Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevdiğiniz işi mi yapıyorsunuz?

chrome

Öne çıkan mesajlar

vivavale said:

panpa ben de çalıştım öğrenciyken. okula gittiğim gün sayılıydı. demek istediğim bu değil.
sanırım öğrencilik bir kaçıştı ya da bahane oluyordu bir şekilde. ama okul bitince çıkış kapısı kilitli oluyor, arka kapıda olmayınca silkiliyosun hayat çekilmez oluyor. memlekette kültür okul, iş, evlilik sıralamasında gittiğinden -nadir de olsa sıralama değişebilir- öğrencilik bir çeşit arka kapı abi, demek istediğim o.

o bahsettiğin başka abi, o biraz toplum baskısı. yani evet toplum baskısından kurtulmak için öğrencilik bir kurtuluş o konuda rahatsın tabi de, ben iş mevzusu konuşulduğundan demiştim hehe.

Bu sene biticek sanırım okul, sonra bir de askerlik kalacak o dediğin eşik değeri için, daha sonra toplum baskısı geliyor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

sipeyskeyk said:

Ben işe başladığımda yaptığım işi bilmiyordum.

Önce zorlandım.

Öğrenince sevdim.

Şimdi cuma işten çıkınca yarın da çalışaydım be falan diyorum bazen salak salak.

Çok çalıştığımda bayıyor ama bazen.

İyi gibi böyle.

sen salak mısın lan

Ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevdiğim işi yapıcam oley diye girmedim ama her gün daha çok seviyorum işimi. Rahat yöneticiler, esnek iş ortamı, işini yaptktan sonra kimsenin ekstra bişey söylememesi, tecrübe kazanabilmek için çok fazla bakir alan olması vs.

Şimdilik güzel. Darısı tüm iş arayanların başına, umarım herkes mutlu olacağı bi işi bulur.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

is sevilmez arkadasim
sadece az aci veren is vardir

This. 11 yasinda mi ne basladim kod yazmaya. Inanilmaz zevkliydi magic gibi boyle. Sonra gittik bilgisayarci olduk. Kod yazma olayi hobi olmaktan cikip "zorunluluk" haline gelince fisss gitti o eglencesi.

Oyun oynamak bile ayni bence ya. Profesyonel oyuncu olsan ondan bile bayarsin. Istedigin zaman birakma ozgurlugun olmadigi icin gidiyo o sevme hissi.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin kendi işin var hacı , 38.5 derece ateşin olsa 'bugün gitmiyom lan' deme lüksün var , kimse de seni kovamaz , en kötü ekonomik zarar edersin ama o kadar.

Halk gözünde ters yaklaşılmasa seve seve manav olucam ama işte nişanlım falan çok köylü buluyor hayalimi.

Online olarak bitcoin poker websitesi mi açsam? Sealswithclubs gibin şöyle olmadı nakit olanı da olur , pokerstars falan oluruz bakarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...