Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spiritual - Ezoterik - Metafizik - Mind States Konuları topik

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Sevgili pati yönetimi bana patide spitual alan verene kadar böyle topikler.. sonra modu olduğum alanda rahat rahat yardırırız ;)

fotoğraflar topiğinden buraya getirdim orada uzamasın diye.

bordobere said:

Noyan seni ben bir kız arkadaşından biliyorum. Jahrein de hatirladi seni. Hatta sohbetini yaptik. Ozamanlar sen hakama giyer istiklal de dolaşırdın diye anımsıyorum. Vampirismle ilgileniyordun bir egitmenin mi yada mentorun vardi o donem. ve ultima online oynuyordun. Şimdilerde; Yigitim bir soluklan bu ne şiddet bu celal. Birde spirituel filan diyorsun hangi culttansin occult derecen ne ? Hermetik misin ?
Kaiser gokkusagici misin ? Kabbalist misin ? Demonolog musun ?
yanı ne üstüne çalışmalar yapıyorsun yigitim ?
Beni hatirlar misin bilmem?
Hobbit ve Kayip Hayaller den Cain ben.

Selam başka bir konudada yazmıştın ama konu kitlenmiş ben level-up tarot seansındayken cevap veremeden.

3 farklı eğitmenim oldu. Bütün eğitmenleriminde oldukları seviyelerin çok ötesine geçtim fakat kendilerini geliştirdikleri alanlar konusunda hala çok saygı duyguğum ve danıştığım insanlar birisi hariç

Vampirizm ile hep ilgilendim. Hala da ilgiliyim ama ilgili olduğum kısım yaşam döngüsününü uzatmanın kan ve enerji ile bağlantısını çözümlemek.

Hakamalarım duruyor .. içimden geldiğinde giyiyorum.

Spiritüalliğin ötesine geçtim ve "time and space domination" diyebileceğim bir sonu olmayan bir tekniği geliştirmekle uğraşıyorum. Bu noktata içinde bulunduğumuz dualatik boyutta zıtların ahengini kullanarak sonsuz güç ve en iyi olasılık üzerinden gerçeklik yaratmak ve ötesine geçmekle ilgileniyorum.

Saydıklarının hiç biri değilim ama hepsinin işe yarar özelliklerini alıp herkesin anlayabileceği bir sistemi, dinsiz bir dünya için herkesin mutlu ve güvenli yaşayabileceği bir dünya düzen için ifşa etmek üzereyim.

Bu sene hafızamı 2 defa çoğunu sacrifice ettim daha yüksek bir anlayış için. Not defterlerimdeki benim için önemli kişilerin notları dışında çoğu şeyi unuttum. facebook ve paticik kim olduğuma dair izleri bıraktığım sanal günlüklerim gibi. Seni hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam topici buldum.

noyan şöyle bir rüya yaşadım ardından bir ilüzyon gördüm daha öncede yazmıştım ninja diyor ki sana büyü kasıyorlar diyor.

Bugün çok garip bir rüya gördüm.

Böyle tek başıma geziyorum doğanın içinde böyle bir kamp gibi bir yere geliyorum normal bizim gibi insanlar var. Ağaçtan yapılma yapılar var gayet hoş neyse gezmeye devam ediyorum bir kadın sesi beni çağırıyor böyle seksi davetkar erotik bir sesle ismimi fısıldayarak. Ne oluyor lan acaba diyorum. Böyle pamukkaledeki travertenler gibi küçük bir havuz var suyun rengi filan da aynı onun gibi. Havuzda suratı beyaz keçiyi andıran bembeyaz tenli kadınlar var. Bunlar keçi lan diyorum kendi kendime kadınlardan birisi suyun içindeyken kalkıyor hemen poposuna bakıyorum çok güzel kıvrımları var. Belinde değişik bir mühür gibi bir şey var. Keçi kadınların teni beyaz rus kadınlarını andırıyor. Un kurabiyesi gibi böyle. Bunlar keçi başlı kadın lan diyorum. Havuza giriyorum.

Sonra rüyadan uyanıyorum.

Odamın duvarına bakıyorum. Bu ne biçim rüya lan diyorum gözümü kapatıyorum. En garip kısmı da burada oluyor.

Ardından böyle warlockların rune leri var ya hani yerde oluyor mühür gibi ona benzer 6-7 tane şey slide show gibi gözümün önünden geçiyor ama gözüm kapalı. Biri bitiyor biri başlıyor sonra tekrar başa dönüyor. Böyle jquery efekti gibi geçiyor sıra sıra 15-20 sn devam ediyor bu. Hatırladıklarımda örümcek çekiç ağaç ve bina gibi motifler vardı. Üçgen ve yuvarlak sembollerin içinde bunlar. Gözlerim kapalıyken görüyorum bunları. Karanlığın üzerinde gri motifler olarak görüyorum bunları. Sonra motifler yavaş yavaş kaybolmaya başlıyor. Bu ne lan diyorum bu rüya değildi diyorum kendi kendime. Çünkü gözümü açtıktan sonra bir anda kendi geldi gözümün önüne.

Gördüğüm motiflerde şu formattıydı bak https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1382226_630118077039741_442928180_n.png
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Saydıklarının hiç biri değilim ama hepsinin işe yarar özelliklerini alıp herkesin anlayabileceği bir sistemi, dinsiz bir dünya için herkesin mutlu ve güvenli yaşayabileceği bir dünya düzen için ifşa etmek üzereyim.

yalnız bold olan kısım ben de şu şekilde bir kanı oluşturdu. O da varolan din ya da sistemleri kaldırıp kendi dinini yayma amacında olduğunu. bu zaten insanlık varolduğundan beri sürüp gelen mesele.

tercihlerine ve yaptıklarına samimi bir şekilde saygı duyuyorum ama bana göre kendini kandırıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

beyler sizi /ignore a davet ediyorum. lütfen yazıp da feedlemeyin.

