Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş İyi Yolda?

nbl_silencer

Öne çıkan mesajlar

said:
nindalf, 20 Aralık 2004 12:59 tarihinde demiş ki:
Bunların hepsini heralde devre arasında istemiyorsun deilmi?..

Öyle bi cümle kullanmadım sadece iyi bi takım olmamız için gerekenleri sıraladım..

sırayla gideriz sorun diil bizim için...transferleri devre arasında yaparız öbürleride gelir inşallah...yeter ki yapmaya karar verelim gerisi gelir...

not : üsttekinden quote yapmak YASAK !!! (bkz: forum kuralları)[signature][hline]But if my life is for rent and I don't learn to buy
Well I deserve nothing more than I get
Cos nothing I have is truly mine
Sosyal ağlarda paylaş

@mave: yazıda anlatılmak isteneni hiç mi anlayamıyorsun yoksa başka sorunların mı var hala çözemedim. burada anlatılan şey şampiyon olmak için soncuları yenmek önemsizdir değil. 8 galibiyetten 6 sı ligin son 6'sını oluşturduğu için sakın Beşiktaş iyiye gidiyormuş hissine kapılmayın. yanlış anlaşılma olmasın. yazmış olmak için de alakasız yorumlar yapmayalım.[signature][hline]Silencer | Nebula | Resimler
Don't cheat be pro
Alemin En İyi Takvimi
Sosyal ağlarda paylaş

nbL_siLencercığım , yazıLarımda ne gibi kusurLar etmişim biLemiyorum ama sana şu kadarını söyLiyeyim beşiktaş hasta bir insan değiLdir ki iyiye gitsin , beşiktaş normaL veya anormaL şekiLLerde puanLar kaybetmiştir ve sana göre çok koLay sayıLabiLecek , bana göre de koLayı zoru oLmadan 3 puan 3 puandır denebiLecek puanLar topLamıştır.
Beşiktaşın topLadığı puanLarı , puan aLdığı takımLara göre değerLendirmek yanLıştır çünkü LİG deniLen oLayda önemLi şu takımdan bu takımdan topLanan puanLar değiL TOPLAMDA topLanan puanLardır önemLi oLan.

P.S : sevgiLi nbL_siLencercığım umarım bu yazımda seni huzursuz eden bişey yoktur.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorsan söyleyelim beşiktaş ligde ilk 8 haftada 6 sonraki 9 haftada ise 23 puan topladı. Bunun üzerine kimileri Beşiktaş toparlanıyor, Del Bosque takımını oturtuyor vs vs demeye başladı. (Allah'ım bir tek ben mi duyuyorum bunları) Bu yazı da bu düşüncenin yanlış olduğunu anlatmak için yazıldı.

Lig sonuncusundan aldığın 3 puan ile Fenerbahçe'den aldığın 3 puan'ın anlamı ligin sonunda aynıdır ama ligin ortasında aynı şey değildir. Bunu tartışmanın yeri burası da değildir.

Ayrıca 'cuğun ekini getirmezsen sevinirim.[signature][hline]Silencer | Nebula | Resimler
Don't cheat be pro
Alemin En İyi Takvimi
Sosyal ağlarda paylaş

Bence burada Mave haklı,

Önümüzde çok güzel iki örnek var. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray derbilerini kaybettiler ama liderler.

Keza bir hafta önce Fenerbahçeyi yenen Galatasaray bir hafta sonra Denizli'de beraberliği zor kurtardı.

Bu demektir ki şampiyonluk için sadece derbi kazanmak değil, her maçı kazanmak lazım. Alt sırda olsun üst sırada olsun her takımdan aldığınız 3 puan 3 puandır. Ve bence küçümsenecek bir yanı yoktur.

Gelelim Beşiktaş'ın durumuna. Şöyle bir sezonun başına dönecek olursanız. Del Bosque'yi getirmeden bir çok oyuncu ile anlaşmıştı yeni Beşiktaş yönetimi. Hatta bu transferlerin bir kısmı -yanlış hatırlıyor da olabilirm- Lottar Matheus'un gelmesine odaklı yapılmıştı.

