Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İŞ YERİNE YENİ ELEMAN GELDİ!

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Bahşişlerle falan 2.5k civarı oluyor . Sıfıra yakın tecrübeyle aldılar beni. Sırf şundan çıkmaya totosu yemeyebilir insanın :D Eşime suçu atsam para benim için ikinci plandadır canım ayakları yapsam dedim ama pek inandırıcı olmayacak sıfır tecrübeli adamın 2.5k aldığını öğrendikten sonra :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

bi de çok ismi olan otel 4 sene daha çalışıp tam 5 sene yapınca çıkarım ki CV güzel olsun o zaman rahat rahat çıkabilirim.

4 sene çalış 5 sene yaz kim nereden bilecek veya sorgulayacak. bence sen paralelde iş bakmaya başla... yeni sezona yeni işle gir.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

4 sene çalış 5 sene yaz kim nereden bilecek veya sorgulayacak. bence sen paralelde iş bakmaya başla... yeni sezona yeni işle gir.

giris senesi ile cikis senesini cikarinca cikyiyor ya o
Bide kimse bana bu parayi vermez vs. vs. diye kendini yiyip bitirme, dusunme is bak. Cvde 4sene ve 5 sene arasinda bir fark yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya otellerde pin var , 5 sene dolunca 'takıyolar' yakana 5 senedir burda çalışıyo diye , onunla başvurmakla onsuz başvurmak arasında ki farkı anlatıyolar cidden fark varmış.

Bakalım ya burada başka pozisyon mu yok muhabbetine geldim hemen şimdi aklıma geldi terfi diye bir opsiyon var, bi arkadaşım organizasyondan satışa geçti onun yeri açıldı, müdürüde çok kral bir adam onu ikna edebilirsem oraya geçersem yaşadım demektir , hani orası da yorucu falan koşturmaca ama ben burda bu kadar çalışıyosam orda da çalışırım yeter ki müdür böyle olcağına öyle olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...