Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Juan Fran Gitti ! ! !

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Evet Juan Fran'la Bjk yöneticileri anlaşmayı karşılıklı Fesh ettiler..

Kulübümüzle yolları tamamen ayrıldı..
bi bakıma kurtulduk..[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

zararın neresinden dönersen kardır. adam zaten bi ise yaramiyodu. muhtemelen fazla bi ucreti vermiyodur.(tazminat olarak) veriyosa--> da vah vah vah bjk nin haline.[signature][hline]Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına
Türk Milleti denir.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
M.Kemal ATATÜRK

[Bu mesaj crocodile tarafından 25 Aralık 2004 00:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cordoba yerine Juan gitti.

1-Juanfran a 3.5 milyon $ ödendi karşılığında 3 maç oynadı.
ve anlaşma fesh edildi.

Bu paranın hesabı nasıl verilicek?

Umarız Demirören giderkende düşük bir borç bırakır ki gs gibi olmayalım.
Onlar uefayı aldılar şampiyon oldular borç yaptılar
biz bi halt yemeden bu kadar borç yaptık...[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten demirören koltuğa yapışıp takımı mali açıdan batırmadan kalkmayacak ben size söyliyim =p Gs nin eski yönetimi gibi sportif başarıda beklemeyin ha , ne köy olur ne kasaba.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

yazık değilmi o 3.5milyon dolara,fb'li olmama rağmen üzüldüm açıkçası sonuçta bjk'da bir türk klubü.he parasal yönden bakmazsak çokta iyi oldu bi juanfran ibrahim akın'dan iyimi ? yada ibrahim üzülmezden bence hayır.artık türk futbolcularına güvenmesi lazım kulüplerimizin.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

Anlaşma fesh edildi..Artık bu cümleden sen ne anladıysan??

said:
Ruby_DraGon, 25 Aralık 2004 08:28 tarihinde demiş ki:
Bence besıktas kurtuldu..

Şayet cebimizde yetecek paramız varsa dedğin doğru..[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

gercekten cok yazık her turk takımı bir zamanlar GS'nin yaptıgı gibi tamamen genc oyuncularına guvenmeli onların yanin 1-2 buyuk agabeylik yapabilecek oyuncu yerlestirip sahaya cıkartmali.. GS bunu yaptı basarisi ortada..
Fener gecen sene tamamen genclerden kurulu bir takım cıkardı her mac super oynamadı ama sampion oldu bu sene zaman zaman cok iyi oynuo ve sampiomlugun en buyuk adayi bence takımın temeli tamamen genc turklerden kurulmalı yanina deneyimli 1-2 oyuncu yetecek...[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.

[Bu mesaj Naa tarafından 25 Aralık 2004 13:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fanatik sayfalarında seneye oluşturulucak takımın 24 oyuncudan kurulu ve yaş ortalamasını 24 olucağı yazılmıştı. basındaki %50 si sallama olan transfer görüşmelerinde de bu hedefe bağlıo çalışmalar yapıldığını görüyoruz.hazır bu sene hedeflerden sapılmışlne ve düşük seviyedeki türkiye liginde öle veya böle ilk 4 içinde bitireceğimiz belliyken ikinci yarıdan itibaren kiradaki ve kadrodaki gençlere şans verilmesi hatta ve hatta paf takımdan gelicek olan oyuncularla oynanmasıhem beşiktaşın hemde türk futbolun geliceği için çok yararlı olucaktır kanımca. bakım alex ferguson a. garanti olunca tur 11 ini dinlendirmek için değil , yedek futbolcuların "ben size en az onlar kadar güveniyorum" mesajını verdi , hemde onlara 50.000 ateşli türk taraftarı karşısında oynama şansı verip , büyük bir tecrübe kazanmasını sağladı. demek böyle olunuyor "sir". bize gelenlerde "fırıncı" ve "kasap".[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim

Sosyal ağlarda paylaş

dalga geçtiğnizi söyleyin?????? veya öyle olmadı böle oldu diyin

ya nasıl karşılıklı fesh edilir adamın sözleşmesi?!?! sen adama tonla para saymışsın. adamın hala ismi var piyasası var ispanyada. aldığın paraya satarsın olmadı yarısına satarsın olmadı 5 te 1ine satarsın olmadı 10da 1ine satarsın. karşılıklı feshetmek ne be? rezalet inanılmaz birşey

yahu hiç olmadı bekle sezon sonuna kadar. adamın yarım sezonluk alacağı mı rahatsız etti seni. o bonservise dökerken parayı iyiydi. hoş ondaki suç da bosquenin ama yönetimin de saldırmaması gerekirdi hemen
Sosyal ağlarda paylaş

çok çok iyi oldu bence.. takınım ağırtoplarından(!) üçü gönderildi.. ronaldo zaten oynayamıyodu gitmesi hem kendisi hemde boşalacak bir yabancı kontenjanı olarak iyi oldu. juanfran tank gibiydi maşallah ondanda kurtulduk. kaan dobradan zaten oldum olası nefret ederim ben oda cok cok iyi oldu. juanfran'a yapılan aslında takıma iyi bi gözdağıda oldu. 3.5 milyon verildi ama biletini kestik sizinde hic bi farkiniz yok bundan dercesine.. genç yabancilar alinmali artik kaliteli ve genç. 34 yaşindaki adami alicaksaniz ancak figo yada zidane olmali 34 yaşindaki adamlar. çünkü bunların dişinda hiç bi işe yaramiyo 30luklar.

m.zidan gelse.. ali güneş gönderilse.. mustafa doğan istiklalde sallandirilsa ne güzel olacak değil mi?[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nindalf, 25 Aralık 2004 11:34 tarihinde demiş ki:
Ya Şimdi kaç kişinin anlaşması iptal edildi ??

Ronaldo,Kaan Dobra,Juan Fran...Cordoba kaldı..[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...