Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noyzura'dan özür topiki

Catze

Öne çıkan mesajlar

Norak said:

12 yaş ne kötü bişi lan eheh,

hem kimse seni kaale almasın, hem herkese tek tek cevap verme zorunluluğu hisset, hem sürekli XD XD maymunluk yap, hem sürekli ben şöyleyim böyleyim diyip bir kendini kanıtlama çabası içinde yalan içinde yüz ama kimse sallamasın falan, of feci.

Yeteri kazar zeki ve haklı olsan bu mesajı atmazdin. Paticikte sayfalarca en çok kaale adam alınan adam olmazdım.

Babacum, imam, cüce gibi adam yerine koyduğunuz kişilerin umrunda olup hem patide hemde özel mesajlarla usenmeden hakkımda A4 boyutlarında araştırma ve analiz yazıları yazmlardi.

=))
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

Noyzura said:

Gaboo said:

noyzura odandaki kızların fotoğrafını koyarsan böyle olur.

Herşeye hayai diyor. Ne ironik ki hayaller, getceklik tezahir ettirmek adına yegane gücüm. Hayalleri çocuk yaşta ellerinden alınmış olanların bu kadar bocalamasi, ezik atması, hakaret etmelerini anlıyorum ama onlar da beni anlasın :

HAYALLERINIZI BEN CALMADIM AMA ONLARI GERI ALABILMENIZ ICIN SIZE YARDIM ETMEK ICIN BURADAYIM...

paralı pullu bir salak bul evlen artık

sokaklarda yatacan on seneye

Çok löw level kaygılarını kendine sakla. 10 yıla kalmadan şu mesajına çok gulecen. =)

Ha evlilige varım, paralı ve benden çocuk yapmak isteyen ve hatta hiç birşey yapmana gerek yok sadece sporunu, kitapların ve oyunlarinla ugrad diyenler.. Hem tr hem us.

Ama benim uzun vadeli büyük hayallerim var gerçek kılmak için yaşadığım =)) dunyanin zamanlaması ve farklı seviyelerin tekrar tekrar hazır olması için beklemem ve keyfime bakmam gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Seviyenin aktığı dakikalar... Paçadan...

Noyzura said:

NolaxThensbane said:

uuu noyandan geri vites

ya bırakallağıseğen sende ne vitesi ? vitesi içine mi aldın falan dedirtme bana seviyorum seni değerli bir kardeşimsin =))

Sequo said:

Noyan memelerimi em :)

Bunlar nedir ya, nasıl ban yemiyor ki bunlar?
O kadar TW var mod var ama banlayamıyorlar yetkileri yok, bikaç yeni admin seçilse olmaz mı madem adminler uğramıyor artık foruma?
Sosyal ağlarda paylaş

işte şunlar hep terane:

Noyzura said:

Ama benim uzun vadeli büyük hayallerim var gerçek kılmak için yaşadığım =)) dunyanin zamanlaması ve farklı seviyelerin tekrar tekrar hazır olması için beklemem ve keyfime bakmam gerekiyor.

sana şurada gelip mesaj atan ve senin "bana wot döşüyorlar" dediğin insanlar biraz da senin iyiliğine mesaj atıyor. o döşenen wotların hepsi küçük görme veya rezil etmeye çalışma amaçlı değil. sen öyle sanıyorsun tabi.arada mutlaka trolller var. sana biraz da akıl verme amacı taşıyor o wotlar. dışarıda hayat çok zor. belli bir yaştan sonra her şey dikkat edilmesi gereken bir hale bürünüyor.

ben seks yapıyorum, istediğim gibi yaşıyorum falan diye geziyorsun ortada. seks unlock edilmesi gereken bir achievement değil. açlık susuzluk gibi giderilmesi gereken bir ihtiyaç. senden başka insanlar da seks yapıyor. bilmiyorsan söyleyeyim dedim. yani seks yapınca dokuzuncu senfoniyi yazmış olmuyorsun. bak ben onu yazamıyorum mesela. ona yetemiyorum. ama seks yapacak donanım, kaynak, sosyal bağlantılar, kafamın üzerinde çatı bende mevcut.

senden başka insanlar da istedikleri hayatı yaşıyor ve gayet özgürler. bir işte çalışıp kendi hayatlarını devam ettiriyorlar. hobilerine zaman ayırıyorlar vesaire. toplumda bir saygınlık (az veya çok), kendilerine ve ailelerine gelecek güvencesi ve imkan sağlıyorlar. kimse de "ben niye noyan gibi değilim yea" demiyor. sahil kasabasına yerleşeceği zamanın hayalini kuruyor ve en önemlisi: oraya yerleşecek ekonomik özgürlüğe sahip. haberin yoksa öğren. her rahatlıkta bir zorluk, her zorlukta bir rahatlık vardır.

