Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

2012 de 2.5 milyon dolar aalmışız, fatih terim klasiği herhalde

quixef said:

O değil, ilk maçımız Antep le diye şike diyen Fenevliler doldurmuş Hürriyet yorumlarını.

zaten şikeyi bütün takımlar yapmıştır, yapmadım diyen yalan söylüyordur
ama fenerin çok üstüne gidiyorlar bu konuda
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyeden türk alınmaz.

%80i overrated, %19u anadoludan istanbula gelince gece hayatı mece hayatı gg, geriye kalanların da fiyatı 10 milyondan başlar.

edit: bir trabzonsporlular bu istatistiklerin dışında, onları da gs sömürüyor zaten sfdfsgs
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim'in transfer başarıları.

eksi said:

adrian knup - 2 milyon 100 bin dolar (1996)
ionut lutu - 600 bin dolar (1998)
serkan aykut - 4 milyon dolar (2000 - kendisi döneminde anlaşılmış, lucescu döneminde takıma katılmıştır)
jorge felipe loureiro - 4 milyon 500 bin dolar (2002)
fabio pinto - 1 milyon 750 bin dolar (2002)
florin bratu- 2 milyon 100 bin dolar (2003)
ovidiu petre - 1 milyon 500 bin avro (2003)
maboula ali lukunku - 5 milyon avro (2003)
cihan haspolatlı - 750 bin dolar (2003)
abel xavier - 550 bin avro (2003 - kiralık)
dany achille nounkeu tchounkeu - 3 milyon 300 bin avro (2012)
noureddine amrabat - 8 milyon 700 bin avro (2012)

uyarılar sonrası eklemeler:

cris - 1 milyon 200 bin avro (2012)
sergio almaguer trevino - 650 bin dolar (2002 - sadece 3 aylığına transfer edilirken verilen bonservis ücreti)
bruno quadros - 900 bin dolar (1999)
christian - 1 milyon 200 bin dolar (2003)

uyarılar sonrası eklemeler - round 2:

sercan yıldırım - 3 milyon 200 bin avro (2011)
yiğit gökoğlan - 1 milyon 400 bin avro (2012)
furkan özçal - bedelsiz (2012 - oyuncuya verilen yıllık ücret 750 bin avro)
albert riera ortega - 3 milyon avro (2011 - bonservisi çok abartı gözükmese de yıllık ücretinin 2 milyon 900 bin avro olduğunu hatırlatmak gerek)

https://eksisozluk.com/entry/39499063

Sosyal ağlarda paylaş

,Sarr vardi , ufuk var = 10 yil daha aykut tier yedek kalecimiz oldu hayirli olsun ,

kendine kulup bulamayan aydin ve engin baytar'a zamli kontrat yapmasinida fato'ya yazabiliriz. Her nr kadar drogba ben sana kontrat imzalatcam raat ol haberleri dolansa da , boyle salak birsey olsun olmasin (ben inanmiyorum) sorumlusu fato'dur yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen. Cihan hatta 2002 Dünya Kupası kadrosuna da seçilmişti ilk etapta. Özel olarak istenmişti baya büyük beklentiyle

Terim döneminde yapılan transferler ile Terim'in yaptıklarını nasıl ayırt ediyorsunuz onu anlamadım? Elmander misal yönetim transferiydi fakat Selçuk, Engin, Ceyhun, Muslera, Melo hepsi Terim'in isteği.

Hatta sezon başında scouting ekibi yönetimin kanına girip Wellington'ı almaya çalışırken Terim Melo'da bu kadar ısrarcı olmasa, bu sezon 8 puandan fazla farkla girerdik devreye.

En azından son Terim döneminde Drogba,Sneijder,Elmander hariç hepsi teknik direktör onaylı. Fiyat/performans açısından şu ana kadar tek karavanası Amrabat bana kalırsa. Riera, Dany vs. geçen sezon bu takımın aslarıydı
Sosyal ağlarda paylaş

Luçe reis iyiydi ya, hiçbir zaman kıymeti bilinmedi adamın. Kadronun yarısı gitmiş ahı gitmiş vahı kalmış uefa kupası aftermath dönemi, perezler fleurquinlerle ŞLde çeyrek finali görmüştü herif.

Bir de ergün ne iyiydi ya, tekniği olan türk futbolcusunun doğada ne kadar nadir bulunduğunun farkında değildi o zaman kimse sergen varken :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...