Del Bosque geldiğinde bir kaç oyuncu dışında değişiklik yapma şansı olmadı. Eldeki hamurdan ekmek üretmeye çalışıyor (fırıncı diye tabir ediyoruz yaa.. :))

Kişisel görüşüm bizim yerli oyuncularımızın hala daha profesyonel olamadıkları, sistem değişikliklerinde bu adaptasyonu gösterebilecek alt yapılarının olmadığının bir göstergesidir.

Tek tek baktığınızda hepsi değerli oyunculardır. Ama malesef bazı zamanlarda tek tek değerli olan bütün halinde değer taşımayabiliyor.

Ki bu sadece bu ülkede değil dünya da da vardır, mesela Real Madrid örneğinde olduğu gibi.

Bazı dönemlerde uzun vadede ki başarı için kısa vadede başarısız sonuçlara katlanmak gerekir.

Fatih Terim'in ilk yılında aldığı sonuçlarda onu Adanalı köylü diye yerden yere vuranların daha sonra bu köylüden bir imparator yarattıklarını unutmamak lazım.

Önemli karar, Beşiktaş yönetiminin hangi tarafta yer alacağıdır. Değişim zorlu bir süreçtir. Herzaman kalıplaşmış sonuçlara ulaşamaya bilirsiniz. Bir değişim Serdar Bilgili döneminde farklı etkiler ortaya koyarken, Demirören dönemin de farklı olabilir. Bir analiz yaparken tüm çevre etkenlerini dikkatlice ölçümlemek lazımdır.

Herşeyden önemlisi bu bir ekip işidir, iyi sitemlerde kişiler değil sistem önemlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Del Bosque'den memnundum. UEFA'da korkak oynatana kadar. Bir disiplini vermeye çalıştığını düşünüyordum. UEFA'da başarı için 3 şans vardı elinde. Parma, Bükreş ve Liege. 3'ü de Beşiktaş için hüsran.

Juan da patladı elimizde. Geldiği zamana kadar ortaydı, sonra haftalarda kötü oldu. Bir tane Tümer gibi, İ. Akın gibi bizi mutlu eden maçı var mı? Ben mi hatırlamıyorum? Takım iyi oynayınca iyi duruyor, kötü oynayınca da kötü. Tümer 2 kere kötü giden maçı kurtardı.[signature][hline]Silencer | Nebula | Resimler
Don't cheat be pro
Alemin En İyi Takvimi
Sosyal ağlarda paylaş

m.zidan'ın solak olması neyi değiştiriyo anlamadım ben fizban..

hyr solak forvet olmaz diye bi kanun mu var yer yüzünde? yada bi takımda 3 tane solak olmaz diye?
böyle bi mantıksızlık var mı ya..

m.zidan solak olmasının yanında cok hizli cok cok cok teknik ve cok iyi adam gecebilen bi oyuncu. 1vs1 i gecitm 1vs4 te bile cok iyi adam.. bir kii video izleyipte adam begenilmez diyenler bu seneki lig istatistiklerine baksinlar zidan'ın.. 12 mac 9 gol.. sayilmayan 2 golü var.ofsayt gerekcesiyle teki ofsayt degil. sezon basindan beri takip ediyorum nasi bi adam diye gercekten hic kötü degil ve besiktas'a geldiginde gol sorununa cozum olabilecek bi futbolcu.. ben sergen solak futbolcu saymiyorum artik. o solak bir fok baligi..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

valla diğer sayfalari okumadim ama silencerin açtiği konuya şöyle cevap vereyim..
BEŞİKTAŞ böylede FENER Kimi yendi kardeşim kimi?
adam gibi yendiği bir takım söyleyin bende diyimki fener yeniyor beşiktaş yenemiyor.
Güzel oynayip yendiği düzgün bir takım varsa lütfen burda benimlede paylaşin.
Ayrica beşiktaşin 2. yarı başlayınca ligin iyi takımlarını yenemiyceğini kim neye göre söylüyor sebata 6 atan takım malatyayada 3 atar. Unutmayınki bizim 6 atdığımız sebata fener bahçe onlarca pozisyon vermiş adamlar heycanlarindan auta atip durmuşlardı.[signature][hline]Diablo, 05 Haziran 2004 12:46 tarihinde demiş ki:
şopar sensin lan ben tinerciyim

