Jump to content
HakkiYendi

League: Hexakill

Öne çıkan mesajlar

§ 14 Şub 2014, 01:59
http://euw.leagueoflegends.com/node/11700

summoners rift 20 şubattan sonra 6vs6 olacak deniyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Şub 2014, 02:18
hmppf sanmıyorum enı haritaya yaparlar onu. butun takımlar falan bozulur hep

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Şub 2014, 03:34
yeni mod bu summoners rift in 6v6 hali. ama sınırlı oyun modu bu belli bi süre sonra kalkacak tutarsa ekleyecekler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Şub 2014, 03:37
yeni mod gelecek srde 6v6

5v5 devam yani

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Şub 2014, 05:54
double support hmpfs

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Şub 2014, 09:57
boş iş,o kadar para kazanıyolar yeni harita diyo millet admalar anca mod getirelim derdinde,onuda doru düzgün yapamıyolar zaten,tam bir embesil sürüsü

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Şub 2014, 17:34
çok mu tepki geldi nedir

2 martta da sona erecek yazılmış ek olarak

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Şub 2014, 19:11
6 vs 6 değil de şöyle 10 vs 10 giga bi harita keyifli olabilirdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2014, 20:40
ya bakın net konuşuyorum. riot u -EA değil abi kesinlikle yani ea dışında dünyadaki bütün büyük firmalar olabilir- ne bileyim büyük firma satın almadıkça bir sikim olmaz bu oyundan. şimdilik idareten oynayın işte. heriflerin anlayamadığı şey olay in-game değil, oyunu etkileyen ve oyun dışı faktörlerinde değişkenlik gösterebilmesi hatta göstermesi yani bunu çözemeyecek kadar gerizekalı heriflerden mi oluşuyo bu adamlar ben anlamadım.

ea yazmışımda ea nın çok haterı vardı. anlayın işte işini bilen bi gaming firması yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2014, 20:43
EA mi işini biliyor aafdsfad
boşver yorum yapma daha iyi edersin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2014, 20:44
lan olm yazdım yazdım düzelttim anlayın işte yani demek istediğimi of allahım forum iyice dummy doldu ya. illa guide çekiceksin her yazdığının altına

hayret yorumu yazanda kaedeymiş. hiç beklemezdim kaede den böyle bi yorum. leb demeden 6 koldan konu anlatabilen bi insan. şaşırdım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2014, 20:47
Oyun dışı faktörler derken.

Riot grafikerleri daha çok Sonaboobs.jpg mi çizsin?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2014, 20:53
westwood
origin systems incorporated
maxis
dreamworks
bullfrog
mythic

gibi şirketleri satın alıp, sonrada parçalayan bir şirketten medet umuyorsak yok olalım gitsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2014, 20:55
hayır abi. 13 yaşında veletlerin kredi kartları ile riot satın alamayacaklarını bildikleri için internet kafelerde riot satabilme imkanı sundurduktan sonra gelen paraları cebe atmak yerine oyuncusuna daha iyi imkanlar sunsun. maksat fanboi mesajları atmaksa atalım olm sıkıntı yok benim için. oyunun grafiğinde bokunda püsüründe daha oynanabilicek bişi yokki? eklenicek mapi efekti osunu busunuda iyi yapsınlar artık altı üstü 3 koridor yukarıdan bakış çakma 3D hatta 2.5D bi oyun yani.

gerektiği kadarını çizsin sonra sabaha kadar sonaboob mu çiziyo evelynnboob mu çiziyo kendi bilir. Lagdan anamız ağlıyo, paramız heba oluyo diye geldik tr serverına hakikaten insanı kendi ülkesinden, ülkesinin gençliğinden, peşimizden gelen nesilden tiksindirttiler. nerde bi ilkokullu liseli görsem gözümde bi an o midde luxe karşı feedleyen fizz geliyo gözümün önüne üstüne süresim geliyo karşıdan karşıya geçerken kamiller.

şu ekstreyi falan yatırayımda ben kim demişti biri demişti 2x65 liralık rp basayım uzayım gideyim buralardan. lag mag çekerim ezilirim ama en azından medeniyetle oynarım.

EDİT: ABİ ALLAH BENİ KAHRETSİN. EA YAZAN ELLERİM KIRILSIN EDİTLİYORUM HEMEN

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2014, 20:59
Boşuna demedik, TR'de smurf account diye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2014, 21:00
ea haterı var falan demişsin bir de yahu

yani eaın iyi olduğu tek şey kötülük. hangi konuda örnek vermek istedin gerçekten anlamadım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2014, 21:06
abi ne biliyim işte milyar dolarlık firma diyince aklına ne gelir insanın? ea gelir eidos gelir atari konami gelir. öylesine ilk o geldi aklıma onu yazdım yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2014, 21:12
Fransuxa said:

hayır abi. 13 yaşında veletlerin kredi kartları ile riot satın alamayacaklarını bildikleri için internet kafelerde riot satabilme imkanı sundurduktan sonra gelen paraları cebe atmak yerine oyuncusuna daha iyi imkanlar sunsun. maksat fanboi mesajları atmaksa atalım olm sıkıntı yok benim için. oyunun grafiğinde bokunda püsüründe daha oynanabilicek bişi yokki? eklenicek mapi efekti osunu busunuda iyi yapsınlar artık altı üstü 3 koridor yukarıdan bakış çakma 3D hatta 2.5D bi oyun yani.

gerektiği kadarını çizsin sonra sabaha kadar sonaboob mu çiziyo evelynnboob mu çiziyo kendi bilir. Lagdan anamız ağlıyo, paramız heba oluyo diye geldik tr serverına hakikaten insanı kendi ülkesinden, ülkesinin gençliğinden, peşimizden gelen nesilden tiksindirttiler. nerde bi ilkokullu liseli görsem gözümde bi an o midde luxe karşı feedleyen fizz geliyo gözümün önüne üstüne süresim geliyo karşıdan karşıya geçerken kamiller.

şu ekstreyi falan yatırayımda ben kim demişti biri demişti 2x65 liralık rp basayım uzayım gideyim buralardan. lag mag çekerim ezilirim ama en azından medeniyetle oynarım.

EDİT: ABİ ALLAH BENİ KAHRETSİN. EA YAZAN ELLERİM KIRILSIN EDİTLİYORUM HEMEN

o benim pampa fikrimi değiştiriyorum 3x çek varsa 4x çek ben senden alırım para oldukça tr fiyatına aksdoaskd

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Şub 2014, 06:20
Senin hatan TR serverine gitmek olmuş sinirini oyundan çıkarıyorsun.

Oyundan nefret etme oyuncudan et.
(td)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap