Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spiritual - Ezoterik - Metafizik - Mind States Konuları topik

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

fede said:

boxer okuyan peygamber mi olur lan

boxer dergisini 3 defa aldım

Birincisinde lisedeydim

ikincisinde sevgilim önümüzdeki on yıla damgasını vuracak kadın seçilmişti röportajlarıyla ve aynı sayıda bir kaç sayfa sonra bir önceki sevgilimin fotoğrafları vardı

üçüncüsüde bu ay.. kafamı dağıtmak için kitapçıdan bir sürü farklı konularda dergiler alıyordum gündemi takip eedeyim diye. Kapakta çok sevdiğim "hiç birşeyin yıkamayacağı adam charlie sheen"i görünce aldım.

charlie sheen benim şuanki beynimin çalışma moduna 2010da geçti. Hep merak ediyordum nasıl çıldırdı bu adam böyle bir anda her yerde troll slayer modunda takılıyor trollerken diye ;D

bende u.....u testine girip böyle aha u....u etkisinde olmadan bu haldeyim diye göstermek için sabırsızlanıyorum ;D

http://www.youtube.com/watch?v=h5aSa4tmVNM
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

bu arada hep noyzuraya yüklendim de, hande yener şarkı sözüyle ayar vermeye çalışanlar mı ararsın, bırak bu işleri mayışlı işe gir diyen mi ararsın, bırak bu ergen ayakları diyen mi. sizin yüzünüzden adamın sahabisi olucam

ortak hayali paylaşabildiğimiz en azından 10 tane adam bulabilirsem benim gibi delirmeyi göze alıp kendisini aşabilen... işte o zaman neler neler.. Tam da şuan böyle bir parti kurmaya çalışıyorum 2 aydır ama kolay değil ümitsiz ve garantici insanlar dünyasında kendi gücünün doruklarında ifade bulmaya niyet etmiş insanlar bulmak =))

Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

öldükten sonra ne olacak onu söylemen lazım. yoksa tutmaz

buda tatlı bir süpriz olsun hayatımızda bilinmeyen tatlı sırlara yer bırakalım ehicik desem komik olurdu ama bu yaşamımda 500'den fazla yakın ölüm deneyi yaptım ve video kayıtlarımdan kaç saniye bedenim dışında vakit geçirdiğimin sürelerine, yaşadıklarımın notlarına kadar elimde dökümanlarım var. Bu noktada öldükten sonra söyleyecek çok şeyim olsa dahi odaklanmak istediğim nokta büyücü halam ve ölümden sonrasından önce ölmeden önce yaşanmaya değer onurlu ve dünya gezegenine faydalı mutlu bir hayat daha çekici geliyor henüz kanıtlayamacağım şeyler hakkında insanlara vaaz vermek yerine..
Sosyal ağlarda paylaş

Undisclosed said:

13 tane bul, sonuncusu snowballing e karşı çıksın ihanet etsin sana. hikayen falan olur. hikayesiz hasan mezarcı kadar peygamber sanarlar noyan

çok sağlam bir hikayem var ya ama anlattığın kısımla ilgili bir sürü dini hikaye okumak istersen : http://sacredsemen.com/
Sosyal ağlarda paylaş

En temelinde yaptığımız bütün eylemler yemek yiyip, uyuyup, sıçıp, sevişip bu hayvani dürtüleri satisfy etmek -surviving- üzerine ve günümüz insanının hayat tarzı bence Afrika savanalarındaki bir aslanın hayat tarzından çok farklı değil. Bir şekilde evrimsel süreçte vahşi doğa survival yeteneklerini kaybedip daha az fiziksel aktiviteye bağımlı bir survivala dönüştürmüşüz. Aslan hayatta kalmak için ceylan avlamak zorunda ama şu an insan farklı bir şekilde evrimleştiği için ölüm-kalım durumlarıyla sürekli uğraşmıyor. Artık sosyal ilişkiler insanın survivalı olmaya başlıyor ve bütün becerilerimizi bu yönde geliştirmeye başlıyoruz. Bu bağlamda bir aslanın ceylan avlamasıyla bir insanın gitar çalmayı öğrenmesi aynı kapıya çıktığını söyleyebiliriz diye düşünüyorum.

