Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spiritual - Ezoterik - Metafizik - Mind States Konuları topik

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

DoruK said:

sıkıldım, ve ilk defa geçmesini istemiyorum. zira her seferinde var olan yoldan ilerledim konforlu ve gideceğim yere yaklaştırıyor diye. bu sefer yolu kendim çizebilene kadar sıkıntının geçip gitmesini istemiyorum. ama bunun beni karanlığa çekip tutmasını da istemiyorum, çekimi çok kuvvetli çünkü bu aralar.

bana saykik önerilerde bulun noyan.

Şu an ulaştığın level'ın da artık sana getirisi olmayan questleri yapasın gelmiyor. Bilinmeyene girmek niyetindesin ama geride bırakman gereken "garanticilik" kafasından sıyrılmaya çalışırken sıkılıyorsun ve bu "garanticiliği" nerfleyene kadarda da sıkılmak umrumda olmayacak.

yeni levellında sadece herşeyin iyisini değil , kötüsünün de getirilerini kullanmaya niyetlisin. Bunun için alışmış olduğun büyük bir çoğunluğu içsel ve dışşal olarak gitmesine izin verip , onlardan kurtulup yeni bir anlayışı içine oturtabildiğinde hem daha güçlü hemde daha içine sinen bir şekilde mutlu olucaksın.
tam istediğim cevabı aldım yalnız, teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Lyv said:

bana vudu ogret noyan ben de sana ispanakli kek, enginar dolmasi falan yollarim

sağlık kritelerime gösterdiğim özenden dolayı ambalajlı yiyecekler kabul ediyorum sadece.

Vudu konusundada 2014de umarım Senegal'e gidiyorum. Voodoo'nun kalbi dünyada orada atıyor. Dakar'da reagent shoplarda albino zenci eli bile bulabiliyorsun... Senegal maceramdan sonra daha fazla öğretebilecek şeyim olur ama börek pek işime yaramaz çünkü zaten evimin yakınındaki fırına akşamdam yumurtasız hamurla bir tepsi ıspanaklı börek yapın dediğimde misler gibi yapıyorlar sıcak sıcak yiyorum.

Eğer derin bilgiler istiyorsan karşılığını da vermek konusunda aynı hevesi göstermelisin.

tatlim borek degildi o ispanakli kek. bulamazsin firinda. enginar dolmasini annenden rica etsen ugrasamam der yapmaz. izmirlisin ne derece zahmetli oldugunu anlarsin sandim da. boyozla beslenmissin hep

dilersen 3D modellerim yemezsin bakarsin saglikli saglikli
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

ben levelup yerine muscleup yapmak istiyorum hangi yolu izlemem gerek pullup bile yapamıyom şu an :(

level-up seansım içerisinde uzun uzun nasıl ekstra enerji burst yapabileceği , bunu ne şekilde bir beslenme ile maksimum verimde motivasyon ve konsntasyonu koruyabileceğini , üşengeçliğinden kurtulup aktif bir zihin ve hevesli mod içinde kalabileceğini öğretebilirim.

sigara içiyorsan bunu sigarayı bırakmaya çalışmadan nasıl otomatikman bırakabileceğini de öğretebilirim sağlıklı bir şekilde spor yapabilmen için.
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

Noyzura said:

Lyv said:

bana vudu ogret noyan ben de sana ispanakli kek, enginar dolmasi falan yollarim

sağlık kritelerime gösterdiğim özenden dolayı ambalajlı yiyecekler kabul ediyorum sadece.

Vudu konusundada 2014de umarım Senegal'e gidiyorum. Voodoo'nun kalbi dünyada orada atıyor. Dakar'da reagent shoplarda albino zenci eli bile bulabiliyorsun... Senegal maceramdan sonra daha fazla öğretebilecek şeyim olur ama börek pek işime yaramaz çünkü zaten evimin yakınındaki fırına akşamdam yumurtasız hamurla bir tepsi ıspanaklı börek yapın dediğimde misler gibi yapıyorlar sıcak sıcak yiyorum.