çok güzel bir noktaya değindin. aynı şeye bende davet ediyorum. sadece konudan sapmadan ciddi ciddi topikte belirtlen konular hakkında konuşmak isteyenler kalsın. Temiz bilgi kalsın. Teşekkür ederim.

atıştırcak birşeyler alıp içtenlik ile ya da şakayla karışık gerçekten bilgi etkileşiminde olan kişilerle muhatap olucam bu konu içerisinde.

sataşmak ya da sataşır gibi yapıp "ben eğleniyom yea" savunması ile post kasanlar lütfen başka konulara geçsinler saygılı olup. Teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

tamam topici buldum.

noyan şöyle bir rüya yaşadım ardından bir ilüzyon gördüm daha öncede yazmıştım ninja diyor ki sana büyü kasıyorlar diyor.

Bugün çok garip bir rüya gördüm.

Böyle tek başıma geziyorum doğanın içinde böyle bir kamp gibi bir yere geliyorum normal bizim gibi insanlar var. Ağaçtan yapılma yapılar var gayet hoş neyse gezmeye devam ediyorum bir kadın sesi beni çağırıyor böyle seksi davetkar erotik bir sesle ismimi fısıldayarak. Ne oluyor lan acaba diyorum. Böyle pamukkaledeki travertenler gibi küçük bir havuz var suyun rengi filan da aynı onun gibi. Havuzda suratı beyaz keçiyi andıran bembeyaz tenli kadınlar var. Bunlar keçi lan diyorum kendi kendime kadınlardan birisi suyun içindeyken kalkıyor hemen poposuna bakıyorum çok güzel kıvrımları var. Belinde değişik bir mühür gibi bir şey var. Keçi kadınların teni beyaz rus kadınlarını andırıyor. Un kurabiyesi gibi böyle. Bunlar keçi başlı kadın lan diyorum. Havuza giriyorum.

Sonra rüyadan uyanıyorum.

Odamın duvarına bakıyorum. Bu ne biçim rüya lan diyorum gözümü kapatıyorum. En garip kısmı da burada oluyor.

Ardından böyle warlockların rune leri var ya hani yerde oluyor mühür gibi ona benzer 6-7 tane şey slide show gibi gözümün önünden geçiyor ama gözüm kapalı. Biri bitiyor biri başlıyor sonra tekrar başa dönüyor. Böyle jquery efekti gibi geçiyor sıra sıra 15-20 sn devam ediyor bu. Hatırladıklarımda örümcek çekiç ağaç ve bina gibi motifler vardı. Üçgen ve yuvarlak sembollerin içinde bunlar. Gözlerim kapalıyken görüyorum bunları. Karanlığın üzerinde gri motifler olarak görüyorum bunları. Sonra motifler yavaş yavaş kaybolmaya başlıyor. Bu ne lan diyorum bu rüya değildi diyorum kendi kendime. Çünkü gözümü açtıktan sonra bir anda kendi geldi gözümün önüne.

Gördüğüm motiflerde şu formattıydı bak https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1382226_630118077039741_442928180_n.png

Öncelikle herhangi birinin özellikle sana bahsettiği alanda gerekli donanım ve bilgiyi sunamadan seni doğru olmayacak bir şekilde yönlendirebilecek kişilere kendin hakkında birşeyler söylemesine izin verme bu gibi hassas konularda.

Rüya kısmına gelirsek rüyaların en sağlıklı tabiri sadece rüyanın içinde bulunurken bizzat kendin yapabilirsin onunla bir puzzle'ı çözercesine oynarken. Çünkü rüya boyutunun hafıza access'ı ile bu bulunduğun boyutta geçiş yaparken bir çok şey silinir ve çok azının farkında kalırsın ya da aktaramacağın şeyleri orada olduğundan farklı geçer..

neyse sembolleri inceledim.. gördüğüm semboller transformation yani dönüşüm sembolleri civarında . koyduğun fotoğrafta olan kısımlardan başlayıp eksik olan kısımları senin için maddelersem derken vazgeçtim çok uzun geldi gereksiz yere uzatmamın anlamı yok ama büyü altında değilsin..

sadece rüyaların seni dönüşümünü ve evrimini daha ileri boyuta taşımana davet ediyor. Başarman gereken şeyleri başarabilmen için mental ve ruhsal eviminde ilerlemeye devam etmen gerekiyor Soris.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

noyan benim tarot falıma falan baksana la sana laptop soğutucusu alırım bah.

bugün Tunca geldi level-up tarot seansı karşılığı bana Guild Wars 2 + laptop soğutucu hediye etti. Başka tekliflerin varsa şuradan bakabilrisin :

https://www.facebook.com/noyzura/media_set?set=a.10201849501547496.1073741828.1481611131&type=3

işime yaracak şeyler listesi dışında aklına gelen başka şeyler varsa onları da söyleyebilirsin. yeter ki işime yarasın sana verdiğim işe yarayan bilgiler , zamanım ve enerjim karşılığında.
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

noyan buraya hizmetlerini ve hedeflenen faydalarını açıklar mısın.

insanlar senin hangi hizmetlerini ne icin kullandılar, testimonial var mı, adak adandı mı, çaputlar baglanıyor mu, havuzuna coin atılabiliyor mu.

bi de merak ettigim cok yakinda dunyayi degistirecegim dedigin yakinligin vadesi nedir

bu konuya dair ayrı bir topik açıcam bi ara şimdilik buradaki soruları yanıtlamayı tercih ediyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...