Bu doğrultudan devam edersek topice ismini veren kavramların da dahil olduğu “insani“ kavramların insanların kendilerini hayvanlardan “üstün” görmelerinin bir sonucu olarak ortaya çıkan yanılsamalar olduğunu düşünüyorum. Ama gelgelelim bu düşünceyi pratiğe yansıtma boyutu çok donuk, izole bir hayat yaşamamı sağlıyor. Bu da survivalıma ters bir durum yaratıyor.

Beni çürüt.
Sosyal ağlarda paylaş

seni öyle güzel çürütesim var ki ama bir yandan aşırı uykum da geldi.. seni sabah çürütecem çünkü ben birşeyi yaptığımda öylesine değil zevkini ala ala yapmayı seviyorum. kahvaltıdan sonra keyifle daha anlaşılabilir bir yazı yazarım ve sende çürütülmenin keyfine varırsın ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Sevgili pati yönetimi bana patide spitual alan verene kadar böyle topikler.. sonra modu olduğum alanda rahat rahat yardırırız ;)

fotoğraflar topiğinden buraya getirdim orada uzamasın diye.

bordobere said:

Noyan seni ben bir kız arkadaşından biliyorum. Jahrein de hatirladi seni. Hatta sohbetini yaptik. Ozamanlar sen hakama giyer istiklal de dolaşırdın diye anımsıyorum. Vampirismle ilgileniyordun bir egitmenin mi yada mentorun vardi o donem. ve ultima online oynuyordun. Şimdilerde; Yigitim bir soluklan bu ne şiddet bu celal. Birde spirituel filan diyorsun hangi culttansin occult derecen ne ? Hermetik misin ?
Kaiser gokkusagici misin ? Kabbalist misin ? Demonolog musun ?
yanı ne üstüne çalışmalar yapıyorsun yigitim ?
Beni hatirlar misin bilmem?
Hobbit ve Kayip Hayaller den Cain ben.

Selam başka bir konudada yazmıştın ama konu kitlenmiş ben level-up tarot seansındayken cevap veremeden.

3 farklı eğitmenim oldu. Bütün eğitmenleriminde oldukları seviyelerin çok ötesine geçtim fakat kendilerini geliştirdikleri alanlar konusunda hala çok saygı duyguğum ve danıştığım insanlar birisi hariç

Vampirizm ile hep ilgilendim. Hala da ilgiliyim ama ilgili olduğum kısım yaşam döngüsününü uzatmanın kan ve enerji ile bağlantısını çözümlemek.

Hakamalarım duruyor .. içimden geldiğinde giyiyorum.

Spiritüalliğin ötesine geçtim ve "time and space domination" diyebileceğim bir sonu olmayan bir tekniği geliştirmekle uğraşıyorum. Bu noktata içinde bulunduğumuz dualatik boyutta zıtların ahengini kullanarak sonsuz güç ve en iyi olasılık üzerinden gerçeklik yaratmak ve ötesine geçmekle ilgileniyorum.

Saydıklarının hiç biri değilim ama hepsinin işe yarar özelliklerini alıp herkesin anlayabileceği bir sistemi, dinsiz bir dünya için herkesin mutlu ve güvenli yaşayabileceği bir dünya düzen için ifşa etmek üzereyim.

Bu sene hafızamı 2 defa çoğunu sacrifice ettim daha yüksek bir anlayış için. Not defterlerimdeki benim için önemli kişilerin notları dışında çoğu şeyi unuttum. facebook ve paticik kim olduğuma dair izleri bıraktığım sanal günlüklerim gibi. Seni hatırlamıyorum.

görmeyeli ne lestatlar türemiş yahu jahrein bir el at şu işe.
spirituel bir eğitimin yok anca vara yoga yazıyorsun sorduğum sorulara cevabın yok covenin yok ayrıca böyle dediğin bir şahıs olsan yeni gerdeğe giren gelin gibi bülbül gibi şakımazsın kısacası rp yapıyorsun alakan yok bu işlerle beni ve jahrein eşek gibi hatırlıyorsun işine gelmiyor hobbitide sharky de hatırlıyorsun.yazma olm boşuna dediklerinin yüzde 1 değilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...