Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tomorrowland 2014 (10th anniversary)

synthesizer

Öne çıkan mesajlar

ya o benim de aklıma geldi de tatil sonrası, değerlendirmek lazım. muhtemelen hem öncesinde hem sonrasında oralarda olcam.
biraz sınırları zorlamak olcak ama değer bence bi kere denemek. 1-2 gün uzatmış olcam, fazla değil. sonra dönünce dinlenirim zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
synthesizer said:

bu arada bomba haber,

global journey paketinde, istanbul uçağı special tomorrowland party plane olarak konulmuş.

uçuş paketlerinde 4 kategori yapmış adamlar,
special tomorrowland party
tomorrowland party
tomorrowland
regular

The Special Tomorrowland Party Flights will be animated with a special Tomorrowland act on board. In addition to this Magical Experience you will be welcomed by a dedicated Global Journey Crew who will fly with you to Belgium, handing out the first Tomorrowland Newspapers and other surprises.
In the Tomorrowland Party Flights, we will make sure you get in the mood with Official Tomorrowland music & Aftermovie, carefully selected crew members on board along with other surprises.
Tomorrowland Flights will brighten you up with the Official Tomorrowland Aftermovie, carefully selected crew members on board along with other surprises.
In our regular flights we have grouped our Global Journey visitors giving you a feeling of unity from the moment you check in.

yani istanbul ucaginda dj performansi ve parti olacak.

global journey ucuslarının %10u falan special party, ve istanbula bi tane konması baya gaz yahu

abi sırf ozel parti diye de 960 euro 1 kişi...euro da arttı iyice göte giriyor.

alan var mı global pass? hesapladım ben ayrıca ucak bileti ve dreamville+fll tomorrowland alsam nerdeyse 400 euro daha ucuza geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

turkiyedeki pre-reg yapan ilk 10 kişiden biri arkadaşımdı, direk normal pass aldık 4 tane :)

normal bilet almayı bekleme riski çok büyük, karaborsada 700 eur olucak biletler, ustune ucak bileti de diyince (suanda 1. hafta icin 1000tl) zaten 300 eur biniyo kafadan. oyle dusunursen mantıklı global pass
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bizim biletler de onumuzdeki pazartesi satisa cikiyor.

Gecen sene ilk festivale katildigimizdan sira bekleme olayi falan olmadan direk alabilecekmisiz :)

trance ve house candir, hani geri kalanlar da dinlemesi, dansetmesi zevkli ama genelde ben bu ikisini seviyorum.

mesela su sarkiyi etrafinda 100k insan, hayvanat ses ve gorsel sistemler varken dinlemek cidden adami transa sokuyor.
http://www.youtube.com/watch?v=84RzevpicAw
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

abi kafayı yicem. cidden yedim hatta sanırım.

girdim bilet alma kısmına. herşeyi yaptım. akbankın 3d secure sayfasına yonlendirdi ve hata verdi. ne geri gidiliyo, ne o sayfa çalışıyor.

DELİRİCEM AMINA KOYİM YA.
SDFASKDHUAJ cenabetligin bu kadarı oha bi de girdin shopa yani,

aldın mı sonucta noldu
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

barbu said:

abi kafayı yicem. cidden yedim hatta sanırım.

girdim bilet alma kısmına. herşeyi yaptım. akbankın 3d secure sayfasına yonlendirdi ve hata verdi. ne geri gidiliyo, ne o sayfa çalışıyor.

DELİRİCEM AMINA KOYİM YA.
SDFASKDHUAJ cenabetligin bu kadarı oha bi de girdin shopa yani,

aldın mı sonucta noldu

Alamadım iste...shopa girdim. Bileti sectim her aşamayı geçtim. Akbankin 3d secure sayfasına yönlendirdi ve hata verdi sayfa. Sonra be refresh ne back çalıştı. Alamadım bileti. Bu sene de gg
Sosyal ağlarda paylaş

ben de alamadım, hiç inancım yoktu zaten alacağıma. 2 farklı pc'den denedim tam dakikasında ama olmadı yine.

ama seninki gibi 3d secure'de batsaydı bankayla baya bozuşurdum

global journey'ler de sold-out olmuş. zaten korsan almaktansa onlar daha mantıklıydı, daha ucuza geliyodu
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
siz yine shopa kadar girmissiniz beni sıradan öteye almadı. 1:30 saat bekledım en sonunda bıletlerın hepsi satıldı,biraz daha bekle belki birinin ödemesinde sorun cıkar seni alırız dedi. Ödemesinde sorun çıkan bile olmuş genede gelmedi sıra. Şansıma tükürem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...