Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük Derbi Son Viraj | Galatasaray v Fenerbahçe @ 6.04.2014 19:00

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

selçuk drogba ve burak boşa kaçarken pas atmadı diye, ekmeksiz gs taraftarı yuh çektiği için sakat numarasına yattı. gsli taraftar bunu sürekli yapıyo. muslerayada yaptınız, size gelipte bir kere hatalı gol yedi diye napoliye gidip seri a'da yılın kalecisi seçilen kaleciyede yaptınız.
salak bi taraftar grubunuz var yuhalayan. yoksa selçuk gol pozisyonunda mis gibi orta açtı meloya onu dillendiren yok. destek olmak yerine adama köstek oldunuz daha ne olsun

Öyle biyşey yok abi küsmek nedir? Maç içerisinde yıllarca olur böyle şeyler auuwww ouuuwww sesleri hep vardır. Hasan şaşın lafı var.

Hagi vurursa birşey yok bize vurunca vuuuuu. Sen parasıyla iş yapan adamsın öyle küstüm oynamıyorum diye birşey yok. Adama başarılar dilerler.

Ben o maça gelebilmek için fedekarlık yapıyorsam selcugun böyle bir hareket yapmaya hakkı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Selçuk dediğin adam 1,5 senedir top oynamıyor üstüne bu sene takımı dinamitliyor. Zerre haklı değil. Geçen maçta da sakatım ayağına çıkmıştı. Bu maçı show yapmak için seçti eminim. Gitsin nereye istiyorsa. Ama bu yabancı sınırı oldukça bu yerli topçular çok başa bela olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

CthuLhu said:

Lan 90+4de 25 metreden gol yedi diye şikeci ilan edip kaleci yollayan siz değil miydiniz konuşuyor bi de bık bık

sonra da intihar etti adam belki fener de kalsa etmeyecekti :(

KATİL FB !!!11

Ben beşiktaş kalecisinden bahsediyordum la, hasan kabze çaktıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...