Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sapların Listesi

Dagger

Öne çıkan mesajlar

said:
fedaykin, 09 Şubat 2003 23:19 tarihinde demiş ki:
Yoooo hiçde kaçamak değil. Herkez kendini benim onu bildiğimden daha iyi bilir. Bunun üzerine kurulmuş bir söz[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

niheee ii o zaman ya alınmama gerek yok nasılsa sapım[hline]Image is everything, so play with it.

Sosyal ağlarda paylaş

1. uluslararası saplar film festivali düzenlemeyi öneriyorum..

işte festivalde gösterilicek filmlerden bir tanesi:

charmed&delirious.. (filmin sonu konsepte pek uygun diil ama, film genelindeki sap örgütü bizlere ilham olabilir açısından)
sizlerden başka film önerileri bekliyoruz

[hline]Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonaparte

[Bu mesaj RogueNoir tarafından 09 Şubat 2003 23:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Saplik bir yasam felsefesidir.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

evet o dresquin, 3 sene aynı sınıfta okuduk baya da yakın arkadaşımdı.
şimdi konuşamıyoruz ya neyse.
hayret o bu forumlara takılır mıydı sen nerden tanıyorsun??
konuya gelince...
bir çok düşünce atılmış ortaya, zevzeklik yapmazsam çok ayıp olur :)
ya bence saplığın, yalnızlık diyelim, sınırını iyi çizmek lazım.
birey vardır, yalnız olarak güçlüdür. güçlü derken gerçekten bunu bir problem olarak algılamıyodur, toplumsal bazı düşünceleri ve komplexleri aşmıştır. boktan bir ilişki yerine gerçekten güzel bir ilişki yaşamak, paylaşmak istiyordur, bekliyordur.
birey vardır, yalnızdır ama bu yalnızlık bir zavallılığı da beraberinde getirmiştir. yıkıktır. hem komplexleri yüzünden hem de açlığı yüzünden sürekli birilerinin peşinden koşuyordur. tüketim toplumu aşk mantığını tam olarak almıştır. ilişkinin niteliği değil niceliği ve varlığı önemlidir. ne beklemeyi bilir, ne acı çekmeyi.
bence burda "maalesef" sadece birinci tip bireyler yok, hatta genel mantık bana ikinci tip bireylerin ağırlıkta olduğunu gösteriyor.
üzücü bir durum, ama zaman insanları genelde değiştiriyor, ve bıkan insan yalnızlığı kavramaya, güzel ilişkilerin peşinde beklemeye başlıyor.
mephistonun söylediklerine gelince,
bence burdaki insanları bu şekilde yargılamaya hakkın yok. dediğim gibi yalnız var, yalnız var. insanların duygu dengelerinin sağlam olması için kızlarla arkadaşlık ilişkileri içinde olmaları değil, kendi iç barışlarını yakalamaları gerekiyor. bence sen yeterince acı çekmemişsin. öyle bir kız çıkar ki karşına, kızlardan da, yaşamaktan da soğursun. buraya gelip kahrolsun kızlar diye başlıklar açarsın sonra. istisnalar oluyor ama "maalesef" kızdan, daha doğrusu karşı cinsten dost olmaz.
inandırıcı gelmiyecek sana bunlar, ama bu bir süreç, bekle ve gör.
fedaykin senin anlattığın ayrı bir mesele, halk arasında biz ona zarflı salaklık diyoruz, zarfın ne olduğunu çıkaramayana ben özelden söylerim, şimdi ayıp olmasın :)
son olarak bu konuda yeni yazdığım bir şiirimi koydum karalama defterine, ama oraya fazla insan girmiyor, eh buraya koymak da biraz ters kaçacak, defter dururken, bir gidip bakın derim.
[eh artık böyle uzun bir mesajı aşşağıdaki linke bir tıkla ödüllendirirsiniz:)][hline]kingsofchaos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 09 Şubat 2003 12:09 tarihinde demiş ki:
Sapim ulan sap var mI? Gururluyum mutluyum. En azindan 14 Subat karambolunde kimseye cicekler bocekler hediyeler almak zorunda diilim. Kendime gidip cd alicam. Ben kendimi seviyorum.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]

