Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC All New One (M8)

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Evet yüklendi update. Baya uzun bir yükleme ve uygulama optimizasyonundan sonra ısındı telefon biraz durmadan işlemekten ama M7'yi lolipopa geçirdim. Herşey çok akıcı, yavaşlama hissi vermiyor alet. Şimdilik görünen bir problem yok.

Edit: Bu arada htc her telefona ücretsiz ram veriyormuş lolipop ile...

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Geldi dün akşam da şebeke hatası yüzünden bakamadım hiç bir temaya vs.ye. Ama şu bulunduğun yere göre ayarlanabilen ana ekran kısayolları özelliği eklenmiş. Kilit ekranı güncellenmiş. Sense 7'deki italik saat var kilit ekranında. Bugün yarın saat uygulaması da güncelenir, sense 7'deki gibi şeffaf saat eklerler büyük ihtimal. Onu özellikle bekliyorum. Temalarda da olabilir gerçi o bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

Geldi dün akşam da şebeke hatası yüzünden bakamadım hiç bir temaya vs.ye. Ama şu bulunduğun yere göre ayarlanabilen ana ekran kısayolları özelliği eklenmiş. Kilit ekranı güncellenmiş. Sense 7'deki italik saat var kilit ekranında. Bugün yarın saat uygulaması da güncelenir, sense 7'deki gibi şeffaf saat eklerler büyük ihtimal. Onu özellikle bekliyorum. Temalarda da olabilir gerçi o bilemiyorum.

İstediğin widget'i sense7'den gelen apk ile kullanabilirsin. sistemi değiştirmiyor. Problem çıkarırsa update'i silersin.

https://mega.co.nz/#!n1BkEKoC!tyqWx9AN35N4SjpqifmQlI6xD9GP1dFdJET2DydV8bs

Bende düzgün çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...