Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 - Bahar

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Sidonia - 7

kunato'nun yaptığı nasıl bir puştluktur ya. underwater'ın anti-planet roketi exterminatus olarak adlandırması. (Thanks based Underwater)

ayı kadın baya no context gözüküyor ama ona da açıklama gelicekmiş. sanırım bütün vücudunu kaybettiği için ayıyı protez olarak kullanmışlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Mahouka said:

This show appeals to me because I, too, was once under-appreciated in high school despite being brilliant, fit, good at all sports, a martial arts master, lord of unintentional seduction, unparalleled electronic engineer, world-famous weaponsmith, cutting-edge scientific researcher, and a secret agent.

AABİ AHAHAHA

bölümün yarısı kasıntı magic zırvalarıyla, yarısı mc'i pohpohlamakla geçiyor halen. biri o bahsedilen genius engineer'dır demişti, o da öyle çıktı. tatsuya'nın havada süzüldüğü kısımda gülmekten kendimi kaybettim artık. seyirciye anlamazsınız zaten diyerek veriliyor. nasıl imkansız öyle böyle değil ama tatsuya akşam eve gidince hallediyor onun için iki dakikalık iş. NGNL'deki writing'e bak bide şuna ya
Sosyal ağlarda paylaş

abi mahouka'nin yazarinin cinsel organi herhalde 2 cm falan...
adamda nasil bir maffolmus bilinc alti var ise yaratttigi karaktere bak ki daha da abariyor arkadaslar sadfsdf
ben kitaplarini okurken bu chapterda biraktim. Cunku burda bilgisayar dunyasindaki np harda problemlere gonderme var aslinda.
O problemlerin imkansizliginida bilince iyice sacmaladi bu seri diyip biraktim okumayi
Sosyal ağlarda paylaş

mahoka ciddi izleyen varsa diye spoyler

herif profesor cikti bir de hay fgkmdghj

buyuyunce de giyer diye alinan ceket, okulun rektoru olmadigi kaldigi halde heyecanlanan tatsuya ve akabindeki SPARKLING MIYUKI derken

cringemeterim bozuldu, yarin devam edecegim fjkghkjoie

stephenie meyer bile bu kadar kotu degil be.
Sosyal ağlarda paylaş

Her sahnede 20m radius içerisinde kalan bütün karakterlerin sahne boyunca MC üzerinde kilitlenmesi filan mükemmel detaylar var.
Bu bölümde karakteri yağlamaya daha ilk sahneden başladılar gerçi, kapıdan geçtiği gibi fan club ı üstüne atladı direkt ahahahahah.

Ciddiye almadan izleyince bayağı eğlenceli aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...