Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Bu oyun 1vs1 oyunu değilki takım oyunu. 1vs1de birşeyler olmaması hatta kesememen bence çok daha iyi insanları takım olmaya iter. Yoksa neden guild kurmak için bu kadar çabaladık? Herkes bi pure mage açsın teke tek oynasın...

Dün despise a gezmeye gittim adamlar 5 6 kişi bi geldi despiseda kim var kim yok kestiler gittiler.

Server şuan çok canlı ve takım oyununa müsait, ufak tefek şeyler için bırakılmaz bence heleki despisedaki bu atraksiyonları gördükten sonra beraber oynandığı takdirde zevkli olabileceğini bizzat gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

uo tam tersine 1v1 oyunu. takım halinde birine saldırmanın ismi gang oluyor.

1 vs 1 oyunumu :D gang mi?
o zaman guildi boşa kurmuşuz hacı, bir kişi 1vs1 yapsın diğerleri izlesin. fight club felan yapalım ahaha

Despise a 5-6 kişi gelen PK'lara guild olarak gidip karşı koyup savaşmak güzel olmazmıydı?
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

despise'a ne kadar kalabalık gidersen git elbet daha fazlası gelip seni kesiyor, çok denedim :)

5-6 kişi gelenleri kimse gelip kesemedi adamlar tozu dumana kattı.

Wolas said:

oyun 1v1 dinamikleri üstüne kurulmuş bunun yanında kalabalıkda savaşabilirsin tabi. supporter tarzı bir skill olması lazım oyunun senin dediğin gibi olması için.

Neden? Oyunu bu tarz kalıplara sokmak doğru değil? Sorulması gereken soru takım halinde birşey yapabiliyormusun?
5-6 kişi gelip milleti kesenlerde supoortmu vardı? en iyi savunma saldırmaktır :D
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

oyun 1v1 dinamikleri üstüne kurulmuş bunun yanında kalabalıkda savaşabilirsin tabi. supporter tarzı bir skill olması lazım oyunun senin dediğin gibi olması için.

asdfghjkl alakası yok, bu yüzdendir ki mage / warrior hiç bi zaman eşit olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

support yok işte bende onu sölöüyorum oyunda support eden bir skill olmadığı için 1v1 dinamikleri üstüne kurulmuş bir oyun ama tekrar sölüyorum kalabalıkda tabiki savaşılabiliyor 1v1 dinamikleri üstüne kurulduğu için.

oyunda mage vs warrior arasında tabiki denge var. dengenin olduğu serverlarda oynamadıysan tabiki bu dengeyi bilemezsin
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

daha guild'ler yeni yeni oturuyor, from abyss, silentium the others herbiri en az 15 kişi takılıyor 30 kişi gordugum zamanları da oldu yani o 5, 6 kişi şansına durmuş o şekilde :)

hocam gözünüzü seviyim her yerde bir aksiyon var gittiğim her dungeonda aksiyon vardı ondan sonra fire dungeon vardı 2 vs 2 saatlerce kapıştık, bir biz bir onlar öldürdü.
her zaman her dakka 30 kişi olcakca diye birşey diyemeyiz. zaman zaman değişecek şeyler bunlar. Sen 30 kişi görmüşün benim 5-6 kişi olduğunuda gördüm 2kişide.
Şimdi bendemi genelleme yapıyım yoksa millet 5-6 kişi geziyor 2 kişi geziyor diye.

Tabiki 30 kişi gezenlerde vardır ne güzel birlik olmuşlar. Bizde tam tersini yapıyoruz üzücü...
Sosyal ağlarda paylaş

biraz zaman geçsin pati tayfası gibi biranlık hevesçiler bıraksın anlayacaksın :)

1 yıldır oynuyorum ben neredeyse nebulada ara ara girip, prime time'larda bi guild üyesi varsa gate acıp kaçıyorduk artık o derece sıkmıştı, işin komiği eskiden auto map vardı ve o 1 kişinin seni takip etmesi yeterliydi bütün guildy'leri takip edenin haritadan yerini buluyordu bir bakmıssın yine 15 kişi asdfsad
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

biraz zaman geçsin pati tayfası gibi biranlık hevesçiler bıraksın anlayacaksın :)

1 yıldır oynuyorum ben neredeyse nebulada ara ara girip, prime time'larda bi guild üyesi varsa gate acıp kaçıyorduk artık o derece sıkmıştı, işin komiği eskiden auto map vardı ve o 1 kişinin seni takip etmesi yeterliydi bütün guildy'leri takip edenin haritadan yerini buluyordu bir bakmıssın yine 15 kişi asdfsad

bu kadar çabuk eksilirsek tabiki 15 kişinin kovalaması sıkıcı olur. Burda neden konuşuyoruz birlik olalım bizde 15 kişi olalım oyundan zevk alalım :)-D
Ayrıca Şuan auto-map yok. Yıllar önce olmuş bir olay.
Bende yıllarca en az 3-4 yıl nebula'da oynadım. 1999-2004
Biz hep 5-6 kişi koca servera karşı savaştık. İnan şuana kadar başka bir oyundan böyle zevk alamadım hala daha tadı damağımda. Koca Metalonun full phoneix blessli +15 setlilerine karşı, +9 silah ve skeleton ya da studded setlerle savaştık, öldük öldürdük beaber birşeyler yaptık çok eğlendik. Ne support nede bahsettiğiniz başka birşey vardı o yüzden oyundan zevk almak için beraber olabilmek lazım başka hiçbirşey gerekli değil. Biz bunları yaparkende bir sürü bug ve dengesizlikler vardı.

Şuan bu anlattıklarım hikaye gibi gelmiş olabilir ama geçmişte yaptıklarımı şuan serverda yapanları görünce neden bizde yapamayalım diye kendime soruyorum??? Özellikle paticik'de çok daha büyük ve sağlam bir guild kurulabilir ancak malesef çabuk vazgeçiyoruz.

Şuana kadar bırakanların bırakma nedenleri bence sistemsel problemlerden çok birlik olup beraber savaşmamış olmamız. Umarım en yakın zamanda herkes tekrar bir değerlendirme yapar. thumbs up

Belki hatırlayan olur Bizim tayfa:
Drunkard
Hald
Dismiss
Sargonnas
Venom
Infaz
MagistrB

Bizim kemik kadro buydu. :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

support yok işte bende onu sölöüyorum oyunda support eden bir skill olmadığı için 1v1 dinamikleri üstüne kurulmuş bir oyun ama tekrar sölüyorum kalabalıkda tabiki savaşılabiliyor 1v1 dinamikleri üstüne kurulduğu için.

oyunda mage vs warrior arasında tabiki denge var. dengenin olduğu serverlarda oynamadıysan tabiki bu dengeyi bilemezsin

http://i.hizliresim.com/e7RRPw.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

diyipte inporylem de oynayalim nasil diyorsun ozaman :) butun server herkes istisnasiz tek template tank mage (sword mage) oynuyor

ben ilk defa oynycam ipyde. sistemi okuduğum kadar biliyorum ipy diye tutturmuyorum çoğunluk orası diyor. sistemin hiç olmazsa ne olduğu belli hoşuma gider veya gitmez adamlar yazmış nebula gibi neyin ne olduğu belli olmayan hiç birşeyin çalışmadığı bir serverda oynamaktansa orada oynarım daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...