şuraya gelip attığın mesajların çoğu kendini bir şey zannetme, kendini olmadığı yerlerde görme, karşısındakine hemen diklenme anafikirli üç grupta toplanabilir. hayatta bir iş başarmışlığın var mı diye sorsalar vereceğin cevaplar: davul tozu, minare gölgesi.

bugünkü hayat tarzını paraya dönüştürme aşamasına geçtiğinde ise üfürükçü hocalardan farkın olmadığını bil. elma ve armut gibi farklı durduğunuzu zannediyorsun ama ikisini de yarınca içinden kurtçuklar dökülüyor etrafa.

late bloomer diye bir kavram var mesela. bazı insanlar çok geç yaşlarda çok önemli işler başarabilir. ondan önceki yıllarda ise başarısız insanlar gibi görünürler. otuz yaşından sonra çok önemli eserler vermiş yazarlar var. tek ortak yanları asla vazgeçmemeleri. bakıyorsun bazısı ev hanımı bazısı muhasebeci bazısı dj. hiçbir şeyin ucundan tutmak için geç değil.

bu yazdıklarımı da aşağılayacaksındır muhtemelen. low levelsın falan diye. hayatın bir diğer acı gerçeği ise senden başka herkesi aşağı görünce kendini yüceltemiyorsun işte. fakir kuruntusu yapıyorsun kendince.

sana ne sen niye kendine bunu dert ediniyorsun diyen patiler olabilir. sen de diyebilirsin bunu. okul, aile hayatından tandıdığım insanlardan bazıları aynen senin gibi, boş uğraşlarla hayatlarını çöpe atıyorlar. çok yakınında olan insanlara bazen yardım edemiyorsun çünkü o insanın kendi kendisine yardım etmeyi istemesi gerekiyor.

rock yıldızı olacam ben diye geziniyordun bir ara. neyine güvenip rock yıldızı olacaksın mesela? bunun için bir altyapın bir hazırlığın hazırladığın söz müzik, networkün, prodüktörlüğünü yapacak birileri var mı? yok. artistlik, hava. bunların altını doldurmak hayat mücadelesi denilen şey işte.

;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D
Sosyal ağlarda paylaş

noyzura

işin özü

kendine dev aynasında değil, boy aynasında bak.

git düzgün bi iş bul kendine, çalış, para kazan, evlen, 2 de çocuk yap, gül gibi yaşa git.

Ha dersen ki ben uzaylılarla birleşip voltran olusuturcam, paralel evrenden paralel evrene uçucam,100 mana biriktirip level-up yapıcam, tarot bakarak sizin göremediklerinizi görücem, büyücü halamın süpürgesiyle 80 günde devr-i âlem yapıcam...vs şeklinde sonsuza uzayacak şeyler yazarsan o zaman burdaki insanlar da "la bi yürü git" derler. açık ve net.

Eyyorlamam bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Yeteri kazar zeki ve haklı olsan bu mesajı atmazdin.

başka argumanın yok zaten hacıt biliyoruz, ama problem şu ki bu 12 yaş bebesi argumanı, hepiniz salaksınız en akıllı benim yaa hiçbişi bilmiyorsunuz var ya şeyini biz arkada bırakalı 20 sene falan oluyor lakin sen hala ordasın. gördüğün gibi (yada göremeyeceğin gibi) leveli düşük olan kişi sensin burada.

bundan sonrada şu foruma yazacağın herşey benim, bıngıldakın, fizbanın, catzenin yada imamizerin dediklerini haklı çıkarmaktan başka birşey yapmayacak sen hala fireball at lel pokemonum ben diyip camdan atlayan çocuk tier, başka birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde,

admin lazımsa verin yetkiyi temizleyeyim forumu,

yalnız açık söyleyim acımam hesapları komple silerim mesajlar falanda gider, fake acc varsa yazım şeklinizi smileyleri bile karşılaştırıp direk uçururum ip ban falan ne varsa.

ayrıca xunn'un ana hesabının banını açarım.

http://s3.amazonaws.com/rapgenius/1377787792_terminator-o.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...