Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Odeon said:

300 pack nedir ya

5 ay geçti wipe'tan sonra. 1.5 aydır falan oynamıyordum yeniden döndüm. Ama ondan önce yaklaşık 2.5-3 ay boyunca boştum, günde 5-6 saat oynuyordum temiz. O sıralar baya pack açıyordum. Gelen reward'u da limitlememişlerdi. Akıyordum :(

300 olmasın, neresinden baksan 200 pack'im vardır diye düşünüyorum. ama işte legendary çıkıyor, sonra aynı legendary'den 3 tane daha çıkıyor. cenabet olmamak lazım.....
Sosyal ağlarda paylaş

Tinkmaster'ı beğenmeyenler tam bir kezban. Dün de diablodan yabancı bir arkadaş da FİRST LEGENDARY EVER TINKMASTER WTF falan yapıyordu. Abi.

Dandik totemi recruiti falan 5/5 miniona çeviriyor. Veya karşıdaki 8/8 giantı 1/1 squirrel yapıyor. 5/5 yaptığında bile bir tane starfall kill command falan atıyorsun yine işine yarıyor. Divine shield falan dinlemiyor. Ve hepsini 3 manaya yapıyor, daha ne olsun ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

King crush ve pyro onlar, biri 9 biri 10 (full) mana istiyor.

3. turnde atılabilen 4 manalı leeroy jenkins görüceksiniz daha durun :p

stream izliyom 2 tane innervate'le neler yaptıklarını gördüm de, tam yenilgisiz giderken son hamle'de onu çıkarmasına daha alışamadım ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

X bir oyunda "Şu kart yasak." "Bu unit'i basmak yasak." gibi kurallardan nefret ediyorum çok saçma geliyor doğrusu.

Oyun baştan aşağı RNG zaten Nat Pagle olsa ne olur olmasa ne olur. Ona bakılırsa da tinkmaster'ın 5/5 yüzdesi 1/1'den daha fazla.

nasıl daha fazla
%50 %50 işte
birde adamlar turnuva yapıyo
kart sacma derecede şanş işi
stratejiyi bozuyo diyip yasaklıyolar
nesi garip ki bunun
blizz nerflemese pyroda yasaklanırdı
mc de
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...