Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Ben açılcak diye düşünüyorum. Oyalayıp uğraşcaklarını, herkesi heryeri yalanlayıp direneceklerini beklemezdim açmayacak olsalar. Bir miktar para aktarıp ucuzdan aldım zaten ama çok çok büyük risk, ev-araba satılıp girilmez yani

Diğer taraftan, mtgox'un dönüşü piyasaları pozitif etkilemeyecek bence. Şu an diğer sitelerin çok çok üstünde bir işlem hacimleri var ve millet deli gibi para akıtıyor içeri. İçerdeki paralar da dışarı çıkamıyor büyük bir kısmı. MtGox transaction'ları açınca oradan çıkan btc'ler piyasayı biraz aşağı çekecek. Bundan kaçış olduğunu sanmıyorum. Parasını ordan çekip başka yerde veya mtgox'ta tekrar btc işine girer mi kaçanlar bilmiyorum. Çok olasılık da veremiyorum büyük bir kısmı için.
Sonuç olarak bence mtgox'un geri dönüşü btc fiyatlarını düşürecek ilk başta, ama uzun vadede -başka olumsuzlukların yaşanmamasıyla birlikte- btc fiyatları 800-900 civarına yerleşecek diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Ben açılcak diye düşünüyorum. Oyalayıp uğraşcaklarını, herkesi heryeri yalanlayıp direneceklerini beklemezdim açmayacak olsalar. Bir miktar para aktarıp ucuzdan aldım zaten ama çok çok büyük risk, ev-araba satılıp girilmez yani

Diğer taraftan, mtgox'un dönüşü piyasaları pozitif etkilemeyecek bence. Şu an diğer sitelerin çok çok üstünde bir işlem hacimleri var ve millet deli gibi para akıtıyor içeri. İçerdeki paralar da dışarı çıkamıyor büyük bir kısmı. MtGox transaction'ları açınca oradan çıkan btc'ler piyasayı biraz aşağı çekecek. Bundan kaçış olduğunu sanmıyorum. Parasını ordan çekip başka yerde veya mtgox'ta tekrar btc işine girer mi kaçanlar bilmiyorum. Çok olasılık da veremiyorum büyük bir kısmı için.
Sonuç olarak bence mtgox'un geri dönüşü btc fiyatlarını düşürecek ilk başta, ama uzun vadede -başka olumsuzlukların yaşanmamasıyla birlikte- btc fiyatları 800-900 civarına yerleşecek diye düşünüyorum.

Dusus bence de olacak, ozellikle arbitraj farki oldugunda Gox ve digerleri ortada bulusana kadar devam edecek ama Gox gunluk 100BTC withdrawal limiti kaldirmayacak. O yuzden ani bir dusus beklemiyorum ben.

Diger yandan takip ettigim elemanlardan biri sey demis dun "bu kadar olumlu habere ragmen BTC yerinde sayiyor, haliyle whale'ler uzaktan izliyor gibi".

GOX acilinca whale'ler geri girerse 700-800 baya rahat gibi ve Mayis'a kadar rahat rahat gorunur sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten çok fazla olumlu haber var ama birilerinin btc kullanmaya başlaması, devletlerin tutumu ve politikaları btc'yi daha fazla yükseltecek cinsten değil bence. BTC'nin şu an bu kadar yüksek olmasının içine gömülü ve bir çok kullanan tarafından beklenen şeyler. O yüzden olması gereken artış zaten bir süreye yayılmış halde oldu denebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Cagecoin noldu abi ondan haber var az bir şey attık kenara da duruyor öyle :D

Mtgox'a para atamadım ben ya verify olmak gerekiyor sanırım.

CAGE 2 satoshi oldu. =) 36 BTC'lik bi sell wall var 2 satoshi icin, o erirse bir sekilde sonra alip basini gider bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...