Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

neyi gormuyolar abi

gormuyosa nasi match oluyo bu kadar

ya hadi anlatin sunun olayini ona gore hareket ediyim. match olduktan sonra nedir sekil. bi tanesiyle muhtemelen 4-5 gun sonra buluscaz da hepsiyle tek tek o kadar muhabbet edemem

la olm ne istiyosun ne diyelim yani toplu msj atma eklenti paketi mi istiyosun. asdf istediğinle konuş işte ben genelde ilk fırsatta "bura kastı feyse geçelim" muhabbetine giriyorum. tinderla falan uğraşılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

neyi gormuyolar abi

ya hadi anlatin sunun olayini ona gore hareket ediyim. match olduktan sonra nedir sekil. bi tanesiyle muhtemelen 4-5 gun sonra buluscaz da hepsiyle tek tek o kadar muhabbet edemem

görmüosa nasıl match oluo --> senin yaptığın gibi "mümkün değil harici" tüm erkeklere ok diyor kenara atıyor işte

ayrıca, aynı anda 3 5 kişiyle muhabbet skill ini geliştir bence
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

DoruK said:

neyi gormuyolar abi

la olm ne istiyosun ne diyelim yani toplu msj atma eklenti paketi mi istiyosun. asdf istediğinle konuş işte ben genelde ilk fırsatta "bura kastı feyse geçelim" muhabbetine giriyorum. tinderla falan uğraşılmaz.
hayatimda hic boyle yonjadir 80769dur gibi seylere dahil olmadim, bunun da mantigini anlamaya calisiyorum sadece. yani bunda match olunca direk are you sex mi diyoruz yoksa kezbanla konusur gibi saatlerce konusuyor muyuz onu bilmek istiyorum.

Dworgian said:

ayrıca, aynı anda 3 5 kişiyle muhabbet skill ini geliştir bence

isin gucun arasinda o kadar mesaj firtinasi yasayamam abi. o kadar bos vaktim olsa her aksam bara mara giderim zaten bununla ugrasmam.

neyse anladigim kadariyla telefon isteme-facebooka ekleme adimlari icin bi ara process islevi goruyor bu.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

isin gucun arasinda o kadar mesaj firtinasi yasayamam abi. o kadar bos vaktim olsa her aksam bara mara giderim zaten bununla ugrasmam.

neyse anladigim kadariyla telefon isteme-facebooka ekleme adimlari icin bi ara process islevi goruyor bu.

aynen öyle ara görevde. ayrıca 80bin e laf etme iyi yerdi zamanında askdjsjkadsak
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Len match dediniz dank etti kafamda. Match olmasi icin iki tarafinda birbirinin farkinda olmadan like mi yapmasi lazim ? Aboww ben bi kac ciks resim koydum arada bi kac ultra guzel kizlara like yapiyorum ve koltuga kuruldum bekliyorum ki koca istanbul'da birileri like'lasinlar beni goreyim. 2 aydir tik yok.

AHAHAHAHHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

tiLi said:

ilk resme vücut fotosu koysam match olursa anında vuruşuruz diyorum. nasıl?
tanışmaya konuşmaya gelenleri eler

Cok yapan var ama etkili diyolla

Yok be abi erkek milleti buna vururum, şuna gömerim, uff nasıl geçiririm diye kalp kalp kalp spamlıyor.

Karı kısmı ayy bu beni şaapar, ıhh bu beni kanırtır, cıks bu beni bapstırır diyip X spamlıyor haliyle no match no cry
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Len match dediniz dank etti kafamda. Match olmasi icin iki tarafinda birbirinin farkinda olmadan like mi yapmasi lazim ? Aboww ben bi kac ciks resim koydum arada bi kac ultra guzel kizlara like yapiyorum ve koltuga kuruldum bekliyorum ki koca istanbul'da birileri like'lasinlar beni goreyim. 2 aydir tik yok.

"koltuğa kuruldum" aslgk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...