Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula item ve char reset!!!

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Wolas said:

suan pure warr ile necro warr ı kasıyorum healları kaldı bıtek sonra dırek mage ıns olayına baslıycam bende bana para kasarken ve magery kasarken lazım olan buyulerı yazarmısın 2 hesapdan akayım ortamlara bır anda

necronun nesi var warri ile kasıyon?

warlock yapayım istiyorum savascı char için önerilerinize açığım
Sosyal ağlarda paylaş

cagrus said:

deluciaya nerden gidiliyor cidden bi noobmuşum şekilde anlatsan çok makbule geçer :/ bi minocun üstünden gidilen yeri biliyorum o kadar.

Şu an bütün sorsarianın laneti ilayeti belayiti üstüne olsun çükün kurusun .Şimdi moonglow şehrine geldin bankanın sol üstünde demir çitlerle çervrili dikdörtgen şeklinde bir yer var hemen bankadan sol üste 3 adım atınca görüyorsun.O demir çitten giriyorsun .İlk 9 adım sola atıyorsun sağa dönüp 13 kare sağa gidiyorsun ,önüne bir teleport cıkıyor üstünden geçince seni monglowda bir mage shopun önüne ışınlıyor.Işınlandınmı geldin önüne tam 13 kare(adım) dümdüz ileri gittiğinde mage shop gibi bir binaya giriyorsun.Tam 7 adım sonra kare şeklinde bir teleport daha var üstünden geçtiğinde seni papuaya ışınlıyor.Papuaya gidiyorsun .tam geçtin yine bir mage vendorunun önüne geliyorsun ama player killer olmadığın için alışveriş yapamıyorsun .Sonra ışınlandığın yerden 39 kare düz ilerleyince wasteland topraklarına 589 adım ilerleyince(düz sola) deluciaya ulaşıyuosun.

Benim taggımı silin lan artık bu kadar uzun birşeyi yazdım utanın be
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...