Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sapların Listesi

Dagger

Öne çıkan mesajlar

karsi cinsin yaninda kasi$ takilmak kendini karsi cinse begendirmek için ugrasmak, Karsi cinsin hoslanacagi davranislari sergileyip karakterin geri kalan kisminin geri plana itilmesidir.

bkz: fedaykinin yazisi.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

lol ya, çok yakın kız arkadaşı olamaz mı insanın anlamadım ?

benim çok yakın kız arkadaşlarımda var, 2 haftada bir kesin yemeğe çıktığımız, olmadı zaman geçirmek için dvd kiralayıp, eve yemek çağırıp oturduğumuz

bitanesininde erkek arkadaşı yoktu, benimde kız arkadaşım yok şuan, bu durumda beraber gidelim yemeğe ozaman dedik

laf mı şimdi bu ya ?
kızlarla arkadaşlık kuramayan insanlar o gözle bakabilir buna ama bence erkeklerle geçirilen zamanla kızlarla geçirilen zaman arasındaki fark çok yakın olduğunuz zaman pek farklı olmuyor[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

tamamda kardeşim gözüme kestirdiğim bir kız varsa kasış takılırım ordaki anlamıyla, yani öyle girdiğim her ortamda kasış takılmam ben veya tanıdıklarımın çoğu

tamamen çevre ile alakalı bana kalırsa, her ortamdan bir kız ayarlamak gibi bir takıntım yok çünkü benim[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel kardeşim biz burda arkadaş olmakdan mı bahsediyoruz. Sana hiç karşı cinsden arkadaşın olmasın diyen oldumu? Arkadaş olma farklı şey, gecenni sonunda onunla aynı yatağı paylaşmak için kasıp durmak farklı şey.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

benim biriyle yemeğe çıkmama hitaben şöyle birşey denmiş, ona cevap olarak yazmıştım

said:
Estel_Anorien, 09 Şubat 2003 21:29 tarihinde demiş ki:
Rezillik insanlarin yalniz oldugu halde cevreye hos gorunmeki piyasa yapmak, karizma yapip albenisini arttirmak icin karsi cinsten bi insanla zorla birlikte olup disariya cikip gezmesi hatta yemege cikartmasidir
[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

yoo, burda kimse gay değil
erkek "olan" arkadaşlarımız da var kız "olan" arkadaşlarımızda, hatta geçen gün o kız "olan" arkadaşlarımdan birinde kaldım, saplık sadece bir terim, ondan ne çıkarttığınız size kalmış. Ben burda sapların saflarına katıldım diye, hiç bir kız "olan" arkadaşım yok değil, bak fizboz a herif her gün kızların yanında görülüyo, okulda kız "olan" o kadar çok arkadaşım var ki...

Biz saplık derken aslında belirli özellikleriyle görünen kişiler değiliz, aksine kendini bir kıza beğendirmek amacıyla maymunluk yapan tiplerin olmadığı kişilerin oluşturduğu bir grubuz... Yani aslında asıl "sap" sizsiniz ki, böyle yerlerde "sap" gibi ortaya çıkıp konuşuyorsunuz.

Oh be[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakası var "sap" gibi çıkmakla ya ?

kız arkadaşı olmayan kişide bir sorun yoktur, ama bunla övünende vardır kardeşim

kız arkadaşım yok diye mutluyum diyendede, eğer hayatı oldukça düzenli ve güzel devam ediyorsa bir sorun vardır

ama nebiliyim, dersler kötüdür, konsantre olması gerekiyordur, öss'ye hazırlanıyordur, finalleri vardır zaman ayıramıyordur falan bu durumda "şuan kız arkadaşım yok, mutluyumda" derse bi sorun yoktur[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 09 Şubat 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yemeğe çıkmak diye bir isim koymam

yemeğe çıkmak, dışarıya bir restaurant'a mesela yemeğe gitmek anlamını taşıyor benim için sanırım farklı anlamlarda kullanıyoruz kelimeleri

yani erkek arkadaşlarımlada bir yere gidersek "yemeğe çıkıcaz" derim[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Benim kız arkadaşım yok ve bulmak için kasmadığımdan vede niye yok diye dövünmediğimden övünüyorum şayet bir övünme durumu mevcut ise.

Ayrıca hayatım şu an kız arkaşım olduğu dönemden çok daha huzur dolu ve rahatım. O olduğu dönemde yapamadığım bir çok şeyi yaptım. En basitinden bütün bir yaz her hadtasonu dalmaya gittim. Şayet o olsaydı onunla geçirmem gereken zamandan dolayı asla bunu yapamazdım. Kedi ile her haftasonu sinemaya gittik, içmeye gittik eğlendik. Firmadan arkadaşlarla sabahlara kadar oturup monopoli oynadık.

Ben hayatımda bir hatun olmamasında son derece memnunum. Şayet ileride olacaksada bu benden ödün vermeden olacaktır. Kendimden ödün vere vere ne hallere düştüğümü gördüm. Birisi beni bu halimle sevecekse sever yoksa zaten işim olmaz onunla.[hline]
I get knocked down
But I get up again
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada monopoli oynarken 8 kişiydik. 2 çift ve 4 erkek. En fazla 6 kişi oynayabildiğinden 4 kişinin ikişerli çift olması gerekiyordu. Evli olanlar direkt atladı biz çift olmayız diye. Biz (diğer 4 kişi) zaten 2-2 ekip oluruz demiştik. Oradaki herkezede yuhhh dedim. Daha evleneli kaç oldu bu halemi geldiniz diye.[hline]
I get knocked down
But I get up again
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili sapdaşlarım,
herkesin forumlarda kullanabiliceği bi sig i var, bizim neden olmasın diye düşündüm, ve işte, mottomuzu anlatan sig imiz hazır:

ve siz sap karşıtları için birkaç güzel söz:

The strongest man in the world is he who stands alone.
Henrik Ibsen (1828 - 1906)

But love is blind, and lovers cannot see
The pretty follies that themselves commit.
William Shakespeare (1564 - 1616), "The Merchant of Venice", Act 2 scene 6

Rogue "the suppa sap" Noir[hline]Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonaparte

Sosyal ağlarda paylaş

İmzalara avatarlara titlelara falan bir şey istemeyin, şu an sadece pepelek altında olsakta ilerde büyüyeceğiz, ve pepelekin bizimle bir alakası olmadığını millet bilmeli, pepelek sadece bizim çatımızdı, ama ykında dışarısına çıkacağız![hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

ayol benide katın o listeye hatta sapların ablası bile olurum
evet evet o kara listede olmak istemiyorum ben
"feminen sap" olsun benimki yada "sap apla" olabilir gibi..
şansıma küsiyim sefkilim istanbul'a gitti..ayın 16 sında gelicek..

ne diyoduk..
"yalnız birey güçlü bireydir" (1 haftalık olsada)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...