Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

John terrynin sezon sonu sözleşmesi bitiyor, chelsea yeni sözleşme yapmaya yanaşmıyor(du). Hala öyle mi bilmiyorum.

Ver işte chelseaya az bir para zaten sezonsonu bedelsiz gidecek adama 248347892 milyon dolar bonservis beklemezler, atlasın gelsin istanbula yarın. Kafa topu yan top man top güçlü savunmacı işte istediğin bütün keywordler adamda var sfdgsdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Keşke riera yerine eboye gitseydi. Salih ve Sarbi bir şekilde oynar orada. İki kanat oyuncusu da sakatlandı. Riera açıkta oynayabiliyor. Ayrıca Telles sakat cezalı vs. olsa kim geçecek sola şimdi. İsveç'te Erdin Demir diye bir sol bek var. Türk asıllı. Bunun gibi TR pasaportu alabilecek veya yurtiçinden kesin bir Türk sol bek almalı takım. Tek adam kaldık yine.

25 mac olayi var aklini sevdigim gs yoneticileti nasil bir kontrat yaptiysa artik lol...
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

John terrynin sezon sonu sözleşmesi bitiyor, chelsea yeni sözleşme yapmaya yanaşmıyor(du). Hala öyle mi bilmiyorum.

Ver işte chelseaya az bir para zaten sezonsonu bedelsiz gidecek adama 248347892 milyon dolar bonservis beklemezler, atlasın gelsin istanbula yarın. Kafa topu yan top man top güçlü savunmacı işte istediğin bütün keywordler adamda var sfdgsdfg.

Sonra Serhat Ulueren'e malzeme çıksın.

DODOSDOSDODOS!!! Terry ile Yolanthe'yi Bebek'te yakaladık.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bruma'nın kiralanması etik değil evet, boşu boşuna isyan etmeye gerek yok o söyleme. 6 ay sakat olması beklenen adamı sezon sonuna kadar kiralamanın neresi doğru veya mantıklı bir iş? GS tarafı için mantıklı tabii de alıcı niye alsın? Çıkıp burada etik değer vs. aramayın boşu boşuna

said:
Fenerbahçe bu dönemde Semih Şentürk'ü Antalya'ya verdi. Semih'in sözleşmesinde şöyle bir madde var; 'Fenerbahçe'ye karşı oynayamaz.' Bu bir şikedir.Sen Antalyaspor'a veriyorsun ve diyorsun ki, bu ikinci yarıda benim rakiplerim G.Saray, Beşiktaş, Sivas'a karşı oynayabilir ama bana karşı oynayamaz.

http://www2.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/uluc-bombaladi-asil-sike-semih-transferi-SXHBQ365837SXQ
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Riera'yı feshetmişler 750.000€'ya galiba?

Keşke gitmeseydi şu adam. Ayağına top geldiğinde kendimi güvende hissettiğim nadir topçulardan. Adam bir çok mevkide de oynadı ve oynama kapasitesi fena değil. Keşke yeni bir sözleşme falan olsaydı.

Bruma-Dany-Amrabat gitti,gidecek ve kontenjan 7 ye inmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Diğerlerinin kontenjanı 6-7 olmayacak ki? İspanya'da, İtalya'da (ki referans alıp TFF'ye çemkirdiğimiz örnekler bunlar) sınır 3.
Hajro İsviçre vatandaşı, AB üyesi olmasa da serbest dolaşım hakkı var İsviçre vatandaşlarının ordan kurtarır da seneye kadro revize olacak Alex Telles dışında yabancı yok gözüküyor şu an ama genç Güney Amerikalılara saldırırsak olmaz o iş

Misal Edin Dzeko deniliyor Drogba'nın gitme ihtimaline karşı parayı bastırıp, adam direk yabancı
Sosyal ağlarda paylaş

İnterden genç stoper Ranochia kiralanmış, Dortmunddan da 19 yaşındaki stoper Koray alıncakmış.
Ben şuraya yazıyorum, lig bitmeden Mancini istifayı basacak ve bu bi kamyon yabancı da Cimbomun dötünde patlayacak, gg

Semihin yanına bi tecrübeli stoper alınsa yeterdi, bu ne GS futbol okulu mu açtı çoluk çocuğu topluyor bu adam.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

İnterden genç stoper Ranochia kiralanmış, Dortmunddan da 19 yaşındaki stoper Koray alıncakmış.
Ben şuraya yazıyorum, lig bitmeden Mancini istifayı basacak ve bu bi kamyon yabancı da Cimbomun dötünde patlayacak, gg

Semihin yanına bi tecrübeli stoper alınsa yeterdi, bu ne GS futbol okulu mu açtı çoluk çocuğu topluyor bu adam.

Genc semih mi yetistiricez klubede?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...