Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savas cikmis da haberimiz yok

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Dun dogalgaz almaya gittim, kotaniz doldu, 100m3 verebiliyoruz, sonraki ay gelin dediler. Su anda yorganin icindeyim, usudum. Acamiyorum kombiyi adam gibi.

Kucukken dedem anlatirdi, Dunya Savasi ciktiginda her sey kotaya baglanmisti, karneler vermislerdi diye. Inanmakta zorlanirdim 6-7 yasinda ama basima geldi simdi aynisi.

http://forum.paticik.com/thumbnails/247/1ef/f29/bb7/865/8ba/6f5/158/dbb/526/44_450xNULL.jpg

Baska soze gerek yok. Tam yerel secim oncesi boyle olmasi iyi oldu ama.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Dun dogalgaz almaya gittim, kotaniz doldu, 100m3 verebiliyoruz, sonraki ay gelin dediler. Su anda yorganin icindeyim, usudum. Acamiyorum kombiyi adam gibi.

Kucukken dedem anlatirdi, Dunya Savasi ciktiginda her sey kotaya baglanmisti, karneler vermislerdi diye. Inanmakta zorlanirdim 6-7 yasinda ama basima geldi simdi aynisi.

http://forum.paticik.com/thumbnails/247/1ef/f29/bb7/865/8ba/6f5/158/dbb/526/44_450xNULL.jpg

Baska soze gerek yok. Tam yerel secim oncesi boyle olmasi iyi oldu ama.

yaymak lazım bu haberi.
çok ilginç.
Sosyal ağlarda paylaş

adil kullanım limiti getirsinler.

lan bitince tekrar başvurduğumda yine kota vereceklerse ne anladım kotadan.

bence çok sert sevişenlerin kotası düşürülsün. çok çabuk ısınıyor vücut. ama sert ve terli sevişiyorsa biraz düşürün çünkü soğuk yerse terli olarak hasta olma şansı var.
Sosyal ağlarda paylaş

KehKeh said:

Ankara'da 6 ay önce başladı mevsime ve metrekareye göre kotası var abonelerin bitince yedek bakiyenizi yükleyip aylık kotanız dolsa da kotanız kadar doldurta biliyorsunuz tekrar. Çok araştırmanıza gerek yok memura sorsanız anlatır eğitimli adamlarsınız lol

Belediyenin Twitter hesabı buraya mesaj atmış lan :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...