Eğer derin bilgiler istiyorsan karşılığını da vermek konusunda aynı hevesi göstermelisin.

tatlim borek degildi o ispanakli kek. bulamazsin firinda. enginar dolmasini annenden rica etsen ugrasamam der yapmaz. izmirlisin ne derece zahmetli oldugunu anlarsin sandim da. boyozla beslenmissin hep

dilersen 3D modellerim yemezsin bakarsin saglikli saglikli

prensiplerim var. eğer seni tanısaydım ve titizliğine güvenseydim olabilirdi ama annemin küçükken öğrettiği gibi yabancılardan yiyecek birşey almıyorum =))

yoksa eminim yani çok güzel ve lezzetli yaptığını ama prensiplerim daha lezzetli .
Sosyal ağlarda paylaş

darkwingduck said:

el yapımı kek börek bulmuşsun ne söyleniyon hala kardeş?

ya kızlar bana bir karşılık beklemeden mutlu etmek için sadece vegan tatlılar yapmak için bir yarışa girdiler. buluyorum ben her türlü yolumu kendimi yormama gerek yok işime yaramayacak bir kek için lezzetine güvenmediğim. tester olsa belki ummm lezziz derdim ama yumurtasız ve tereyağsız ne kadar lezzetli yapacaından Şüphe ediyorum Lvy'nin =))
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

@Noyzura
ben tam kavrayamadım hocam sen şimdi cinci hocanın entel versiyonu musun, kendin ve sevdiklerin için dünyayı güzelleştirmekten bahsediyorsun birde bu güzellikler için zorunlu hediye mi talep ediyorsun, kapitalizmin geldiği noktaya hayranım yeminlen.

Enerjimi , vaktimi ve mekanımı açıyorum bunu talep edenlere. Bunu kimseye kanıtlamak zorunda değilim. Arz / talep meselesi.

call centerda önümde yazan şeyleri okuyan birinin bile vaktinin , zamanının değeri ödeniyor. Benim söylediğim şeyler ise hem kendimin geliştiridği hemde okuduğum bütün kitaplar , sanat eserleri ve yaşamım içinde etkileşimde bulunduğum insanlardan edindiğim bilgiler içerisinden , hizmetimi talep eden kişilere en gerekli olanların seçimini yapıp 100 dakika boyunca paylaşmak.. terapi gibi görebilirsin , sohbet diyebilirsin ne dersen de. Evrimi , bilimi , sanatı destekleyen ve dinlerin karşıtı bir üfürükçü de dilersen .. ne dediğin umrumda değil. herkes memnun ötesindeki konuşmalarda tatsız ve anlamsız oluyor.

Bu konu hakkında söylecebileceğim bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

Noyzura said:

DoruK said:

sıkıldım, ve ilk defa geçmesini istemiyorum. zira her seferinde var olan yoldan ilerledim konforlu ve gideceğim yere yaklaştırıyor diye. bu sefer yolu kendim çizebilene kadar sıkıntının geçip gitmesini istemiyorum. ama bunun beni karanlığa çekip tutmasını da istemiyorum, çekimi çok kuvvetli çünkü bu aralar.

bana saykik önerilerde bulun noyan.

Şu an ulaştığın level'ın da artık sana getirisi olmayan questleri yapasın gelmiyor. Bilinmeyene girmek niyetindesin ama geride bırakman gereken "garanticilik" kafasından sıyrılmaya çalışırken sıkılıyorsun ve bu "garanticiliği" nerfleyene kadarda da sıkılmak umrumda olmayacak.

yeni levellında sadece herşeyin iyisini değil , kötüsünün de getirilerini kullanmaya niyetlisin. Bunun için alışmış olduğun büyük bir çoğunluğu içsel ve dışşal olarak gitmesine izin verip , onlardan kurtulup yeni bir anlayışı içine oturtabildiğinde hem daha güçlü hemde daha içine sinen bir şekilde mutlu olucaksın.
tam istediğim cevabı aldım yalnız, teşekkürler.

Rica ederim yaptığım şeyi demonstre etmekten gurur duyarım. malum senin gibi içsel sorularının yanıtlarını vermek değerli bir hizmet ve bunu ne kadar iyi yapabildiğimin katını oldu sorduğun soru ve verdiğim cevap.
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

noyan sama rüya görmüyorum, gördüysem de haberim olmuyor. haftalardır bikaç kez görmüşümdür başka da görmedim. uykum çok ağırlaştı alarmla kalkamıyorum istediğim saatte. büyü mü var nedir

Neil Gaiman'nın dediği gibi :

Uyku ile uyanıklık arasında neler vardır bilir misiniz ?
Rüyalar...
Masallar...
Ve daha pek çok şey...

sana söyleyebileceğim şey şu.. eğer ki rüya görmeyi kaybettiysen ve hatırlamıyorsan bunun sana hatırlamatsı gereken şey uyanıkkende Hayal Kurma gücüne sahip çıkman.. Hayal kurmayı boşverirsen rüyalar alemi de seni boşverir.. Ve uyurken bile hayal gücünden kendini mahrum edersen asla yeteri kadar dinlenip yeteri kadar güçlü olacak gücü kendinde bulamazsın..

