Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Solowheel

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

sorry. gideceğim yer ve geldiğim yerde "yer" sorunum yoksa ben bisikletten yanayım. insanların hiçbir yerini oynatmayarak iki adım öteye gitme arzusunu da anlamıyorum.

ha ama gerçekten çok minimal ve çok harika. bisikleti koyacak yeri olmayanlar için çok ideal.
Sosyal ağlarda paylaş

amerikanya üni kampüslerinde bazen kampüste 2 bina arasında 15-20 dakka yürümen falan gerekebiliyor diye biliyorum. oralarda işe yarayabilir de, günlük kullanımda olacak iş değil sanki pek.

bi de çok sakat geliyor böle tutacak yerin olmaması falan. böle ufak bavullardaki katlanabilir handle'lar gibi buna da yapsalarmış bişe.

fiyatı çok sağlammış:
http://www.ozonehobby.com/Solowheel,PR-746.html
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
google edecek kadar umursamadım, o fiyat o kullanış için aşırı fazla.

sürüşten keyif alana, spor olarak yapıyorum diyene lafım yok ama eğer amaç kısa mesafede yürümeye alternatif olacaksa 2000 dolar saçma bir fiyatlandırma.

eğer maliyetleri yüksekse tasarım başarısız demektir bence.

şu işleve sahip bir aletin 250-300 dolardan daha pahalı olmaması gerekir insanları cezbedici olması için.
Sosyal ağlarda paylaş

he burası yerine, chrome'un adres barına yazmak "umursamak" oluyor :D ah bu yeni jenerasyon gençlik ah...

bu arada akıl var mantık var, 250-300 dolar???? iyi misin. biraz düşün de geri gel bence :D bisikletler 1000 dolar, bunda efor harcamak yok. bildiğin ufak bir motor sonuçta. nereye 250 dolar yapıyorsun?

günde 15 tl kadar taksi/dolmuş ücretinden kurtaracak ise, yaklaşık 1 yılda amorti eder. fiyatı pek uygun değil tabii ki ama 250-300 dolar beklemek de biraz abesmiş... oldu olacak 100 lira olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...