Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

warrior'un pvp'de viable olması için renkli set, magical ihtiyacı olmaması gerek.

başka bir dengeye gerek yok. düz armor/silah/bandaj/potion ile pvp'e gidip adam kesebiliyor olsa risk gain dengeli olur.

fakat serverda warrior'u warrior yapan sistemler magical olmadan çalışmadığı için warrior iron itemlarla kombata girerse direkt patates oluyor, hiçbir şeyden yararlanamıyorsun.

asıl problem bu da değil aslında asıl problem sphere'in bu tarz bonusları desteklemiyor olması. yazan eden adamlar nasıl yapıyor ediyor bilmiyorum ama olması gerektiği gibi çalışmıyor asla.

warrior dismount ettiğinde mage 3 sn atabinemiyor olsa, warrior vurduğunda aktif olarak kademe bir şekilde stamina emiyor olsa kombatın gidişatı çok daha farklı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

resisting spells ağır yalan.

hatta bug var. dün beni görenler bilirler yaklaşık 4-5 saat brit mezarda skeleton magelerle takıldım.

magic resist olmadan 7 vuran an mani, ne hikmetse magic resist 100 olduktan sonra 10-12 vurmaya başladı.

hatta imam'da gördü adam mind blast ile 30 vurdu bana full magic resist+full exceptional gold set.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

warrior'un pvp'de viable olması için renkli set, magical ihtiyacı olmaması gerek.

başka bir dengeye gerek yok. düz armor/silah/bandaj/potion ile pvp'e gidip adam kesebiliyor olsa risk gain dengeli olur.

fakat serverda warrior'u warrior yapan sistemler magical olmadan çalışmadığı için warrior iron itemlarla kombata girerse direkt patates oluyor, hiçbir şeyden yararlanamıyorsun.

asıl problem bu da değil aslında asıl problem sphere'in bu tarz bonusları desteklemiyor olması. yazan eden adamlar nasıl yapıyor ediyor bilmiyorum ama olması gerektiği gibi çalışmıyor asla.

warrior dismount ettiğinde mage 3 sn atabinemiyor olsa, warrior vurduğunda aktif olarak kademe bir şekilde stamina emiyor olsa kombatın gidişatı çok daha farklı olur.

nebulada eskiden normal silahlarla işliyordu bu bonuslar. ben çok hatırlarım elimde 2 kare öteye vurabilen spear ile donlu halde adam harrasladığımı
Sosyal ağlarda paylaş

necro'da bozuk bu arada

100 spirit
100 necro

strangle 5 vuruyor, yazı ile "beş"

bir kere tickliyor, runuo daki gibi dot bırakmıyor.

anlamadım ben.

stamina'sı boş bir adamda deneyeceğim bakalım.

ayrıca pain spike scroll'u yok serverda anladığım kadarıyla vendorlarda her gün arama yapıyorum fakat çıkmıyor, scroll un adı farklı olabilir herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

bende var bitane moruk.
hatta dün birine +3 balta verdim.
gene bi baltamsı bişi daha düştü skeletal knightlardan
+3 plate gorge bile düştü ^^

aslında daha çok düşüoda ninja looter çok :/

bende +3 mf silahlarına talibim.
bide güzel renkli setlere. Mesela copper ^^
old copperım var ama copperım yok, en sevdiğim set :(
Sosyal ağlarda paylaş

pure warrior hep böyleydi nebulada. o yüzden herkes warlock veya mage takılıyordu.

bandaj olayını düzeltmeleri lazım. aslında aos gibi dex'e bağlı yapabilirler. ne kadar dex o kadar hızlı bandaj yapma.

e.bolt ve magic missile parrylenebilsin veya hasa hesaplamasında armor kullanılsın.

archery yi adam edin. atack time hareket edince resetlenmesin. 2h la dalar gibi çalışsın yani. sen yerine durdukça ve menzildeyken atak süren işlesin. 2 adım atıp tekrar durduğunda o süreye tekrar atak süren eklensin ve silahın hızına erişince okunu at. şu an için her adım attığında o süre 0 lanıyor. bi de archery den dibine atamama kalksın.

melee silahlarda dmg formülü nedir belli değil ama str nin etkisi arttırılmalı. böylece 100 str ile 80 str arasında dmg farkı oluşur. iyi olur.

tp olayına oldum olası sinir oldum. tp kalksın. paralyse süresi kısalsın ve duvar paralyse ı bozsun. aos styla.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

pure warrior hep böyleydi nebulada. o yüzden herkes warlock veya mage takılıyordu.

bandaj olayını düzeltmeleri lazım. aslında aos gibi dex'e bağlı yapabilirler. ne kadar dex o kadar hızlı bandaj yapma.

e.bolt ve magic missile parrylenebilsin veya hasa hesaplamasında armor kullanılsın.

archery yi adam edin. atack time hareket edince resetlenmesin. 2h la dalar gibi çalışsın yani. sen yerine durdukça ve menzildeyken atak süren işlesin. 2 adım atıp tekrar durduğunda o süreye tekrar atak süren eklensin ve silahın hızına erişince okunu at. şu an için her adım attığında o süre 0 lanıyor. bi de archery den dibine atamama kalksın.

melee silahlarda dmg formülü nedir belli değil ama str nin etkisi arttırılmalı. böylece 100 str ile 80 str arasında dmg farkı oluşur. iyi olur.

tp olayına oldum olası sinir oldum. tp kalksın. paralyse süresi kısalsın ve duvar paralyse ı bozsun. aos styla.

tabii paşam. yazdım, hemen code a ekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yapılamayacak şeyler değil bunlar. oturup kassam ben bile yaparım bu scriptleri. elanda nemesis vardı burada kim bilmiyorum jonq olabilir. spehere'e takla attırıyoru adam resmen.

bu hype pati dışında ülkece bi hype asdfg o yüzden bu kadar kalabalık oyuncu bulmuşken yapılması lazım. biz kendimiz bi server yapalım bunları uygulayalım desek 10 kişiyle oyun oynarız bayar bırakırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...