Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Korax said:

Buarada cin gg oldu abi zaten cok buyuk bi cogunlukla. Gecen ayki mevzuyla butun potansiyeli öldurduler, simdi de deposit yapilamiyo okcoin kaldi bi, ona da deposit yapiliyomu bilmiyorum. 2-3 gundur paso negatif haber cikiyo, sanmiyorum daha assagi gidecegini, gitsek simdiye baya gitmistik gibime geliyo. 2 whale gelse yine gecen haftaki gibi hayvan artisi göruruz gibime geliyo. Mtgox bi acaydi su ltc'yi artik. Buarada bu ay sonu cin withdraw yapamicakmi? Öyle biseymi vardi?

yok abi bütün hareketler hala çinden geliyor. şu mini zıplama bile huobi ile başladı. genele bakarsak bütün exchangeler huobiyi izliyor şuan çünkü hala dünyadaki btclerin %60'ı orda.

bu arada en iyisi ne olacağı belli olana kadar beklemekmiş. ilk pumpta whale yüklü alsa bile o anda alabilirsen trene erken atlarsan zarar etme şansın yok gibi birşey. sideways hareketlerde zarar ediyorum düşüyormuyuz lan diye satıyorum falan dsdsf. bazen de hakikaten düşüyor ama istediğim kadar düşmüyor vs. gidip yukarıdan alıyorum gene düşüyor ahaha. higher lowlar oluşunca kötü bir haber yokken şuana kadar btc hep yukarı patladı. ben sabah ilk pumpta 24'ten aldım ltc'i, 23.5'tan 24.2'e geldi 10 dkda hep 24 yukarısında gezinmiş mesela.

çin bekleniyor gene o zamana kadar 840'a 450 coin baraj ile yukarda tutuluyor ama bi yere oynamaz yani 6 saat böyle sideways geziniriz. geçen haftanın aynısını yaşıyoruz şuan sabah çinliler bir haber alıyor gg. şu konumda full coinle oturmamak lazım. hepsini kırmızıya yada siyaha oynamıyorum artık :P
Sosyal ağlarda paylaş

ayılar gene kontrolü aldı düşüyoruz. çin hakikaten yavaştan btc'i terkediyor. huobinin depositi kapatması zaten tetiği ateşledi bence. bütün cesaretlerini kaybetti çinliler. haber gelmeden bu kadar düşmesinin bir açıklaması yok. gitgide bull rallyler zayıfladı, zirveler düştü. iyice bir çakılmadan yükselmez bu saatten sonra. ben 800'e düşene kadar dokunmam diyordum da 740-750'e gidecek gibi geliyor bana. ltc'i de 21'i görür. 1-2 gün içinde. şu yukarıda verdiğim linkteki çindeki açıklama etkili oldu bence. aslında açıklama öyle olumlu falan değil abi. direk burdaki parayı kontrol altında tutacağız, gözümüz üzerinizde falan demişler yani.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu düşüş normal değil bence. hani ben sabah yukarı hareketlendiği görünce bir leg daha yukarı gider sanıyordum ama ters tepmiş burada da yazılmış yani 1-2 güne felaket haberi gelirse hiç şaşırmam. insider bilgisi alanlar erkenden terkediyor

http://www.cryptocoinsnews.com/2014/01/16/major-bitcoin-selloff-something-happening-china/
Sosyal ağlarda paylaş

çinde sabah oldu whale 1k coin dumpladı her yer kırıldı gene

Korax said:

Beklicez napalim, giderse dibede gitsin nabim ya dunyanin sonumu B)-

Stop loss bot neyin nesi?

Edit: 31inden sonra withdraw olayi yalanmi oluyodu cinde neydi? Sunu bi aydinlatsaniz

qt bitcoin trader indir. quo-vadis daha önce yazmıştı önceki sayfalarda. api keyini ayarla btc-e'den. bir rule koyuyorsun mesela 25'te satış koydun oraya erişmedi, orderları iptal ediyor, aldığın seviyelere gelirse sat diyorsun en azından crashlarda patlamıyor ehehe. anlık al-sat da yapılıyor çok hızlı. siteyi kullanmayı bıraktım

31 ocakta ne olacak hala muallak abi. zaten belli birşey olsa şuan 400'lere gidiyorduk. ama bu dumplar bence normal değil
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...