Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Red said:

the others bizim gültün alt tarafına koymuş castle sdfs

abi bunlar ne kadar gerizekalı ve ezik insanlar ya ahaha. boktan pvp yaptığımızı biliyolar, oldu da birini kestiysek sinirden köpürüyolar falan. şimdi hırslarını alamayıp kale altına kale kurmuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

Red said:

the others bizim gültün alt tarafına koymuş castle sdfs

abi bunlar ne kadar gerizekalı ve ezik insanlar ya ahaha. boktan pvp yaptığımızı biliyolar, oldu da birini kestiysek sinirden köpürüyolar falan. şimdi hırslarını alamayıp kale altına kale kurmuşlar.

En baştan kaleyi ıssız adalardan birine kuracaktınız arkadaş. En başta millet Ekşının merkezi olsun iki vadinin arasına koyalım Vadiyi kontrol edelim haraç keselim diyordu. Ne oldu ?
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

xhi said:

yildirimokur said:

Ben bu nickleri ilk defa duyuyorum.

Hangi yıllar arasında oynadın? Nick neydi?

Serverın en iyi çarını nasıl bilmezsin ? Liv - GM Animal Tamer-Mage. En iyi olunca hacklendi tabi bi süre sonra. Hackleyen de Fistan diye tahmin ediyorum.

oo yıldırım lortum cipi piliz nasıl unutmuşum :D özledim laynX(
hype yeni başlıyo yazalım.
2 gün yılbaşında yoktuk adamlar oyunu bırakmış yazalımmmm aslkjas
Sosyal ağlarda paylaş

irkli bir Server acalim diyoruz 4irk 4er class ufak bir haritada maksat eglenmek.. eski usul ilk girilen basic skiller gm digerleri class altinda kasilacak şekilde oynariz aksamlari diyorsanız 203client zaten bug yok pusur yok gayet sade sekilde. hizlandiralim oluşumu bir haftaya acalim free acc altta alttan oynansin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...