Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

takipçi satın alma

Killer

Öne çıkan mesajlar

sistem şöyle çalışıyor;

profiline kim bakmış, seni düşünerek kim 31 çekmiş gibi uyduruk uygulamalar üretiyorsun. bunlara insanlar yetki veriyor kanıp.

sen de aldığın o yetkiyle bu insanların hesapları üzerinde her şeyi yapabiliyorsun. istediğin insanı takip ettirip bıraktırabiliyor, istediğin twiti attırabiliyorsun.

böyle elde edilmiş tipleri de satıyorlar işte. hesabı kullanan kişi mevzuyu çakarsa seni unfollow edebilir. mevzu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

twitter pek bir yaptırım yapmıyor benim anladığım. sonuta o yetkilere izin veren de twitter.

ama hesabını aldığınız adamlar açısından legit değil tabi. satan adamın hakkına giriyor. alan da bunu bile bile alıyorsa o da suçlu. ama bir şey çıkmaz yani. en fazla sövüp unfollow atar adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

ben geçen ay twitter hesabımı kapattım.

her girişimde 200-300 tanımadığım tipi takip eder şekilde buldum kendimi. şifremi vs. ne kadar değiştirirsem değiştireyim hep aynı olay oldu.

twitter'da bariz güvenlik açığı var.

web twitter'dan izin verdiğin uygulamalara var. bişey çıkmazsa kulandığın tarayıcının uygulamalarına bak.

ikincisi başıma gelmişti 2 gün tamamen uğraşmıştım zor bulmuştum.
cizıs
Sosyal ağlarda paylaş

rapor vs edilir de twitter facebooktan yetkili abiler inceleyecek kadar onemserse sorun cikartir

bizim bir uygulamayi bir anda cok fazla bilincli takip + api kullanimi yuzunden bloke etmisti twitter inceleme geyigine, sonra sorun yok sorry lol :D diyip birakmisti reklam imkanlarimizin icine iki gun ettikten sonra

ici bos cop takipci pek sorun cikarmiyor ama gordugum kadariyla, sonrasinda a herkes likelamis diye ususen normal insanlar kullanmaya baslar da dur bir bakalim derlerse o zaman sorun olabilir

yukariya topic cikarmak vs icin kullanacaksan bisey olmuyor ama kabaca sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

bu konularda işveren birileri varsa burada iletişime geçsin benimle o halde.

~ şuraya bir bakınız http://www.plasenta.com.tr/ işveren manasında.

genel olarak ise, dalga geçilmiş ama, adamlar bu işlerle şirketlerini ne kadara satmış bir öğrenin. bu küçük bir örnek. öyle ekrana babun gibi bakmayınız, güzel para var bu işlerde.

http://www.wpp.com/wpp/investor/financialnews/2013/nov/20/yr-acquires-majority-stake-in-plasenta-conversation-agency/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...