masturbasyonun ileri seviyesi[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ula dinden imandan cıkaracaanız beni,kardeşim şurda kendimizi kandırıyoz işte yormayın bizi be! sapız ula yeter,evek yalnızım dışlanmış bi bireyim,napabilirim?
bizim göynümüz istemezmi ula birine çiçek böcük alıp karşılıklı yimah yimeyi?
illa kafamıza mı kakıcaanız be bırakın eylenelim köşemizde be
allah alaaah[hline]peheeey şu kaslara bak hele,tıkla pelivanım tık eylede müfrezelerden mfreze beğendiriim sana!
Sosyal ağlarda paylaş

Ohooo abicim saplık utanılacak birşey değildir. Yani bir insan sap diye dışlanıyorsa buraya haber verin o dışlayani bi güzel dövelim. Sap olduğum için üzülmüyorum aksine bazen iyi oluyor tamam kuşlar böcükler yaşam doğa filan ama birde dert yok tasa yok telefon faturası daha az geliyor cebine daha çok para kalıyor. Arkadaşlarına daha çok zaman ayırıyorsun. bu tarafından da bakın olaya.[hline]One ring to rule them all
One ring to find them
One bring them all
and in the darkness bind them.
Sosyal ağlarda paylaş

yok be haım dışlanma falan yazdık o gazla kendimi kaybetmişim :D

bi önceki msgmın özeti:la gardeşimhniya poleming neyin yapiyörsünüz!şurada bi dene eylencemiz var dadını niçün gaciriyörsünüz?bis sise "çiffler kötüdür,furup kelle ustunde kelle komayacas mı didik?yapmayın beyle olmüyör beyler!"

en bi kısa özet:ya tamamen eğlence maksatlı bi topluluk bizimkii abi niye böyle 8 sayfa uzattınızki?[hline]peheeey şu kaslara bak hele,tıkla pelivanım tık eylede müfrezelerden mfreze beğendiriim sana!
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyede sapıklığın gelişmesinin tek nedeni dünyaya at gözlükleriyle bakmamızdır.
Karşı cinslerin tamamen kapaanmaları ayıp anlayışının abarmasıdır. aman oram gozukmesın buram açık olmasın anlayışı erkekleri bu hale getirmiştir. Çünkü kaçan kovalanır yani saklanan bişi saklanmayandan daha çok görülmek istenir.
Bazen çok derin düşünüyorum şu soru benim hep kafamı kurcalıyo. Kol ve nebilim göğüs arasında ne gibi bi fark var?
ikiside bizim bi parçamız diilmi sonuçta kol ortada göğüs niye gizleniyo. Yada mesela yaz ayları bodrumda insanlar üstlerinde sadece bikini üstü altlarindada çok çok kısa şortlarla geziolar genelde bu yazın bodrum dişisinin ortak uniforması gibisdir.
ama gel görki yazın istanbulda tek kşi bile sadece bikini üstüyle dolaşmaz neden acep?
Istanbul namuslu şehirmi? Namusla bile alakası yokya
Böle aptal kendimiz bile cvp veremediğimiz şeylerimizvar hayatımızda 5 soru soruyorsak kendımıze 4 unun cevabını alıoruz son sorda tıkanıyoruz cevabı AYIP olarak verioruz işte mantıksızlığın dünyaya at gözlüğüyle bakmamızın bize getirdii kötülükleri bilgisizliğimizi cahilliğimizi ayıp kavramını olması geretiği gibi kullanmayarak ödüyoruz herbiboka ayıp dioruz
o ayıp bu ayıp artık sokağa çıkamıycaz ayıp die[hline]0bs ownz

[Bu mesaj Obscura tarafından 10 Şubat 2003 17:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...