Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6-7 Kasım Event Anısı..

Sam

Öne çıkan mesajlar

bir hayli uğraştıktan sonra bir poz vermeyi başarabildik, sanıyorum ki değmiş kendimizi paralamamıza.. ;)

herkes kendinin kim olduğunu söylesin, ben en sağdaki oluyorum.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bu da martia'nın işte bir gününden alınmıştır, kılpayıyla rank 1 olmak üzereydi ki (fame 22 :-p ) bendenizin uykusu bastırdı..

ekleme: acayip çıkmanın nedeni yarım sn geç /roar etmiş olman, bir sonraki karede senin yumruk havada ama bizimkiler heil hitler konumunda.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 08 Kasım 2004 00:29 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

en soldaki öküzcan (falcon darkeyes) ben olmaktayim. Üzerimde full plate set im le beraber bayramlıklarını giymiş çocuk gibiydim vallahi :-P
bende de bolca ss var sabah üşenmezsem koyacam...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

kamera sadece ana karaktere odaklandığından çevirecek olursam ya en uzaktaki karakter görüntü dışında kalıyor ya da böyle oluyor. esasen benim solumda bir kişi olsaymış daha doğru olurmuş ama zaten çok uykum vardı, ancak bu kadar becerebildik zaten yok el kol hareketi yapacağız diye kastırırken.. :-p

bunu da yakalayabilmek için deli gibi arka arkaya bastım ss tuşuna zaten, dahası şam'da kayısı.. :-o[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...