Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

level up büyüsü yapılır

moriarty

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

Noyzura said:

moriarty said:

adam kendiyle kavga ediyor farkında değil abi.

sen kaç mesajdır kendinle farkettiğinin farkında mısın ;D ?

Farkında mısın yaptığın şeyin çünkü bana nasıl olmam gerektiğine dair talimatlar veriyorsun. Hani istersen bedenimden ruhumla çıkayım içine girebilirsen sen Moriarty ol nasıl istiyorsan öyle olsun dicemde bedenimi neden sana vereyim ki ? ;D

Kimseye birşey ıspatlama çabasında değilim. Bilgilerimi de sadece bunu algılama açıklığına açık ve önyargısızca yaklaşabilen kişilere sunuyorum. Hayatımı bununla geçindiriyorum ve bilgilerii bedel karşılığında paylaşıyorum. Burada ücretsiz bir workshop var değerini bil.

Ama yukarıda yazdığın mentalitene bakarsan o şekide olduğun sürece sadece diğerlerinden daha seviyeli bir şekilde bana bilir kişi konuşması yapıp kendini mutlu edersin.. Ama burada alakalı bilgi içerikli mesajlar atıyorum. Bu mesajımda sana armağan olsun fakat nasıl olmam gerektiğine dair gereksiz yorumlarına daha fazla cevap veremem. Eğer özgür iradeye dair bir bilincini geliştirebilirsen tam şuan o şekilde gereksiz mesajlar atmaktanda kendini kurtarabilirsin. İstersen bir kere level up çalışmama katıl sana bedava ;D

tamam ama bizim evde de bilgisayarın klavyesini annem saklamış oynamayayım diye. arkadaşın net gidince onun klavyeyi söktük. koştur koştur bize gittik. ulan yeşil set gidece +3 katana gidicek diye. bize geldik internete girdik heyecanlı heyecanlı. bizi kesmişler cesedi parçalamışlar lootlamışlar falan. şu anda trafik kazası yapsam hissetmeyeceğim üzüntüyü yaşamıştım. ne level-up'dı be.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse himalayalarda olan arkdaşım şuan hobbit evleri ve organik bitkiler , sınırsız herbalism kasılan yapmakta oldukları mekandan bahsetti.

Dedim bende böyle bir yer arıyordum acaba parasını versem banada geniş bir basementı olan bir ev yapılır mı ? Kişisel alana ihtiyacım var gizemli çalışmaları yapmak için bir labratuar da müthiş olur. Böyle birşey mümkün mü dedim ? O da mümkündür dedi ve aşırı mutluyum.

Bir diğer yandan dünyada en çok beğendiğim ünlü güzele bu işlerim konusunda tavsiye almak üzerine mesaj atmıştım. zaten geçen hafta ona tarot bakmak için randevu koparmıştım ama o yurt dışındaydı. Ona da onu ne kadar beğendiğimi ve özel olduğumu hissetiğimi anlattım ve direk telefonunu verdi daha rahat konuşabilmemiz için. Görüyorum ki içtenlikle hayal ettiğim ve içine sevimi kattığım herşeye çok hızla yaklaşıp gerçek kılabiliyorum..

Gelelim sorumuza .. bana neler oluyor sizce? herşey mümkün diyorum ve bunu öğrenmek isteyen herkese öğretebiliyorum diyorum. Bütün bu yaşadıklarım deli saçması olamaz çünkü olmasını dilediğim herşeyi oldurabiliyorum bir şekilde.

Bahsettiğim himalayarldaki mekan da şurada . Kendini aşmış bir Baba varmış başlarında gökkuşağı renlerinde. dedim bende kendimi aştım ve masterlıyorum her gün biraz daha ama renklerim beyaz , kırmızı , mor ve siyah. hem aydınlığın hemde karanlığın sonsuzluğu benimle. Bu Baba ile tanışıp güçlerimi birleştirmek isterim daha güzel bir dünya için.

5 Elements Organic Cow

http://images.travelpod.com/tw_slides/ta00/9e4/280/holy-cow-were-not-in-india-karang_bolong.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

adam haklı

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/96/Shutter_Island_Soundtrack.jpg

normal insanın gözünde 2-3 saat düşünce paylaştıktan sonra ciddiye alınmaz

Selam, Kız arkadaşım 40 gün sonra amerikada work and travel programıyla çalışmaya başlıycak. Kendini sorumsuz ve vurdum duymaz olduğu için iş formundaki "DRUG TEST WILL BE REQUIRED" yazısına dikkat etmemiş. Tahminimce test idrar testi olucaktır, acaba esrar ne kadar süre idrarda kalıyor bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar çok mutlu ederler bizi. Çok site dolaştım, acil level-up please !
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

noyan ben sıkıldım abi. bu topicte olan benim attığım tüm mesajlar senin daha önce yazdığın mesajlardı, kendinle kavga ediyorsun. lütfen doktora git sdf.

farkındayım kendimle beyin jimnastiği yaparak zaten kendi kendime level-up yaptım ama seni kullandığımı farketmedin.. son mesajlarımda senin kendi mesajlarıydı..

Ama hiç birşey bıngıldağın paticiğin ilk mesajında anlattığı u.....u bağımlısı kız arkadaşı kadar ilginç oolmadı ;D
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

öğreneceğiniz çok şey var, kazmaya devam durmak yok.

yaverine söyle, yöneticilere öm atmaya devam etsin.

