Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Düğün Dernek (2013)

Suark

Öne çıkan mesajlar

o_O konusu açılmamış

İşler güçler ekibinin filmi
Çok yüksek beklentiyle gittim, genede beklentimin üstünde buldum filmi.

Anıra anıra gülüp, bi yerden sonra karnımın ağrısıyla gülememeye başladım.

Tavsiye ediyorum
bide bu zamanda 2d film bulmak zor keyfini çıkarın =)

http://www.beyazperde.com/filmler/film-222273/

film baya iyi
Sosyal ağlarda paylaş

ben konusunu aradım bulamadım sonra da eeeh dedim

büyük beklentiyle gidip bu kadar hüsrana uğradığım başka bir film daha hatırlamıyorum. rezalet ötesi saçmalık ve abzürd ilkokul bebesi hareketlerle espri yaptığını zanneden bu tayfaya inanamadım. nerede üsküdara giderkende yaptıkları zeka dolu espriler nerede bu şahan level espriler. 3-5 sahnede biraz güldüm 2-3 sahnede tebessüm ettim. geri kalanında allah belanızı versin diye izledim filmi.

oh lan rahatladım.

he bir de beni en çok iten şey insanların tepkisi oldu. abi o hotel önünde ahmet kuralın sahnesinde insanlar ağladı lan gülmekten OHAHAHAAHAHAHAHAOHOHOHOHOHOAOAOA diye gülenler dövünenler koltukları tekmeleyenler falan hele arkada bir kız vardı o tepedeki eve giderlerkenki sahnede ölüyor sandım böyle nefes alamadı arkadaşı sırtına vurdu falan.

10 üzerinden -10

şahanın filmlerine bayılıyorsanız sakın kaçırmayın tam sizlik.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsızlık değilde, gerçeği söylemeyince insanlar haklı olarak teppki veriyorlar.

mesela ben siyaha beyaz desem ona da tepki verirler.

beğenmemek ayrı bişey, ama saçma sapan indirgemeler yapmak ayrı. Yani senin gülme kaslarında bi sorun varsa, veya espri anlayışın farklıysa, veya gökkuşağına baktığında sadece tek renk görüyorsan
bu filmin suçu değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...