Ra

member of AAL 'O5

[Bu mesaj Ra_tyillustrious tarafından 11 Ocak 1071 12:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wordellion, 21 Aralık 2004 19:08 tarihinde demiş ki:
bi bjk lı olarak bu sne bizden bi seycik olamaz diorum son haftadaki galibiyetler de aldatmaca besiktas iyi oynamıyor bunu macları ii izleyen herkes gorebilir fener bjk ye yenildi nie? cunku korkak oynadılar adamların defans da zaafı vardı o macta del bosque bunu ii degerlendirdi ancak sol kanatta Juanfran denilen futbolcumuz sol tarafta gezip topu alıp rakip futbolcuya verip geri gelio kısacası hij bişi yapmıo derhal satılması lazım ayrıca del bosque nin yerinde olsam veysele berkanta daha once sans tanırdım aını zamanda bu sene için paf tan genc isimleri a takıma kazandırırdım
[signature][hline]And darkness will cover the light
wrdlln

Sosyal ağlarda paylaş

bence bizim maçta bjk hakikaten iyi oynadı tebrik etmek lazım.bana göre ligdede fena gitmiyorlar ama gönül isterdiki el ele kol kola uefa kupasında finale gidelim ama olmadı.şu parmayı tarihinin en kötü döneminde yenemedi.anlamıyorum bu türk takımlarının avrupa fobisini bjk nın kadrosu parmadan kötümü ? hayır hatta çok daha iyi.bu korkaklığı üstünden atan tek türk takımı galatasaray oldu,onunda elde ettiği başarı ortada.artık diğer türk takımlarının fb'nin bjk'nın ts'nin bu zincirleri kırması lazım,anamızın liginde oynamaktan sıkıldık :)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

süper yoldayız valla.

başımızda gençlere acaip önem veren bir td var

artık önümüzde bir hedef de kalmadığı için emre aşık mustafa doğan gibi gençleri oynatıyor defansımızda arada sırada tecrübeye gerek olduğunda ise çağdaş ve ibrahimi oynatıyor. mustafa ve emrenin pişmesi çok iyi önümüzdeki 10 yılın defansını oluşturacaklar ve hiçbir amacımızın kalmadığı maçlarda hata yapsalar da farketmez onlara ihtiyacımız var.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben kiralamaya da aşırı karşı değilim tabi 1-2 seneyle sınırlı kalınca yoksa gidip adamdı 25 yaşında geri almanın ne mantığı var ilhan mansızı çok yaşlıyken aldık diyoruz(26) sonra gidip genç oyuncuları 25 olana kadar kiraya veriyoruz. hay ben böyle zihniyetin :)

ya koy gençleri nolcak ya. bana göre türkiyenin en iyi genç defansları bizde. ibrahimi çağdaşı gökhan ı ama biri kirada diğer ikisi de emre ve mustafa yüzünden harcanıyor. hayır nesta fln olsalar anlarım harcansınlar ama emre kim yaaa mustafa kim??? bi halt yaptıkları da yokki.

bak fenere. servet birçok önemli maçta hata yapıyor vs ama adam her maçta oynuyor! ya oynatmadan nasıl kazancaksın adamı??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 22 Aralık 2004 20:01 tarihinde demiş ki:
lol holyman.

ironi sanatı o :P
belki gerçekten iyi yoldadırlar ne biliym ben =P[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...