Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

biraya yumurta kırmak

yav

Öne çıkan mesajlar

Exodous said:

Yumurtaya bira kırın. Sahanda yumurta yaparken biraz bira koyun içine.

Midye tava falan yaparken bira kullanıyorlar; güzel oluyor. Yumurtayla niye olmasın.

Kıyma & Et kavururken vs birçok durumda bira konulur ,lezzet katar..

Biralı karnıbahar kızartması bile var be :)
Sosyal ağlarda paylaş

Jagera redbull karıştırmak suç olmalı zaten, çok bozuyor tadını şekerli şekerli.. buzluktan çıktığı gibi gırtlağa çarpacak sek jager..

Dworgian said:

jagerbomb yeni favorim ama çok redbull içirtiyor arkadaş.

jager içmek için güzel kokteyl tarifi olan paylaşsın plz. özellikle otel sahibi patiler bilgili olsa gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Sucuk diyince sdf, bu yaz moda sahilde hatunla bira içerken 2 tane tinerci geldi.

Nerelisin vs. kafaya aldım ben bunları... Kars kürdüyük abi falan dediler.

Konu kazdan açıldı bi ara; dedim kazı çok güzel Kars'ın. Tinerci kekolardan biri atladı aradan:

HE ABİ KAZI PİŞİRCEN Bİ DE SUCUKLU YUMURTA KIRCAN ÜSTÜNE ÜFFF

Bende de sarhoş cesareti, tinerciye siktir çekip sövdüm. Diğeri kafasına falan vurdu çocuğun hoho haha diye güldük. Böbrek hamdolsun yerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

değişik içkilerden söz açılmış

ben de limoncello diye bişey yüzünden bu soruyu sordum
aptal aptal aç karnına bi şişe şarap üzerine 3 şat limonçello sonrasında yolda yüksek alkollü bira (ben normal sanıyodum ertesi gün söylediler) sonrasında evde yine bir 3 şat limoncello gömdüm. normalde çok iyi bilirim limitlerimi güzel de içerim de böyle aptal bişey yapmış bulundum.

limoncello bu arada bildiğin kolonyadan bozma içki, dijestif diye gömüyo italyanlar yemeğin üstüne. bizimkisi işte geç ergenlik oldu biraz. neyse napalım bu da böyle bi anımız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...