Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 SENE BOYUNCA VERDİĞİM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

said:
yok kendisi yüzünden biz türkiyenin en kalabalık online gaming communitysi ile kavgalı olduk, gerekli gereksiz arka çıktık kendisine o da bunları hatırlayacaktır.

ahah cidden lan foxx icin magnusla karsi karsiya gelmistik. kediye foxxu banlamasini soylemisti kedide banlamamisti.

hayvan herif snnde "magnusun annesi" diye karakter acip yok mu beni .... diye bagiriyordu brit bankta falan.
Sosyal ağlarda paylaş

ooo fedaykine kafa tutmuş dark

dark-dr said:

said:
fedaykin, 22 Şubat 2003 23:48 tarihinde demiş ki:
Olayın kalanına girmek istemiyorum ama bence özel mesajda atılan şeylerden dolayı kimse herhangi bir yaptırımla karşılaşmamalı. Mesela biraz önce bonepartla konuşuyordum. Bir sebepden ona sinirlensem ve ana avrat sövsem şimdi forumdandamı banlanacağım.

tabii ki banleneceksin. ne sanıyordun ki? bu bir kural ve tartışması yok. açık açık yazdım. icq dan yazsan banlenmezsin. çünkü paticik.com dışındadır, bizi bağlamaz. özel mesajla icq sistemini bir tutacaksanız lütfen bu tartışmadan sağ üstteki X butonuna basarak ayrılın.

Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Popeye said:

kedinin sinirlendigi bir zamana denk gelmistir. bir ara azmo falan bir cok kisinin mesajlari komple kaldirmisti yanlis hatirlamiyorsam.

haa eet ahahah bone azmo bide penthin sanırım uçtuydu mesajları ahahah

fizbanında sanırsam
yada o ilk banlanmısmıydı sırf
benim mesajları silmişti küçük enişte
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

ooo fedaykine kafa tutmuş dark

dark-dr said:

said:
fedaykin, 22 Şubat 2003 23:48 tarihinde demiş ki:
Olayın kalanına girmek istemiyorum ama bence özel mesajda atılan şeylerden dolayı kimse herhangi bir yaptırımla karşılaşmamalı. Mesela biraz önce bonepartla konuşuyordum. Bir sebepden ona sinirlensem ve ana avrat sövsem şimdi forumdandamı banlanacağım.

tabii ki banleneceksin. ne sanıyordun ki? bu bir kural ve tartışması yok. açık açık yazdım. icq dan yazsan banlenmezsin. çünkü paticik.com dışındadır, bizi bağlamaz. özel mesajla icq sistemini bir tutacaksanız lütfen bu tartışmadan sağ üstteki X butonuna basarak ayrılın.

bu arada o atar anca kokarece kadar sürer lan
bülocan dünyanın en süper mülayim adamlarından olmasa karakediye banlatırdı darkıda yane bülo öle bi adam deil
yoksa emrenin üniden arkadaşı direk zaten haftanın 3 günü beraberdi adamlar
öksüz babası gibi adamdı bülocan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...