Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2013

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

Tayyipin çekip gittiği; hepinizin, hepimizin ve tüm sevdiklerimizin sağlıklı, mutlu, başarılarla dolu geçireceği bir yil olsun 2014 umarım...Ve biraz da adam gibi ülkeleri geleyim şu 2014te.Yeter baba Pakistan, Iran, Nijerya, Bangladeş, Mısır...Gerçi 2 hafta sonra yine Bangladeş ve Şubatta yine Pakistan...Ama olsun be yav B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Hepinizin yeni yılı kutlu mutlu olsun.

Herşeyden önce sağlık ve huzurunuz olsun. Gerisi olmasa da bi şekilde hayat devam ediyor. Ama sağlık ve huzur yoksa para da bi işe yaramıyor.

Çoluğunuzla çocuğunuzla, annenizle babanızla, sevgilinizle eşinizle nice mutlu yıllara.

Bizim abinin hastalığından dolayı geçirdiğimiz en kötü yılbaşı gecesiydi bu. O yüzden diyorum sağlık ve huzur diye. Gerçek bilgi yayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Hepinizin yeni yılı kutlu mutlu olsun.

Herşeyden önce sağlık ve huzurunuz olsun. Gerisi olmasa da bi şekilde hayat devam ediyor. Ama sağlık ve huzur yoksa para da bi işe yaramıyor.

Çoluğunuzla çocuğunuzla, annenizle babanızla, sevgilinizle eşinizle nice mutlu yıllara.

Bizim abinin hastalığından dolayı geçirdiğimiz en kötü yılbaşı gecesiydi bu. O yüzden diyorum sağlık ve huzur diye. Gerçek bilgi yayalım.

canım kardeşim.abinin hastalığına çok üzüldüm.hatırlarsan geçen şubatta da babamın kanser olduğunu öğrenmiştik ve bu 2013 bizim için kabus dolu geçmişti.çok şükür şimdi babam iyi ve umarım bundan sonra hastalığı tekrar etmez ve hiçbir sevdiğim hasta olmaz.zaten bu senenin bizi duygusal olarak yorması yüzünden hepimiz ayrı ayrı evlerimizde geçirmeyi tercih ettik yılbaşını.
umarım abinin hastalığı tez zamanda iyileşir ve 2014 acı başlayıp tatlı biter sizin için.

@vaperon...
sağol güzel kardeşim.
bil mukabele.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...