Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

tabansız bir emulatör olduğu için sphere ile açılan her server yamalı bohçadan başka hiçbir şey olamaz. o serverın sonucu mutlaka yamalı bohçaya dönüşecek. çünkü sistemler birbiri arasında tutarlı değil, kompanse etmek için başka bir şeye bonus eklerken çok farklı başka bir şeyden de kaybediliyor. sonsuza kadar gider bu.
Sosyal ağlarda paylaş

HocaEfendi said:

dusuncelihayvan said:

öff feci patladım res scroll için 80 magery de lazımmış
nebula forumlarında inscriptionı gmle res scroll ile para kas sonra magery kas diyorlardı

mal gibi atladım varımı yoğunu yatırdım para kalmadı :)

nerdesın yardım edeyım sana biraz.

valla sevinirim :)
Akşam girerim oyuna. Moonglow'da takılıyorum kuzey magery'e gidiyorum orada blank scroll oluyor.

res scroll ile para yapıp daha efektif bir char kasmak lazım pvp için. Pure mage zor olacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ne kaldırıcam abi al senin olsun enteresansın ha

evi satmam - sende 2 haftaya bırakıcaksın zaten bırakırken red e verirsin, unutma atlama ama

asdkjda sen böyle yapınca bir anda "eee ev de alınca ne kasıcam ben" dedim. dur düşünim. amaçsız kalıyorum bir anda
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

olm siz böyle deyince ben de lan ev alsam ne almasam ne zaten yarın öbürgün patlayacak moduna girdim :(

hypecılar bozdu moralimi gerçekten.

bir de dün laptopta scroll yazarken (gözüm karakteri görmezse rahat edemiyorum) farcry 3 oynadım, "aaa oyun oynamak ne güzel" dedim. uo fln bilemiyorm pek
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben o kadar para yaptım, o parayla gear stoklayıp şuursuzca pvp yapacaktım.

karaktere necro kasarken 100 int yaptım, 25 dex kaldı.

macroda nasıl olduysa karma grisi oldu. karma grisi olunca haliyle stat arttıran enstrümanlara gidemedim.

dedim ki giyeneyim çıkayım 25 dex bile olsa 3-5 mob keserim kendini toplar.

bütün mezarlık + orc kampı + wild bear falan kestim.

bir karma almadım.

geriye oturup dex kasmak kalıyordu, başlarım şiperine dedim kapattım geçtim.

evde 3 pc boşta yatıyor açmıyorum bile. keyifsiz yani hiçbir şey çalışmayınca insanın şevki kırılıyor. zaten benim için necro/resist/spirit/magical olmadan bonus çalışmaz noktasında bitmişti. parayı bitirene kadar şuursuzca çar çur edecektim onu bile yapamadım yani. zaten şu aralar çok sıkışığım iş güç.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...