Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şüpheli olarak çağırıldım

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

Quel-Thul said:

taş maş atmam anca gelen gazı geri yollarım onun dısında şarkılar türlüler söyledik slogan attık, gezi ile alakalı oldugunu sanmıyorum yani

kasımda askeriyeden tarih almaya gittigimde 2. sefer bakaya kalmışsınız, dava açılacak otomatik falan denmişti onunla alakalı olabilir ya şimdi hatırlıyorum

askeriyedir o kesin ggbb
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

taş maş atmam anca gelen gazı geri yollarım onun dısında şarkılar türlüler söyledik slogan attık, gezi ile alakalı oldugunu sanmıyorum yani

kasımda askeriyeden tarih almaya gittigimde 2. sefer bakaya kalmışsınız, dava açılacak otomatik falan denmişti onunla alakalı olabilir ya şimdi hatırlıyorum

facebook, twitter, forum vb. üzerinden hükümete başbakana hakaretimsi yazılar yazdın mı?

bana yoklama kaçaklığından dava açılmıştı, eve polis gelmiş gelir kontrolü için işlem yapılacak dava öncesi demiş. annemin ömründen ömür gitmişti, sonuç olarak 400 lira idari para cezası aldım, tecille ilgili sorunlar yaşatmak dışında bir sıkıntısı olmadı para cezasının.

hatta konu açmışım paticikte bende direkt

http://forum.paticik.com/read.php?20,6014899,6014899#msg-6014899

bakayaların faturalarını kesiyorlar bu ara 8-10 milyar ceza çıkarıp askere gönderirlerse şaşırma :D

bu arada katibimin yazdığı yazıda hayattan soğudum ya.

said:
Şüpheli sıfatıyla ifadeniz alınıyorsa ciddi bir durumda olduğunuzu ve özgürlüğünüzden mahrum olmanızla sonuçlanabilecek bir sürecin başladığını unutmayınız. Etrafınızdaki kişiler, hatta bazen memurlar dahi sizi sakinleştirmek için “önemli değil”, “bundan bir şey çıkmaz”, “Savcı seni hemen bırakır” gibi sakinleştirmek amaçlı cümleler kurabilirler. Bunların nezaket amacıyla söylenmiş temenniler olduğunu unutmayınız.

Ulan adamlar moral veriyor işte, ne baltalıyonuz hehe yazıya bak, baltalı ilah gibi asdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

budur direkt. geçerli bi sebep sunamazsan para cezası alırsın
Sosyal ağlarda paylaş

gittim dün 2. kere bakaya kaldıgım icin cagırmıslar

niye askeriye degil de siz ilgileniyosunuz dedim, bu son yoklama kacagı dalgası bayaa bi kişiyi kapsıyormus, askeriye başsavcılıgın üzerine atmış görevi bi şekilde

ifade verdim cıktım, para cezası gelecek muhtemelen
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

gittim dün 2. kere bakaya kaldıgım icin cagırmıslar

niye askeriye degil de siz ilgileniyosunuz dedim, bu son yoklama kacagı dalgası bayaa bi kişiyi kapsıyormus, askeriye başsavcılıgın üzerine atmış görevi bi şekilde

ifade verdim cıktım, para cezası gelecek muhtemelen

5. sayfa üşenmeden okudum ne olmuş ciddi bir şey mi diye, geçmiş olsun.

bizide heyecanlandırdın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...