Evet ortada ne yazık ki öyle bir durum var. Doktorlar, avukatlar vb. otoriter olarak kabul ettiğimiz kurumlar rakamları bilerek abartıyor, bunun amacı millete yalan söylemek değil kötü ve illegal olduğu için onların gözlerini korkutmak. Kaldı ki ilaç şirketinin de aynı şeyi yapması -finansal olarak- gayet mantıklı. Ama yine de ikinize de çok teşekkür ediyorum. 50 gün süreçte temiz kalınca sonuçsuz
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

moriarty said:

noyan ben sıkıldım abi. bu topicte olan benim attığım tüm mesajlar senin daha önce yazdığın mesajlardı, kendinle kavga ediyorsun. lütfen doktora git sdf.

farkındayım kendimle beyin jimnastiği yaparak zaten kendi kendime level-up yaptım ama seni kullandığımı farketmedin.. son mesajlarımda senin kendi mesajlarıydı..

Ama hiç birşey bıngıldağın paticiğin ilk mesajında anlattığı u.....u bağımlısı kız arkadaşı kadar ilginç oolmadı ;D

eminim farkındasın çünkü sana level up yaptım ;D;D
Sosyal ağlarda paylaş

asdad üniversite ortamında casual takılanları kendin gibi permanent damage yiyene kadar müptela olanlarla karıştırma bilge kişilik.

neyse dialoga çekmeye çalışıyor ama yemezler.

yaverine söyle, kremini kontrole gelecem bugünlerde, sürerken bingildak'ın mesajlarını okumaktan geri kalmasın. 2008'den 2013'e yol uzun, sür sür bitmez asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Noyzura said:

moriarty said:

eminim farkındasın çünkü sana level up yaptım ;D;D

ooo teşekkür ederim an itibariyle self-reflection level-up sertifikasını kaptım. çocuğu koydum finalde, 30 üzerinden 29la. tabiki sona bıraktım burda da, deadlinea son 3 saat kala ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

asdad üniversite ortamında casual takılanları kendin gibi permanent damage yiyene kadar müptela olanlarla karıştırma bilge kişilik.

neyse dialoga çekmeye çalışıyor ama yemezler.

yaverine söyle, kremini kontrole gelecem bugünlerde, sürerken bingildak'ın mesajlarını okumaktan geri kalmasın. 2008'den 2013'e yol uzun, sür sür bitmez asdasd

Çok teşekkürler. Kesin bilgi olarak kabul ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyan geleneksel medyum toplantısı yaptığımızda toplandığımızda Selin Sop diye biri gelmedi mi? Ya hepimiz bizi kandırmaya çalıştığını biliyoruz Noyan uzatma diye senle dalga geçmedi mi?

Seninle medyum keto diye dalga geçmediler mi ne çabuk unuttun;D

Bordo seni büyü duellosuna davet etmedi mi? Sen halamla konuşup gelcem diyip evden çıkıp gittin bekledin gelmedik ne çabuk unuttun şişmdi masal anlatıp benim dükkanımın önünü kapatma hadi seni sahtekar ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

moriarty said:

Noyzura said:

moriarty said:

adam kendiyle kavga ediyor farkında değil abi.

sen kaç mesajdır kendinle farkettiğinin farkında mısın ;D ?

Farkında mısın yaptığın şeyin çünkü bana nasıl olmam gerektiğine dair talimatlar veriyorsun. Hani istersen bedenimden ruhumla çıkayım içine girebilirsen sen Moriarty ol nasıl istiyorsan öyle olsun dicemde bedenimi neden sana vereyim ki ? ;D

Kimseye birşey ıspatlama çabasında değilim. Bilgilerimi de sadece bunu algılama açıklığına açık ve önyargısızca yaklaşabilen kişilere sunuyorum. Hayatımı bununla geçindiriyorum ve bilgilerii bedel karşılığında paylaşıyorum. Burada ücretsiz bir workshop var değerini bil.

Ama yukarıda yazdığın mentalitene bakarsan o şekide olduğun sürece sadece diğerlerinden daha seviyeli bir şekilde bana bilir kişi konuşması yapıp kendini mutlu edersin.. Ama burada alakalı bilgi içerikli mesajlar atıyorum. Bu mesajımda sana armağan olsun fakat nasıl olmam gerektiğine dair gereksiz yorumlarına daha fazla cevap veremem. Eğer özgür iradeye dair bir bilincini geliştirebilirsen tam şuan o şekilde gereksiz mesajlar atmaktanda kendini kurtarabilirsin. İstersen bir kere level up çalışmama katıl sana bedava ;D

tamam ama bizim evde de bilgisayarın klavyesini annem saklamış oynamayayım diye. arkadaşın net gidince onun klavyeyi söktük. koştur koştur bize gittik. ulan yeşil set gidece +3 katana gidicek diye. bize geldik internete girdik heyecanlı heyecanlı. bizi kesmişler cesedi parçalamışlar lootlamışlar falan. şu anda trafik kazası yapsam hissetmeyeceğim üzüntüyü yaşamıştım. ne level-up'dı be.

ulan!!?! benim anim bu?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...