Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Boliç Baliç eski olaylar ya, onları göstererek olmaz bence, 20 sene olmuştur sanırım Boliç TRye geleli, o zamanlar zaten bi gecede Türk vatandaşı yapılan zamanlar.

Aslında Bosna, Makedonya, Arnavutluk, Azerbaycan, Türk cumhuriyetleri oyuncuları yerli statüsünden oynayabilseler, büyük cazibe merkezi olur ligimiz, izlenme oranları da katlanır oralarda. Genç yetenekleri de ufaktan kapma şansımız doğar hem.

aynı fikirdeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Sercan Yıldırım'ın akrabası çıkmış Hajrovic

Nando
Yerli-Gökhan-Semih-Telles
Melo-Selçuk
Bruma-Sneijder-Hajrovic
Drogba

Eleman Türk olarak oynarsa ligde şu kadro baya götürür. Eboue ve Telles'in wing oynadığı Burak ve Chedjou'nun da dahil olduğu bir 3-5-2 de gider duruma göre CL'de
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sene değişmez artık. Seneye olabilecek en iyi senaryo 6+2. GS Hajrovic TR statüsünde oynatabilir ve üstüne aldığı yerliler ile ikinci yarı başarılı olursa 6+2 olabilir.

Ancak alınana yeni yerli oyuncular ile başarı yakalayamaz ise FB-BJK vs. plan yaptık geyikleri ile sittin sene bırakmaz kuralın peşini. Hazır bulmuşken nimeti sömürürler. Hatta seneye 5+0+3 olacak deniyor. 5'e bile düşürtebilirler yabancıyı.

Nasıl olsa Avrupa falan hikaye seneye de FB için.
Sosyal ağlarda paylaş

nando
chedjou semih gokhan
yerli(salih)melo selcuk telles
sneijder
drogba burak

bence guzeli boyle olur. ya da tabiki cift formasyon(fmde yapabilmeyi en cok istedigim sey defansta boyle dur ofansta boyle dur seklinde)

defansta
nando
salih ceju semih telles
melo ceyhun(yekta) selcuk
sneijder
drogba burak

hucumda
nando
chedjou ceyhun semih
salih melo selcuk telles
sneijder
drogba burak
Sosyal ağlarda paylaş

Ünal Aysal'ın açıklamaları şöyle:

"Eski hocamız da hiçbir zaman 'bana şu kadar para getirin' demedi. Yeni hocamız da aynı şekilde. Eksikleri sorduk. Net bir şekilde müdafaa hattında sıkıntı var. Kanatlarda bazı sıkıntılar var. Buna yönelik Bruma'yı aldık. Ama çok genç. Biraz yapılanması gerekiyor. Deneyim kazanması gerek.

Biz düşündük. 'Takip ettiğin oyunculardan liste ver' dedik. 'Biz de buna göre seçim yapalım' dedik. Bize her pozisyon için 4-5 tane oyuncu önerdi. Sol bek için Telles ile ilişkiye geçtik. Hoca da 'çok iyi oyuncu' dedi. Görüşmeler sürüyor. KAP'a açıklamasını bugün-yarın yaparız.

Hajrovic'in açıklamasını yapmıştık. Bu akşam da netleşir. Takıma katılır. Çok iyi bir kanat oyuncusu. Bize fayda sağlayacak inşallah. Geri kalanlar için pahalı oyuncularla ilgili değiliz.

Yabancı sınırı var. 2 hatta 3 oyuncumuzu eksilterek oyuncu almayı planladık. Bundan sonra Türk oyuncularla ilgileneceğiz. Bu hafta her gün birer birer isimleri açıklayacağız. Şimdilik iki gün iki yabancıyla uğraşmak zorundasınız.

Geleceğimizi inşa ediyoruz. İlk geldiğimizde başarı gerekiyordu. En deneyimli oyuncuları aldık. Bundan sonra iskeleti genç oyuncularla tamamlayacağız. Sürat kazanmamız gerekiyor. Fizik gücü gerekiyor. Oyuncuyu ne kadar çalıştırırsanız yapabilecekleri belli. Genç ve yaşlı oyuncuyu karşılaştırmak çok zor.

Galatasaray iskeleti oturmuş bir takımdır. Artık daha uzun soluklu bir takım yaratacağız. Buna göre transferler yapacağız. Üç oyuncu ile sınırlı Şampiyonlar Ligi'nde değiştirebileceğiniz oyuncular. Sadece Şampiyonlar Ligi'ni düşünerek oyuncu almayacağız. Ama lig ve kupa ile birlikte daha dayanıklı bir kadroya ihtiyacımız olduğu çok açık. Gidecek oyuncuları açıklamak çok ayıp olur burada şimdi. "
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

fb-kayseri macini izlerken salih dursun'un sertligini ve nefretini gorup esime 'aha bu adam gs ile anlasmis, devre arasinda geliyo heralde' demistim de inandiramamistim. dedim dedim noldu simdi!

algıda seçicilik oldu şimdi.

bunu muhtemelen son 5 senede 100 oyuncuya falan sölemişindir, biri gelince "aha ben dedim" oluyo hsdufha
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

fb-kayseri macini izlerken salih dursun'un sertligini ve nefretini gorup esime 'aha bu adam gs ile anlasmis, devre arasinda geliyo heralde' demistim de inandiramamistim. dedim dedim noldu simdi!

Cevap yazmayacaktım ama şöyle güzel ortaya gol atmamak olmaz

Michel Platini gizli galatasaraylıymış
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İki kişilik yabancı kontenjanını Dany ve Amrabat ile açmak isteyen sarı-kırmızılılarda, Teknik Direktör Roberto Mancini’nin raporu doğrultusunda Bruma’nın da daha fazla süre alabileceği bir takıma gitmesine karar verildi. Bruma’nın kiralanması için önümüzdeki günlerde temasların başlayacağı vurgulandı.

said:
Ünal Ay­sal ve yö­ne­ti­mi­nin bu sezonun devre arası için de bir bom­ba isim üze­rin­de daha ça­lış­tıkları öğ­re­nil­di. Baş­kan Ay­sal’ın bu ko­nuy­la il­gi­li ola­rak ya­kın çev­re­si­ne ko­nuş­tu­ğu kaydedildi. “İzet’in işi im­za­ya kal­dı” de­di. “Ara trans­fe­rin çi­le­ği o mu?” so­ru­su­na ise “ Ha­yır, bek­le­yin gö­re­cek­si­niz” ya­nı­tı­nı ver­di.

Bu arada

Galatasaray'ın transfer görüşmelerine başladığını KAP'a bildirdiği Grasshoppers'ın Bosnalı oyuncusu İzet Hajrovic İstanbul'a geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...