Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Performans yemeği tavsiyesi

chrome

Öne çıkan mesajlar

11 saatlik bilgisayar başında bir çalışmaya giriyorum şimdi ofiste. Öncesinde beni 11 saat tok tutacak, yedikten sonra ağırlık yapıp soda içerken mih diye uyutmayacak, bir yemek+içecek kombinasyonu istiyorum. dalga dalga saat aralıklı da olabilir dışarıdan söylenebilecek bir şey olacak.
http://izmir.yemeksepeti.com/TR/Restoranlar/Bolge/alsancak-(kibris-seh-cad)/d20157d9-cf7c-46eb-84ea-5dddd1309340/tc/k.ys

lokasyon da bu. buradan bir şey seçeceğim. para sınırı yok ama 100 lirayı falan da geçmesin yani ebesininki oluyor.

troll serbest.
plaka 35, teşekkürler arkadaşlar, iyi forumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

11 saat icinde insanin cani nasil farkli tatlar cekiyor yahu. Ne tatli caniniz varmis oyle.

OP: kardes saka misin sende 11 saat tok tutacak yemek ne. Disaridan soyleyebiliyorsun iste aciktikca soyle neden bir kerede yiyorsun

abi si nasil besleniyorsunuz günde 1 tavuk dürümle hayatta kalanlardan misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Evde falan yaptığın bir olay mı ? İş yerinde ofiste yaptığın olay mı? Ofiste gibi duruyor , o zaman herşey yenmez.

Yoksa koy önüne 4 tane pizza ( bir alana diğeri bedavalardan olunca bütçene çok koymaz) ebatları kendi cüssene göre ayarla , en zayıf adam bile 11 saatte 4 küçük pizza yer.

Pizza 3-4 saat rahat duruyor dışarda , bi abanırsın , sonra 1 saat ara verir 1-2 dilim , 1 saat ara verir 1-2 dilim diye ilerler 4.-5. saatin sonunda bırakırsın , götürür geri kalanını.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...