Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 3

Cons

Öne çıkan mesajlar

ne bağzı konularda haklı AK (parti)? 17 Aralık'ta Tayyocuğuma çok haksızlık yapıldı, ona söyleyin üzülmesin. O üzülünce ben çok üzülüyorum :(((( çekti ilk 15 dakka.

Haklı olduğun noktaları bile Sayın Başbakanımız dediydi, Şamil Tayyar dediydi, ROK en haklı diye anlatırsan kargalar bile güler söylediklerine. Aziz tarafından charmlanmış fenerbahçe taraftarı hariç tabi.

Ama yine de helal olsun diyorum o konuda Aziz'e ben, Çeto gibi adamı bile charmlayabildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, CNN Türk'teki canlı yayında çarpıcı açıklamalar yaptı. F.Bahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu da bu yayındaydı. Uslu operasyon sürecini sportif açıdan özetledi.
Tecrübeli yönetici: "Biz bu operasyon sebebiyle üç sene Şampiyonlar Ligi'ne gidemedik. Maç günü hasılatları ve diğer elirlerle birlikte kayıbımız 150 milyon avro. Şampiyon olan kadromuzdan bir çok futbolcu kaybettik. Bu operasyon olmasaydı belki de biz şu an Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuştuk. Çeyrek final oynadık daha da üstüne koyuyorduk. Bir operasyonla buraya geldik." ifadelerini kullandı.
Sosyal ağlarda paylaş

FENERBAHÇE A.Ş.’nin 09.02.2014 tarihinde oynanan SİVASSPOR - FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. başkanı AZİZ YILDIRIM’ın hakem soyunma odası koridorlarında hakareti nedeniyle takdiren 90 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 22.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. idarecisi MAHMUT NEDİM USLU’nun hakem soyunma odası koridorlarında sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 22.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. sporcusu EGEMEN KORKMAZ’ın ihraç öncesi ve sonrası müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle maddesi uyarınca takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ve 26.000.TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...