Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noyzura'dan özür topiki

Catze

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Editor said:

Noysuk vs Seqiq
Gidin bir oda bulun demiyorum bakın...

Otel odanızı ben ayarlıyorum söz veriyorum bakın haber verin gidin bi gece takılın rahatlayın ya !
http://i0.bookcdn.com/data/Photos/OriginalPhoto/345/34592/34592008/The-Marmara-Sisli-photos-Room-ROOM-Type-3.JPEG
The marmarada ayarlayacağım söz!

aramıza sen gireceksen bence güzel bir genç dedeler ekürisi olabiliriz ;D

2vs1 yapmaya davet ediyorum la sizi ! ikiniz gelin Adres vericem hemen gelirseniz LÜTFEN LAN LÜTFEN GELİN LAN! KABUL EDİN LÜTFEN!
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

imamizer said:

Noyzura said:

imamizer said:

öm den tehdit etmeler falan..
sonra geliyor bu adam şöyle aştım, böyle enerjim var, şöyle hurilerim var, minion kesip level atlıyorum edebiyatı parçalıyor.

seninde bir geçmedi ezintin be imam.. kafan sadece kalıplara göre çalışıyor değil mi ? senin beyninin sınırları dışında birşeyleri anlahyamıyorsun ;D

spiritüel alanla uğraşıyorum diye buddha rp'si mi yapıcam ki her türlü tek taraflı spiritüel kafalara karşıyım. iyisini kötüsünü deneyimliceksin ki .. neyse gereksiz anlatmayım zaten anlamıcaksın.

dedi 2 mesaj sonrası "adres oglum!" seviyesinde mesaj atan adam.

postlara bolca gülücük yerleştirerek kendi yüzüne patlayan başarısız ego tatminlerin sonrası oluşan histeri krizlerini saklayamıyorsun annem.

hayali kaslı vucudun ve görünmez sixpackin gibi realiteye yakın konularda boyunun ölçüsünü aldığında veya 3 kuruş için sütyen takıp, direniş ayağına milletten para dilendiğinde rezil olduğunda spiritüel zırvalara neden bu denli sarıldığını anlamak zor değil aslında.

gerçek hayatın kaybedenisin büyük ölçüde buradaki kimseyle kariyer, eğitim, birikim, kültür konusunda boy ölçüşemezsin muhtemelen. nasılsa madden varolmayın şeyin aksi ispat edilemez diye hayali dünyanda kendini kral diğerlerini serf ilan etmekte bulmuşsun sende çareyi. sana iyi geliyorsa devam et tabi böyle. sonuçta gerçeklerle yüzleşip mutsuz olmanı ben bile istemem. ama gerçeklerden bu kadar kopuk bir kişi için hayal dünyasındaki tahtına yayılmış üzüm yerken ağzına realite ile vurmak gerektiğini düşündürttü bana son hallerin.

işsizsin mesela. ama sana sorsak evrende mükemmel bir işi yerine getiriyorsun falan. dabi.

kendi kendine şöyle tanrılaştım, böyle yardırdım, spirituel levelları capledim, fireball atıyorum diye sayıklayarak mental doyuma ulaşmayı 9 yaşında bıraktı buradakilerin çoğu.

o fireball atılmıyor noyan. çok denedik.
ayrıca gerçekler acıdır ama kabullen artık halan da kandırıyor seni. nekromansi diye birşey gerçek değil. ölüleri diriltmiyor, kocasına çocuklarına patlıcan musakka pişiriyor o kadın.

kendine bir iyilik yap, bir işe yara.
aklı havada insanlara enerji verme ayağına ellerine alışveriş listesi gibi ihtiyaç listeni tutuşturmaktan öte bir mesleğin olsun. senin yaptığını din düzleminde yapana şarlatan, dolandırıcı, üfürükçü falan deniyor enerji düzleminde adı ne olur bilmiyorum ama iyi şeyler olmaz muhtemelen. doğru değil yani yaptığın, etik değil.

bir yandan hobi olarak tabiki devam et spiritüel aktivitelerine, zarar gelmez tabiki.

şu bir

İldenizin o tatlı yüzünün hatrına imama cevap veriyorum

Spiritüelliği böyle iyilik meleği olmak ya da herkese iyi davranmakla karıştırmayı son verelim artık..