Sana önerim saçma da olsa hayaller kur.. uyku düzenin için ise yatıp kalkma ve beslenmene düzenine dair reformlar yap.

Ben genelde özel bir durum olmadıkça gece 2 civarı yatıp sabah da 6-8 arası uyanıyorum ve bu hergün artık otomatik oluyor hiç bir şekilde alarm kurmama gerek kalmıyor..

Ha özellikle uyanmak istediğim bir saat varsa ve alarm sesine uyanmak istemiyorsam uyanmak istediğim saati sesli bir şekilde "beni 8de uyandırın lütfen " diyorum ve alarm kuruyorum 8:15'e ne olur ne olmaz ve uyanmaya niyet ettiğim ve sesli şekilde söylediğim saatde uyanıyorum. Belki bu da senin işine yarar..

ve doğru şekilde nefes almayı öğrenmen gerekiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

pontipati said:

noyan sama rüya görmüyorum, gördüysem de haberim olmuyor. haftalardır bikaç kez görmüşümdür başka da görmedim. uykum çok ağırlaştı alarmla kalkamıyorum istediğim saatte. büyü mü var nedir

Neil Gaiman'nın dediği gibi :

Uyku ile uyanıklık arasında neler vardır bilir misiniz ?
Rüyalar...
Masallar...
Ve daha pek çok şey...

sana söyleyebileceğim şey şu.. eğer ki rüya görmeyi kaybettiysen ve hatırlamıyorsan bunun sana hatırlamatsı gereken şey uyanıkkende Hayal Kurma gücüne sahip çıkman.. Hayal kurmayı boşverirsen rüyalar alemi de seni boşverir.. Ve uyurken bile hayal gücünden kendini mahrum edersen asla yeteri kadar dinlenip yeteri kadar güçlü olacak gücü kendinde bulamazsın..

Sana önerim saçma da olsa hayaller kur.. uyku düzenin için ise yatıp kalkma ve beslenmene düzenine dair reformlar yap.

Ben genelde özel bir durum olmadıkça gece 2 civarı yatıp sabah da 6-8 arası uyanıyorum ve bu hergün artık otomatik oluyor hiç bir şekilde alarm kurmama gerek kalmıyor..

Ha özellikle uyanmak istediğim bir saat varsa ve alarm sesine uyanmak istemiyorsam uyanmak istediğim saati sesli bir şekilde "beni 8de uyandırın lütfen " diyorum ve alarm kuruyorum 8:15'e ne olur ne olmaz ve uyanmaya niyet ettiğim ve sesli şekilde söylediğim saatde uyanıyorum. Belki bu da senin işine yarar..

ve doğru şekilde nefes almayı öğrenmen gerekiyor..

hayal konusunda sıkıntı yok, sabit bi saat yok uyku için 1 olur 3 olur vs.
nefes çalışayım en iyisi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

rüya görmenin bilimsel açıklamasına bakarsanız eğer insan sadece rüya sırasında uyandığı zaman rüyasını hatırlar, rüya görmüyorum diyen yani gördüğü rüyaları hatırlamayan insanlar aslında daha derin ve rahat uyuyan insanlardır diyorum ve bilimle kesinlikle uyuşmayan bu tabusal kapitalizmden derhal uzaklaşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkür ederim Ren.. ilk delirdiğimde yükselen enerjim ve zekam ile kendimi dengelemem uzun zaman aldı ki daha hala yolun başındayım. Fakat kendimi daha da dengeli kılabilmek adına her gün emek sarfediyorum. Bunu yaparkende yeteneklerimi herkesin hayrına kullanmaya devam ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

rüya görmenin bilimsel açıklamasına bakarsanız eğer insan sadece rüya sırasında uyandığı zaman rüyasını hatırlar, rüya görmüyorum diyen yani gördüğü rüyaları hatırlamayan insanlar aslında daha derin ve rahat uyuyan insanlardır diyorum ve bilimle kesinlikle uyuşmayan bu tabusal kapitalizmden derhal uzaklaşıyorum.

Bilimi geliştirebilmemiz için bilimin sınırlı kaldığı yerlerinde ötesine geçebilmemiz gerekiyor. Bilim şuan rüyalar konusunda çok sınırlı ama bu noktada açık görüşlü olmak hem bizlerin vizyonunu yükselteceği gibi hemde bilimi de daha ileri noktaya götürebilir tıpkı her icaat ve bilimsel buluş öncesinde bilim adamlarının daha fazlasını anlayabilmek adına hayal kurabilmesi gibi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...