Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İŞ YERİNE YENİ ELEMAN GELDİ!

Mithat

Öne çıkan mesajlar

niye sürekli çok saat çalışmaktan bahsediyosun ki ?

demekki o saatleri efektif kullanamıyorsun ve senden memnun değiller, sorunu biraz da kendinde aramalısın ayrıca madem işini sevmiyosun değiştirmek de senin elinde,

dır dırlayarak biyere varamazsın anca psikolojini bozarsın o olur..
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

niye sürekli çok saat çalışmaktan bahsediyosun ki ?

demekki o saatleri efektif kullanamıyorsun ve senden memnun değiller, sorunu biraz da kendinde aramalısın ayrıca madem işini sevmiyosun değiştirmek de senin elinde

ben mi yanlış anlamıştım yoksa adam santraldim mi demiş? hani telefon bağlayan? saatleri efektif kullanamayınca mesai mi yapıyon o işte?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
müdürüm beni s*klemiyor ve altımda ki elemanı üstüme çıkarıyor

Çok tanıdık geldi bu sfdg.

Bende de böyle bi müdür var. Günaydın deyince bile karşılık vermeyebiliyor, saf kan odun.

Altında mühendis çalışsın istemiyor, hoşlanmıyor, zaten belli ediyor. Sadece kendi müdür olsun ve altında postabaşı olsun 2-3 tane ona yeter. Bölüm müdürü ama bölümde mühendis istemiyo adam, sadece işçi istiyor.

Bileydim onun bölümüne geçirilmeyi kabul etmezdim. O kadar kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten sallamıyorum artık sdf. Günlük mailim dışında gidip muhattap da olmuyorum. Bi ihtiyaç olduğu zaman zaten çözmüyor, o yüzden hiç gitmiyorum.

Zaten iletişim yönü zayıf olduğundan konuştuğu zaman abuk subuk konuşuyor. Bi gün denk gelicek, aga silkelerim işini seninle uğraşamam ben deyip basıp gidicem.

Maddi olarak bi yükümlülük altında değilim, yaş desen genç yaştayım, açıkta kalmayacak derecede donanım sahibi olduğumu da düşünüyorum. Kim sallar kasıntı müdürü sfdg
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Şuan hala istifa etmemiş olmamın tek gerekçesi kılıbık bir koca olmam , evde geçinebilecek kadar parada var ben işten çıksam kimse nasıl geçincez demez ama eşim niye çıktın diye atar yapar surat yapar bende harbiden hiç çekemem şuan hatun tribini diye resmen istifa etmiyorum , tek gerekçem bu. Aksi takdirde haftada ortalama 60+ saat çalışan bir işte kim niye dursun , resmi olarak çalıştırma hakkı 45 saat adamların , kılıfını bulup 48 saat yapmışlar MİNİMUM çalışma saatimizi , o da hiç mesai yapmayıp saatinde gelip saatinde gidersek , böyle bir ortamda deliyi bağlasan durmaz ve ben dayanıyorum.

Sen is ara bul ve çık
yoksa bu kadar calisma ile hatun aldatir seni.
Haftanin yarisinda evde yoksun bide bunlari cekiyorsun.
Kosarak kacmaya bak o isyerinden
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

Mithat said:

Şuan hala istifa etmemiş olmamın tek gerekçesi kılıbık bir koca olmam , evde geçinebilecek kadar parada var ben işten çıksam kimse nasıl geçincez demez ama eşim niye çıktın diye atar yapar surat yapar bende harbiden hiç çekemem şuan hatun tribini diye resmen istifa etmiyorum , tek gerekçem bu. Aksi takdirde haftada ortalama 60+ saat çalışan bir işte kim niye dursun , resmi olarak çalıştırma hakkı 45 saat adamların , kılıfını bulup 48 saat yapmışlar MİNİMUM çalışma saatimizi , o da hiç mesai yapmayıp saatinde gelip saatinde gidersek , böyle bir ortamda deliyi bağlasan durmaz ve ben dayanıyorum.

Sen is ara bul ve çık
yoksa bu kadar calisma ile hatun aldatir seni.
Haftanin yarisinda evde yoksun bide bunlari cekiyorsun.
Kosarak kacmaya bak o isyerinden

this.

iş bulunmadan istifa edilmez. aman diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

evde kilibik.
isyerinde olene kadar calisip karsiligini almiyor.
yeni is aramiyor.
haksizlik goruyor istifa etmiyor.

sonuc mithat mazosist.
buyuk ihtimal eve gidince hatun tarafindan kamcilaniyordur. iste cektigi eziyetten de icten ice keyif aliyor.
yapcak birsey yok. devam.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim iş aslında çok muhteşem , ben normalde telefon başında da değilim bütün gün önde keyfime bakıyorum. Normal şartlar altında 8 saat çalışıyorum ve bütün günüm clicker heroes , youtube videoları , flash games falan şeklinde geçiyor. Fakat o NŞA uyuşmayalı çoook uzun zaman oldu , sanırım en son bu topiği yazdığımda gerçekleşmişti :D Fön makinasını özledim :(

Şaka bir yana eve gidince bir hanımla konuşiim işten çıkma muhabbetini bakalım ne diyecek. Olumlu cevap verse bile çıkmayı düşünmüyorum zira bu parayı kimse vermez şu durumda bana o yüzden etinden sütünden yününden komple faydalaniim bi de çok ismi olan otel 4 sene daha çalışıp tam 5 sene yapınca çıkarım ki CV güzel olsun o zaman rahat rahat çıkabilirim.

İşten çıkmama gerekçem demek ki eşim değilmiş paraymış kendi kendimi g*t ettim bu arada.

Okudukça dikkatimi çekiyor , haftada 84 saat ne lan :D
Sosyal ağlarda paylaş

ibnelik yap kendini attır tazminat al. bu arada iş bak bi yandan.

ibnelik dediğim mesain dolunca ek ücretimi aliyim şekerim de, vermiyorlarsa hadi sabaha görüşürüz de çık git. hakların olan şeyler yani. o 5 aylık elemana aranızda bi sohbette 'sikerler sözleşmeye, kanuna aykırı çalıştıramazlar artık beni, basarım şikayeti çalışma bakanlığına' falan de, o laf gider müdüre zaten. ya huyuna gider yada tazminat veriri seni çıkartır, 12 saat çalıştıracağı başka kurban arar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...