Melek değilim , şeytan da değilim. Üzerime benim özgürlüğümü kısıtlayacak hiç bir .

İkincisi spiritüellik konusuna fireball argümanı ile gelip sonrasında fireball atılmıyor hedehödö demeniz çok cahilce. dünyada binlerce yıldır maneviyat alanında çalışmalar yapıldığı gibi bununla ilgili sonsuz kurum ve organizasyonda özellikle dinler olarak yaşamlarımızdaki etkileri gözardı edilemez.

Üçüncüsü işsiz değilim. Modellikle ilgili hüümetle yaşadığım sorunlardan sonra protestomdan sonra maddi zorluklar yaşadım ama artık durumum rahat. En iyi yaptığım şeyi profesyonel hizmete çevirdim. Üstelik ihtiyacım olan şeylerin listesinden ya da başka şekilde gayet güzel çalışıyor..

Mesela bu postu atarken telefonum çaldı ve paticiğin en eski Modl'larından biri dün konuştuğumuz gibi bugün kahvaltıdan sonra aradı ve rezervasyon saatin netleştirip yola çıktı =))

Kaslı değilsin hedehödö şeylerinede defalarca fotoğrımı koydum.

186cm/82 kilo biri olarak seksi ve beyaz vucudumu görmeyen kalmadı. Ha sizin kas anlayışınız bodybuilder dergilerindeki 150 kiloluk adamlarsa A ile Z arasında kaç tane harf olduğunu saymanızı rica ediyorum .

Beni bu kadar eleştirmenin ve sanki dünyanın çok önemli bir meselesine çözüm bulurcasına analizler yapmanız elinize ne geçiriyor onu da bir sorun kendinize ?

İşşizin önde gideni olabilir misin İmam ?

Ben özgürüm hem izmir hemde istanbulda iki ayrı yaşadığım ev, seve seve hergün pişirdiğim lezzetli yemekler , çevremde bir sürü güzel kız ve doyasıya sevişebilen , oyun oynayabilen , istediği gibi giyinebilen ve istediği gibi düşünen-konuşan-yaşayan bir adamım ..

Bu neden size bu kadar koyuyor bunu düşünün lütfen beni boşverin ve kendi işssizliğinize bakın.

Yakında tvde bol bol görmeye başladığınızda ve kitabım piyasaya çıkıp dünyaya yayılırken yaptığınız bu gereksiz muhabbetlere hep birlikte güleceğiz ;D

Olmak istediğim gibi oldum hep ve bunun hesabını asla kimseye vermem gerekmedi..

Artık sen şöylesin aslında rörörörö muhhabetiniz azalarak bitsin , çok sıkıcısını bana 500 defa böyle post attırıp sonra kendini övüyorsun , sürekli anlatıyorsun falan demeyin. Konuşmak istediğim konular bunlar değil. Lütfen artık azıcık kendize gelin ve haddinizi bilin. Herkes kendisindn sorumlu...
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

2vs1 yapmaya davet ediyorum la sizi ! ikiniz gelin Adres vericem hemen gelirseniz LÜTFEN LAN LÜTFEN GELİN LAN! KABUL EDİN LÜTFEN!

sen zenginsin galiba. Eğer gidiş dönüş uçak biletlerimi alırsan izmirden hemen geliyorum 1vs1 ne istersen , kahve, çay , sohbet , kombat .. kendini nasıl düzgün bir şekilde ifade edebileceğini düşünüyorsan seninle etkileşime girmeye hazırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Dönüş biletine ihtiyacın kalmayacak...

ya işte dedim sana .. al gidip dönüş uçal biletimi zengisin adan var.. geliyorum dedim sana.

Söylediğinin ardında duruyorsan ben davetini kabul ettim. Seninle kavga etmemize bile gerek kalmaz.. sadece çok iyi arkadaşım olucaksın çoğu zaman olduğu gibi..

2000'li yılların sevişken Rasputini karşında ... süper bir arkadaşın olduğuna sevinip iyiki seni çağırıp uçak biletlerini almışım diceksin.

