Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Lastik? [Acil]

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

Benim araç 47binde bu michelin yanlardan çok sorun çıkarttı bize.Yine patladı 1 saattir uğraşıyorum lastik değiştirmekle.

Şimdi bana lastik tavsiyesi lazım kış lastiği olmasına gerek yok İzmirdeyim zaten.

Şöyle fiyat/performans olarak en iyi olcak şey hangisi. Çok ani yakaladı şerefsiz ve maddi açıdan rahat olmadığım bu zamanda çok pahalı bişey alabilcek durumum yok.

Ne tavsiye edersiniz? Aracım corsa.
Sosyal ağlarda paylaş

ben pirelli citurato p7 kullanıyorum memnun değilim. yol sesi çıkarıyor bence. tabi adam gibi yollarda çıkarmıyoda. izmirde altın yolda mesela çıkarıyo ama bu uçan yol dedikleri yolun asfaltında süper sessiz. sese takılmazsan performansından memnunum.
yani tek memnuniyetsizliğim ses. benim 225 45 17 lastik ebatı corsanın biraz daha ufak sanırım jantı o yüzden daha az ses yapıcaktır.

bende michelin öneririm ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yol tutuşu iyi olsun. Çok basan bi adam değilim ama virajlara da çok yavaş giren bi adam değilim.

Michelinin yol tutuşu çok iyiydi aslında..

Olmadı şartları zorlayıp michelin falan alıcam yine.

Üff öğrenciyken araba almayn mk. Bi de işsizlik ekleniyo mal gibi kalıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yok büyük ihtimal lastik bitti yani.

Çünkü aynı lastik 3 haftada 2. kez yapıyo. Çelik yama falan gideyim dedim başka yerden patlak verdi. Aynı yer de değil. Çelik yamalı yer sapasağlam duruyo.

En son kaza yaptırıcak.

Bi de acemiydim anlayamadım da lastik patladı mı 10km kadar gittim 90km ort. hızla. Allahtan çok inmemişti de kazaya sebebiyet vermedi.
Sosyal ağlarda paylaş

off o gariban lastik olcusunu opel corsada kullaniyorlar. corsa D mi araba yoksa?

Ya ucuza jant bulup 195 65 15 e geciceksin, ya da 205 55 16 lastik alicaksin.

Bu boyutta pirelli ALMA. En iyi lastigi cinturato p7, cok guzel lastik ne gurultusu var ne de yol tutusu asdfa.

goodyear optigrip,
dunlop fastresponse

ucuzlar icinden baya iyi.

Biraz daha ekonomik ve orta karar performansli lastiklerden de hankook k425 var. Fiyati baya guzeldi en son turkiyede.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...