Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunu Bu Üye Yazmış Olamaz Vol.2

pontipati

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

pontipati said:

espiri yaptığımı sanıyorum ama çoğu zaman saçmaladığımın farkındayım.hayat bana göre dalgadan ibaret ama nereye kadar?elbet iş-güç-evlilik-çocuk ve sonrasında bugünlerimi böyle aylak geçirdiğim için çok üzüleceğim.o kadar ki kafamı duvarlara vurma noktasına geliyorum.son anda yaşama sevincim engel oluyor bana.

mizahı icat eden adam mezarında ters döndü abi sayende
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

PC oyunlarını hiç sevmiyorum. Arada sırada telefona indirdiğim oyunlarla idare ediyorum.

Dynamick said:

Sizi yaradan allahıda kitabıda. dellendirmeyin beni. silkerim forumunuzu ya bu ne arkadaş.

Sequo said:

Benzine zam gelmiş yine yeter ya. Arabayı garajdan çıkaramıyorum.

nedanko said:

yüklenin arkadaşlar.

axedice said:

erkekler ilgimi çekmez.

Ardeth said:

Allah varmış arkadaşlar. boşuna okul okumayın camiye gidip ibaadet yapın.

Llama said:

iş yerine bir tanede bayan çalışan gelsin ya.

Azmodaii said:

sex için para verenler aptal.

madcow said:

hiç üşengeç birisi değilimdir.

Sparkcaster said:

sipeyskeyk çok doğru söylüyor bu arada.

sipeyskeyk said:

spark çok doğru şeyler söylemiş.

0ne said:

The 30º- 60º- 90º triangle is one of two special right triangles we will be investigating. The "special" nature of these triangles is their ability to yield exact answers instead of decimal approximations when dealing with trigonometric functions.

If you draw an altitude in an equilateral triangle, you will form two congruent 30º- 60º- 90º triangles. Starting with the sides of the equilateral triangle to be 2, the Pythagorean Theorem will allow us to establish pattern relationships between the sides of a 30º- 60º- 90º triangle. These relationships will be stated here as "short cut formulas" that will allow us to quickly arrive at answers regarding side lengths without applying trigonometric functions, or other means.

There are three pattern relationships that we can establish that apply ONLY to a 30º-60º-90º triangle.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Kaede said:

PC oyunlarını hiç sevmiyorum. Arada sırada telefona indirdiğim oyunlarla idare ediyorum.

Dynamick said:

Sizi yaradan allahıda kitabıda. dellendirmeyin beni. silkerim forumunuzu ya bu ne arkadaş.

Sequo said:

nedanko said:

yüklenin arkadaşlar.

axedice said:

erkekler ilgimi çekmez.

Ardeth said:

Llama said:

Azmodaii said:

madcow said:

Sparkcaster said:

sipeyskeyk said:

0ne said:

The 30º- 60º- 90º triangle is one of two special right triangles we will be investigating. The "special" nature of these triangles is their ability to yield exact answers instead of decimal approximations when dealing with trigonometric functions.

If you draw an altitude in an equilateral triangle, you will form two congruent 30º- 60º- 90º triangles. Starting with the sides of the equilateral triangle to be 2, the Pythagorean Theorem will allow us to establish pattern relationships between the sides of a 30º- 60º- 90º triangle. These relationships will be stated here as "short cut formulas" that will allow us to quickly arrive at answers regarding side lengths without applying trigonometric functions, or other means.

There are three pattern relationships that we can establish that apply ONLY to a 30º-60º-90º triangle.

:D
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

BonePART said:

Sam said:

Bazen Dela'yla SlyOne'ı çok özlüyorum. Keşke geri gelseler eski günlerdeki gibi şakalaşsak eğlensek. Kızdık bağırdık ama çok eğlenceli günlerdiş.

bu bana niye öm oldu lan AHAHAHAHAHA

ondan bir önceki mesaj senindi. bana da aynısı oldu şimdi.

oynamayın lan ayarlarla!
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

kermit said:

Kaede said:

Dynamick said:

Sequo said:

nedanko said:

yüklenin arkadaşlar.

axedice said:

erkekler ilgimi çekmez.

Ardeth said:

Llama said:

Azmodaii said:

madcow said:

Sparkcaster said:

sipeyskeyk said:

0ne said:

:D

sex için para kehgkekhekhe
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Okuyun büyük adam olun.

Noyzura said:

Spiritüel falan yalan işler. Allah bir!

Noyzura said:

Dün gece seks yapmadım.

(Tüh. Sonuncuyu vol. 1'de bulmuşlar. Gerçi Noyan'dan devam edersek başını sonunu alamayız.)

Pzero said:

Galatasaray(Fenerbahçe) iyi top yapıyor.

Bonus

harrykewell said:

IMPARATOR TERİM!!!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...