Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İŞ YERİNE YENİ ELEMAN GELDİ!

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Valla dugun bana bedavaya geldi o acidan sorun yok :) 400 milyon tl ciro yapan firmanın veliahti konumunda oldugumdan ...

Şaka bi yana benim maaş iyi sayılır e eşimde benim kadar alıyor zorlansak aileler en kötü yardımcı olur e bu düğünde gazetede falan cıktı 10k ile yapamazdık ailelerin cevre t••sak gecerdi. Hani ben bireysel olarak fakirim ama sanırım benim dışımda herkes zengin annem eşim kayınpeder kayınvalide bi ben böyleyim sanırım ahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Valla iş durumu sıkıntılı ama ev durumu çok iyi , hani eşimden korkmam o tripler falan tamamen üzülmesini önlemek için , harbiden de beers pırlanta rezervinden değerli benim için hatun.
Onun dışında ekonomik olarak eve gelir benim daha fazla onun gelire nazaran o açıdan hep bir içim rahat, nedense o benden çok kazansa sıkıntı olabilir gibi hissediyorum ki kızcağız sıkıntı olabileceğini düşündürecek bişi yapmadı ama toplumsal olarak sanki erkek daha çok kazanmalı gibi geliyor bana :D
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara ben de hesaplamistim o evlilik olaylarini da az buz para degil ya, neresinden baksan baya para gidiyor.

evlilik olayi, efektiflik - fiyat/performans olarak hic kurtarmiyor o yuzden. anca cok asik olacaksin beraber oldugun kisi kanini kaynatacak ki degsin. yoksa havaya giden para neler yapilir neler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...