Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

totemic said:

şunu bir izleyin asdasf [video]http://www.twitch.tv/noxious_hs/c/3636941?feature=oembed" width="459">

olay su galiba adam cast cast cast ediyor animasyonlar oynamadan daha end turn diyor animasyonlar oynarkende zamanı doluyor.

dragon ability'si yani 15 saniye'ye düşünce turnler böyle oluyor

oyun bok oluyor kısacası
Sosyal ağlarda paylaş

Abi onu bunu bilmem, ben ilk defa bu tarz bir oyun oynuyorum. Üstüne bir de warcraft loreu falan. Direk şöyleyim.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lj0fkeXtdd1qibz0jo1_r1_500.png
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha bir sürü kart olunca acayip acayip deckler yapıp deniyorum. bir yeniyorsam iki yeniliyorum ranked ileri geri gidip geliyorum. asdf
Sosyal ağlarda paylaş

bugün 2de bir battlenet bağlantısı gidiyor maçtan kopuyorum ben ya
Sosyal ağlarda paylaş

Priest gerçekten mega imba ya.
Sadece bi rare (Shadow madness) ve iki legendary (Rag ve Hogger)deck'le 7-1 falan yaptım casualda. Karşıya da hiç öyle boş deckler gelmedi. Alexstrazsa'lar Van Cleef'ler Alakir'ler havada uçuştu.
(Thoughtsteal'le Van Cleef çalma queyvhie)
Sosyal ağlarda paylaş

thoughtsteal 5 mana olmalı bence
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

Mind Vision ve Thoughtsteal gerçekten dengesizler.
Mind Vision zaten en güçlü draw büyüsü, 1 mana olması büyük dengesizlik en az 2 mana olmalı çünkü hem kendini kompanse ediyor hem de deck'inde olmayan bir kart veriyor. 1 manaya draw yok başka (Blessing Of Wisdom saymıyorum çünkü o direct draw değil).

Thoughtsteal içinse 4 mana uygun bana kalırsa. 5 mana çok fazla olur, çöp olur kart.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda zevk alarak oynadığım tek priest var. O kartlarla milleti trolleyebildigim icin o da. Ozellikle karşıda Warrior veya paladin varsa baya iyi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arcanite reaper acıp kafasına vuruyosun warriorın priestle. daha ne olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda tek nefret ettiğim şey varsa o da Priest'tir.
Sosyal ağlarda paylaş

Cabal shadow priest acayip ya, iyi ki common rare falan değil epic yapmışlar :p
Sosyal ağlarda paylaş

mind vision kötü bir kart. random, bilmediğin, deckinle muhtemelen uyumsuz bir kart gelecek mesela. hoppala yani.

thoughtsteal iyi, niye iyi 1e 2 veriyor da ondan iyi. ama o da random bişeler veriyor. max oluru 4 mana'dır. ama zannetmiyorum, 3 iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

1 mana bir karttan daha iyi bir şey vereceği çok büyük olasılık ama Mind Vision'ın.
Coin alma şansın 1/5 mesela, azımsanacak bir rakam değil.
Genelde early açılış draw'u olduğu için ve karşıda da 2 ya da 3 droplar olduğu için 1 manayla 2 ya da 3 mana droplu bir kart alman da çok büyük olasılık.
Ha keza ilk turn'den elime düşen Tirion'ın Mind Vision'a kurban gittiği de olmuştur.
Esas gamble olan Mind Games. 4 manaya çok alakasız bir şey de gelebiliyor, 4. turn'de Ysera da. Bu da başıma geldi mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Cabal shadow priest acayip ya, iyi ki common rare falan değil epic yapmışlar :p

Cabal'ın manası çok fazla da Shadow Madness'la bi minion'ı control edip adamın boardundaki diğer minion'la birbirlerini öldürtmek paha biçilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

[video]http://www.twitch.tv/kolento?feature=oembed" width="459">

kolento yayında şu anda.. EU legend #6 eleman, yeni bir warrior deck yapmış akıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi deck'ine karşı yenildi asdf.
Sosyal ağlarda paylaş

instant copy pasterino
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben yeni başladım saylır bi yardım eli uzatın
biriken coinlerle direk 100 ile deck mi almak lazm yoksa bekleyip 150 olunca arenayı mı girmek daha mantıklı?
Sosyal ağlarda paylaş

Pack.
Sosyal ağlarda paylaş

Harcama coinlerini. Bütün karakterlerini level 15'e getirecek kadar oyna ve kazan derim evvela. Karakterleri tanı ve kartları tanı. Zaten oyun seni senin seviyende oyuncularla eşleştirecek.
Ondan sonra öğrenmenin ardından arena'yı düşünebilirsin. Ama ondan önce de Arena mantığını öğrenmen açısından lurk more.
Şunu incele her ne kadar biraz outdated olsa da: https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AifXEOqTcGcLdFVvWk1GRjVJTHJUaTVLcGViR1RRTFE&gid=7

Twitch'ten Trump, nl_Kripp, kolento, Reynad27, artosis gibi oyuncuları izle. Coin'leri sonra arena için harcayabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...