Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 FIBA Basketball World Cup Spain

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

Valla ben yeneceğimizi düşünmüyordum da fark yemeyiz diyordum. Yedik o farkı oturduk. Gereksiz ümit beslemişim yine doğruya doğru asdfasd

Hayır sen niye tempoyu tekrar onların istediği düzeye getirdin ki onu anlamadım. O herifler 2 gün aralıksız koşar, bizimkiler yorulmaya başladıklarında hafiften kontrolü elinde tutabilseydi çok daha iyi olurdu.

Neyse ekolü olan, daha üst seviye takımlara bir nevi ders niteliğinde oldu bu maç, ileri ki turlarda ABD'ye ne yapacaklarını biliyorlar. Gerçi zaten farkındaydılar da işte kanıt oldu lel
Sosyal ağlarda paylaş

fizik değil zihin ve taktik de yetemedi işte. maç sonu konuşuyorlar hâlâ çok güçlü bir takımdı kaybettik, finlandiyayı izledik aynı duruma düşmek istemedik eğlenmek için oynadık vs. ABD bu maçı vermek istese bizimkiler zaten alamazlardı, çap eksik

son 12 dakkada 10 atmışsın tamam ama 36 yemek adamların iyiliği kadar senin de suçun.
Sosyal ağlarda paylaş

o 2012'deki litvanya maçında bildiğin sete set oynandı son çeyrek. bugünkü abd üçüncü çeyreğin ortalarından itibaren çok bambaşka bir savunma yaptı. o litvanya'nın bugün bizim takımdan pek bir farkı yoktu aslında oyun taktiği olarak ama bu maçta tutmazdı. pota altını da domine ettiler çünkü ek olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar,3 aşağı 5 yukarı aynı şeyleri düşündüğümüz halde niye her boku tartışıyoruz?
Amerika'yı yenemeyecegimiz konusunda hepimiz hem fikiriz. Fakat kolay kırılan bir takım olmamız rahatsız edici.NBAde oynayan oyuncularimizin kisiliksiz oyunlari rahatsiz edici (genel olarak yaziyorum.bu sefer sadece Ömer Aşık vardı. Ama zaten bu farkın nedeni de Ömer Aşık. )
Iyi oynadığımızi düşünüyorum.
Ilk 2 periyottaki gibi oynarsak yani oyunun kontrolünü elimizde bulundurur, ribaunt üstünlüğünü rakibe vermezsek bu grubu 2inci bitiririz.
Sonra da ilk 8e kalma şansımız olur.
I love this game.
Izleyin olm işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...