Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yağ Yakma -Kilo verme - Kardiyo - Göbek eritme - Diet - beginner/ Başlangıç seviyesi

jagd

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Karatay Diyeti!

O kadar hoca kadına saydırdı, karbonhidratsız şekersiz olmaz hele hele diye ama kadın haklıymış ve gerçekten zayıflatıyor. Yiyerek zayıflıyorsun ve özellikle kuruyemiş faslı çok zevkli. Çöp yemekten kurtarıyor insanı ve gerçekten acıkma süresini çok uzatıyor.

Karbonhidratı bırakacan, aralarda atıştırmayacan, 3 sağlam öğün yiyecen, akşam 8-9 gibi kapatacan girişi ve tataaa
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
Son 2 haftadır her gün 1 - 1.5 saat cardio yapmaya başladım. 2 gündür de l carnitine kullanıyorum, farketti mi, evet, t-shirt'ün %50 si ter içinde kalıyorken şimdi %80 i, %85 i ter içinde kalıyor, ondan mıdır bilmem. Ekstradan kullanmadan önce 1 saat bittiğinde dinlenmem gerekirken şimdi 1.5 saat sonunda yorgun hissetmiyorum hiç. Soruma gelirsek bunlar placebo mu yoksa gerçekten işe yarıyor mu bunlar? Bir de cla önerdiler, ikisini birlikte kullanınca daha da etkili olabiliyormuş, internette hep aynı bilgiler var çok detaylı öğrenemedim, bu cla işe yarıyor mu ve nasıl kullanılıyor bu meret :D bir jelibon gibi kapsül var pakette, bunu yutuyor muyuz, plastik gibi bişi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

https://www.youtube.com/watch?v=vuIlsN32WaE

Çok net anlatmış - ben de AYNİ şeyi söylüyordum çevreme ama bu kadar iyi anlatamıyordum elbette. Odun moleküler yapısı örneği veriyordum mesela. Kereste/odun kütlesinin %99'unu havadan alıyor örneği veriyordum.

İzleyiniz efendim.

secret'i arayan siskolar uzulmus,

we came for weight loss we got 3rd class elementary school education :(
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Son 2 haftadır her gün 1 - 1.5 saat cardio yapmaya başladım. 2 gündür de l carnitine kullanıyorum, farketti mi, evet, t-shirt'ün %50 si ter içinde kalıyorken şimdi %80 i, %85 i ter içinde kalıyor, ondan mıdır bilmem. Ekstradan kullanmadan önce 1 saat bittiğinde dinlenmem gerekirken şimdi 1.5 saat sonunda yorgun hissetmiyorum hiç. Soruma gelirsek bunlar placebo mu yoksa gerçekten işe yarıyor mu bunlar? Bir de cla önerdiler, ikisini birlikte kullanınca daha da etkili olabiliyormuş, internette hep aynı bilgiler var çok detaylı öğrenemedim, bu cla işe yarıyor mu ve nasıl kullanılıyor bu meret :D bir jelibon gibi kapsül var pakette, bunu yutuyor muyuz, plastik gibi bişi bu?

cla yaramıyor. carnitine de eksikliğin varsa yarayabilir diye hatırlıyorum, o da düşük ihtimal. sen eksikliğin varmış gibi kullan yaramış belli ki placebo veya değil. ama clayı alma
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.supplementler.com/urun/natures-supreme-tonalin-cla-1250-mg-120-yumusak-kapsul-7319

https://www.supplementler.com/urun/nutrend-l-carnitine-shot-3000mg-20-ampul-6143

şu ikisini aldım ama çoktan :/ siteye direk sormuştum şu aralıkta cardio yapıyorum, ben daha pahalı 2 gün alacaktım, onları alma bunu al, sizin için daha uygun, diye bunları önerdiler. aldım ben de ama bu cla yı nasıl kullanıcam hala muamma bana :D yutacak mıyım bu plastik şeyi ben bu haliyle. zararı var mıdır cla nın falan bu arada ? uykusuzluk yaptığını öğrendim bi tek kafein içerdiği için.
Sosyal ağlarda paylaş

gençler 3 haftadır intermittent fasting yapıyodum 16/8 5 kilo verdim
dün itibariyle full fastinge geçtim 36 saati geçtim juice fast yapıyorum. Sadece cogunlukla yeşillikli sebzeli bir juice yapıp iciyorum gunde 1-2
Hiç aç kalmamış biri olarak çok acayip bi deneyim. Çok daha enerjik ve aklı temiz sekilde geziyorum suan ilginçtir işler falan aksamadı baş ağrısı yok bişey yok sanırım intermittent fasting çözdü bunu
bmi bu arada normal benim obez degilim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi vucudu kandirdin da kadin degilsen bu sonra ortaya cikacak o kas kaybina ugramis abuk subuk zayif ama sekilsiz vucut erkege yakismiyor.

Cilgin cardio ile bu sekilde 10 kilo vermisligim var.ki ac kalmiyordum proteinsiz kalmadim. Ondan sonra tekrar 10 kilo almak zorunda kaldim spor ile birlikte. 1 ayda zayiflamaktansa 6 ayda yapmayi tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Maedhros said:

gençler 3 haftadır intermittent fasting yapıyodum 16/8 5 kilo verdim
dün itibariyle full fastinge geçtim 36 saati geçtim juice fast yapıyorum. Sadece cogunlukla yeşillikli sebzeli bir juice yapıp iciyorum gunde 1-2
Hiç aç kalmamış biri olarak çok acayip bi deneyim. Çok daha enerjik ve aklı temiz sekilde geziyorum suan ilginçtir işler falan aksamadı baş ağrısı yok bişey yok sanırım intermittent fasting çözdü bunu
bmi bu arada normal benim obez degilim :D

cogu insanin normal olarak aklinin almayacagi bisey bu, besin = iyi = saglik olarak geliyor bize ama bicok kitap var bunla ilgili, milyonlarca yillik evrime daha uygun oldugu soyleniyor bu tarz beslenmenin

benim arkadasim da 5 gun bisey yemeden baya kilo vermisti, o saglik icin yapiyor gerci kilo vermek icin degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Abi vucudu kandirdin da kadin degilsen bu sonra ortaya cikacak o kas kaybina ugramis abuk subuk zayif ama sekilsiz vucut erkege yakismiyor.

yok ona katiliyorum. yanlis ifade etmisim kendimi, normalde uzun acliklarda ic organlar zarar gormeye basliyor ve donusu yok, uzun sireli bazivl fastingler o siniri gecmeden yapiliyor ve kilo vermede ise yariyor. ha sonucunda hint fakiri oliyorsun tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...