Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

Bruma en iyi ihtimalle 8 ay sonra döner diyeceğim ama GS nin efsane sağlık kadrosu ve efsane zeminini düşünürsek Ufa gibi futbol hayatının türkiye ayağını bitirdi varsayabiliriz. Bu zeminde oynamaya devam edeceklerse brezilyali hariç oyuncu almasınlar, Enazindan adamlar plajda kumda oynamaya alışkın
Sosyal ağlarda paylaş

Bruma sezonu kapatmış diye haberler düşüyor. Yarın kesin sağlık sonuçları çıkar da zaten 2-3 ay yoksa direkt sözleşmeyi askıya alırlar. Bir nevi kapattı diyebiliriz. Çok yazık oldu :(

Ayrıca;

said:
Gremio Kulübü Sportif Direktörü Rui Costa'dan NTV Spor'a özel açıklama: "Alex Telles transferini garanti altına alacak belge, Galatasaray Kulübü tarafından bize henüz ulaştırılmadı."

Ne lan bu garanti belgesi? Ne istiyor adamlar onu anlamadım. Teminat vs. olayları yapıldı deniyordu. Daha ne ?
Sosyal ağlarda paylaş

para veriyorsun diye biliyorum, yani biz veriyorduk. Tek olay işte oynamayacaksın, kadroya alınmayacaksın ama sesini de çıkarmayacaksın diye anlaşma imzalıyorlardı. Yani bizden öyle hatırlıyorum, yamuluyor olabilirim de

Bir de NTV'nin haberi üzerine;

said:
Alper Öcal ‏@alperocal 5m
Alex Telles transferi menajerinden gelen bilgiye göre olumlu sonuçlandı. Galatasaray gün sonuna kadar verdiği taahhüdü tutmuş.

Daha çok güvenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...