Bu esnada Sequo'da gelicek . Hep birlikte u......u'ye evet diyip tüttürüp gülücez .. budur hikaye yani . Hadi al biletlerimi geliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

besleyin ak besleyin. bu sayede bu hale geldi bu da sequo da.

okul-oyun-iş üçgeni arasında sıkışıp kalmış hayatlarınızı Sequo ve benim gibi insanlar burada zenginleştirip vizyonunu genişletiyoruz..

yani biz sizi besliyoruz değerimizi bilin. burayı da sevmesek olmazdık.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Aluriel said:

besleyin ak besleyin. bu sayede bu hale geldi bu da sequo da.

okul-oyun-iş üçgeni arasında sıkışıp kalmış hayatlarınızı Sequo ve benim gibi insanlar burada zenginleştirip vizyonunu genişletiyoruz..

yani biz sizi besliyoruz değerimizi bilin. burayı da sevmesek olmazdık.

Küfür edersem banlanırım o yüzden 'bizi sevme ve sevişme+ yolculuk barından işlemi gerçekleştir canım arkadaşım' diyerek mayınlara basmadan yürümeyi tercih ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Sen kimsin ?

Daha fazla buradan atar yapma. Bir anin gazına gelip challange attın ve şimdi tükürdüğünü çaktırmadan yalaman imkansız.

Kim olduğumu eğer benimle yüzyüze görüşmekten korkmazsan anlayacaksin.

Panik olmana gerek yok. Kendini kaybetmessen ki şuan geri adım atmaya baslamandan cesaretinin zayıf olduğunu hissediyorum, seni incitmeme gerek kalmaz.

Simdi ya pazar gününe uçak biletimi al yada geri vitesini en rah şekilde bir yerlere gizlecek bahaneni tüm paticin önünde şöyle.

Adası olan adam 2 uçak biletinin parasını bahane etmesin lütfen. Cesaretin varsa al uçak biletimi . Yoksa tek kelimr etme ve geri vitesin ile zevk cigliklari at.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Noyzura said:

geri vitesin ile zevk cigliklari at.

abi bu kamyonların geri geri gelirken çıkardığı bip bip sesi , sen karıştırıyo olma aasdasf

Anlamadin sen ama esprim için çok zeki olmana gerek yok. Kitlendigin alakasiz noktadan bakmayı dene.

Ipucu veriyorum : vites kolu neye benzer ?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

diaboliq said:

Noyzura said:

geri vitesin ile zevk cigliklari at.

abi bu kamyonların geri geri gelirken çıkardığı bip bip sesi , sen karıştırıyo olma aasdasf

Anlamadin sen ama esprim için çok zeki olmana gerek yok. Kitlendigin alakasiz noktadan bakmayı dene.

Ipucu veriyorum : vites kolu neye benzer ?

vites ile zevk çığlıkları at dememişsin ki sen , geri vitesin zevk çığlıkları demişsin. bence senden zekiyim ben. kafam falan zehir gibi hep
Sosyal ağlarda paylaş

12 yaş ne kötü bişi lan eheh,

hem kimse seni kaale almasın, hem herkese tek tek cevap verme zorunluluğu hisset, hem sürekli XD XD maymunluk yap, hem sürekli ben şöyleyim böyleyim diyip bir kendini kanıtlama çabası içinde yalan içinde yüz ama kimse sallamasın falan, of feci.
Sosyal ağlarda paylaş

Gaboo said:

noyzura odandaki kızların fotoğrafını koyarsan böyle olur.

Herşeye hayai diyor. Ne ironik ki hayaller, getceklik tezahir ettirmek adına yegane gücüm. Hayalleri çocuk yaşta ellerinden alınmış olanların bu kadar bocalamasi, ezik atması, hakaret etmelerini anlıyorum ama onlar da beni anlasın :

HAYALLERINIZI BEN CALMADIM AMA ONLARI GERI ALABILMENIZ ICIN SIZE YARDIM ETMEK ICIN BURADAYIM...
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Gaboo said:

noyzura odandaki kızların fotoğrafını koyarsan böyle olur.

Herşeye hayai diyor. Ne ironik ki hayaller, getceklik tezahir ettirmek adına yegane gücüm. Hayalleri çocuk yaşta ellerinden alınmış olanların bu kadar bocalamasi, ezik atması, hakaret etmelerini anlıyorum ama onlar da beni anlasın :

HAYALLERINIZI BEN CALMADIM AMA ONLARI GERI ALABILMENIZ ICIN SIZE YARDIM ETMEK ICIN BURADAYIM...

paralı pullu bir salak bul evlen artık

sokaklarda yatacan on seneye
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...