Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Abi iş çıkışı harbi hikaye. Sanki standart gibi 3000 kişi sıra veriyor.Yeni strateji olarak sabah çıkmadan önce karakteri açıp gmouse gibi programla 3 dk da bir zıplamaya falan bırakıcam akşama kadar dursun (:P)

Oyuna gelince pve de pvp de tamamıyla reflekslere kalmış. Targeti takip ediceksin, cdleri kontrol ediceksin, counter yapmak için karşı spelleri takip ediceksin.Level 15 adventurede yaşadığım aktifliği açıkçası girdiğim çoğu raidde yaşayamadım. Boss hop oraya atlıyor hop diğer tarafa koşuyor aradan boşa sallıyorsun bazı spelleri hızlı davranmazsan falan.Wow'da olsa al targete boşalt bütün spelleri.

Oyun tarzının böyle hareketli olması bana en çok oyunu sevdiren durum.Ha bide tüfek,kalkan,robot yardımcı üçlüsününde etkisi yok değil.:)

edit1:Bu arada nedense AH olayını çözemedim.Sanırım materyaller falan satılmıyor, gatherer yaptım karakteri topladım ne kadar maden falan varsa elimde patladı hepsi.

edit2:'You sell materials on the ''Commodities Exchange'' right next to the auction house.' Aramaya inanınca olayı cözdüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

neden hazak diye tutturdu millet. tek pvp serveri mi yoksa?

mal herifler.. 1 tane en pvp serverı duyurdular... tabi 150 e yakın guild bu serverda oynayacağız dedi.. serverlar açılınca herkes hazak a girdi başladı lvl kasmaya tabi giremeyenler dışarda kaldı filan.. bir kaç saat sonra hemen ikinci pvp serverını aktif ettiler ama iş işten geçmiş oldu.. en baştan 3-4 tane pvp server açılmış olsa çok çok iyi bir başlangıç yapmış olacaklardı.. ama şu haliyle çok küfür yiyorlar. hazak'a girmeyin başka serverda oynayın açtık işte diyorlarda.. milletin guildi arkadaşları hazakda açmış adam gider mi başka server 'a ...

he bana göre kapasite arttırıp rahatlatacaklar ama.. yarın ki startı başlıyorlar.. millet hazak yuklenmesin diye şu an müdahale etmiyorlar 1 hafta içinde guildi olmayanlar yada yeni başlayacak olanlar başka serverlara kayacak o zaman bir müdahale olur rahatlatırlar hazak'ı,

bu arada 8 de işten geldim eve şu an 9 saat sıra diyor :) anca gündüz iş yerinden oynayabildiğim kadar oynarım bir süre gece oynayamayacağız belli ki!
Sosyal ağlarda paylaş

he bu arada oyunu merak eden arkadaşlar..

oyun gerçekten çok iyi.. 5 kişilik dungeon bile çok eğlenceli .. boss fight çok zevkli..5 kişilik dungeon un boss fight ı boyleyse 20 man de hele 40 man de off diyorum.. yalnız 40 man çok çok zor olur. 40 kişinin beraber uyumlu bir şekilde dans etmesi lazım.. :) bi yerde dur heal at yalan bunda bi saniye yerinde duramıyorsun.. kısaca progress yarışı da çok zevkli olacak bunun.. oyunu wow 'un vanilya dönemini yapan ekibin yaptığı çok belli.

40 vs 40 guild pvp savaşları da çok eğlenceli olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

barbu said:

ben peçleyemiyorum ya. failed diye hata verip duruyor. napcaz? run as admin denedim, dns flush denedim. firewall vs ayarları tamam. ne bok yicez. geçen peçte de bi kez hata verdi ama sonra yaptı. şimdi beceremiyor.

wildstar.exe nin yerini mi değiştirdin? oyunun klasoru nerdeyse oraya yeniden wildstar.exe yı ındır oradan tekrar çalıştır.. birde appdata nın altında ncsoft klasorlerını temızle bir tanesi local ın ıcınde dier roaming içinde..
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

barbu said:

barbu said:

ben peçleyemiyorum ya. failed diye hata verip duruyor. napcaz? run as admin denedim, dns flush denedim. firewall vs ayarları tamam. ne bok yicez. geçen peçte de bi kez hata verdi ama sonra yaptı. şimdi beceremiyor.

wildstar.exe nin yerini mi değiştirdin? oyunun klasoru nerdeyse oraya yeniden wildstar.exe yı ındır oradan tekrar çalıştır.. birde appdata nın altında ncsoft klasorlerını temızle bir tanesi local ın ıcınde dier roaming içinde..

işe yaramiyor ya. bir süre indiriyor. sonra failed...deliricem
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...