Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ümit Davala Beşiktaş yolunda....

-Mandrake-

Öne çıkan mesajlar

_Mephistoda biraz kıllık durumları var galiba ve hafiften kıskançlık falan ne bu böyle.Yoksa Bjk beklenmedik transferlermi yapıyor.Hem gs de çok başarılı olmuş bir kadronun futbolcularını bjk alıyorsa suç bjkya gelendedir(yani futbolcuda) yani bjk da değil kardeşim o zaman sen git futbolculara de sen para için mi oynuyorsun gsyi sevdiğin için mi?[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü senelik >Galatasaraydan 1.1 milyon $cık alıyor GS bu rakamı aşağı çekmek istediğini bildirdi , eğer kabul etmezse yollar ayrılcak eğer BJk o parayı verirse orda oynar ama benim düşüncem o kadar etmez...[hline]Max `Dhostar` Matt, level 70 perverted Nano-Technician of rubi-ka 1 clans
CLANS: YOUR FUTURE, YOU DECIDE
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ben niye beşiktaş'ı kıskanıyım amma komik oluyorsunuz

ben beşiktaş'ın yaşadığı başarılardan daha fazlasını gördüm galatasaray'da hayatta bulunduğum süre zarfı içinde, oldukçada mutluyum, iyiki galatasaraylıyım

bir takım şampiyon olduğunda onu kıskanmak mı gerek illede ? valla sizleri bilmiyorum ama benim için öyle bir şey söz konusu olmadı, olamazda

ümit davala'da formda olduğu zaman en iyi sağ kanatlardan biridir türkiyedeki, bizim takımımızda ısrarla denedi fatih terim ama bekleneni veremedi umarım beşiktaş'a gider ve orda çok iyi form tutar ve kendi kulubüne[inter] döndüğünde, kendisi için kadroda yeri hazır olur emre gibi[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...